Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jak się uczyć do matury?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: matturka (134 użytkowników oddało głos)

kiedy zaczeliscie powtarzac material potrzebny do matury??

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#141 Gakusen

Gakusen

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 10 luty 2013 - 00:13

Kursy maturalne są dobre jeżeli chce się utrwalić zdobytą wiedzę. Takie jest moje zdanie... Nic jednak nie pomoże jak samodzielna praca, dużo ćwiczeń i rozwiązywanie arkuszy maturalnych...Ja nie korzystałam z takich kursów i nie jestem do nich przekonana. Ponieważ nie dość, że są płatne, to tak naprawdę będąc w grupie nikt ne traktuje Was indywidualnie. Każdy uczy się inaczej i na każdego z nas działają inne metody... Dlatego też najlepiej zaplanować sobie dni na naukę i ściśle trzymać się harmonogramu.
  • 0

#142 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 09 październik 2014 - 21:33

Moze w Krakowie polecacie Jakieś kursy jeśli chodzi o przygotowanie do matury z angielskiego ?

• 0

#143 Cilsak

Cilsak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 14:36

Najlepiej uczyć się systematycznie, na bieżąco - to zdecydowanie pomaga, potwierdzenie mam ze swojego życia oczywiście :) Trzeba pamiętać by nie zarzucać głowy zbyt sporą ilością wiedzy na raz bo to może tylko pogorszyć sprawę. Najlepiej jest też przeglądać i rozwiązywać arkusze maturalne z kilku lat wstecz by mieć pewien ogląd. ;P

• 0

#144 inherentny

inherentny

Geniu Loci

• Użytkownik
  • PipPip
  • 270 postów

Napisano 16 luty 2015 - 15:21

Moze w Krakowie polecacie Jakieś kursy jeśli chodzi o przygotowanie do matury z angielskiego ?

Kursy angielskiego/szkoly językowe - samo zło za duże pieniądze. Język to coś, czego można nauczyć się samemu, wystarczy internet.

• 0

#145 Adiyoshi

Adiyoshi

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 19 luty 2015 - 22:20

Matura w tym roku, chyba powoli trzeba zacząć się uczyć :D

• 0

#146 Yogi20

Yogi20

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 23:44

U mnie od zawsze było tak że materiał najlepiej wchodził do głowy na ostatnią chwilę przed egzaminami. Z maturą nie było wyjątku. Zdałem i to całkiem nieźle.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#147 ortodoks

ortodoks

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 12:45

Ja się przygotowałam dość solidnie b u nas w szkole były zajęcia po lekcyjnie i po prostu na nie chodziłam. Dobrze jest się przygotować nawet chociażby z tego powodu, że mniej się stresujesz. Dla mnie np.. najbardziej stresujące były matury ustne z języka. Dlatego też sama zaczęłam uczyć się z kursami metodą Emila Krebsa. Mi to bardzo pomogło przełamać strach. No ale są i tacy co się nie stresują :P

Użytkownik B_S_ edytował ten post 15 marzec 2016 - 13:05
usunięto link

• 0

#148 stoniarczak

stoniarczak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 kwiecień 2016 - 10:14

pincerka dużo zalezy od kierunku studiów na jaki startujesz. jeżeli chcesz zostać np. lekarzem to raczej do matury przygotować się musisz.

• 0

#149 monikkk

monikkk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 07:54

Ja stawiam na powtórki materiału, np. dzisiaj mam do szkoły na 12-stą i zaraz zabieram się za powtarzanie angielskiego :)

• 0

#150 lupin

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 17:40

ja się nie uczyłem i zdałem :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#151 Unicorn

Unicorn

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 14:42

Ja robię od jakiegoś czasu regularnie arkusze ze sqlmedia, te z polskiego i matematyki podstawy, są dobrze ułożone. Moja wychowawczyni kazała nam robić z tej strony, bo ponoć potem ludzie zdają XDDD Boje się matury aaaaaaa

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0