Sztuki Walki - jakie trenujecie

L

Ligi

Guest
Trenujecie jakieś? Jesli tak to dlaczego? Co wywyższa ta jedna ponad wszystkie?? Ja trenuje Taekwondo od dłuższego czasu-szybki,zgrabny efektowny,i efektywny sport walki...a poza tym z mozliwoscią wystartowania na olimpiadzie...Sam na własną rękę ucze sie Ninjitsu I kung-Fu...wiem nigdy niebede tak dobry jakbym uczył sie z mistrzem...narazie opieram sie na wiedzy ksiązkowej jezeli chodzi KF i N...Ninjitsu według mnie jest najlepsza sztyką walki...oczywiscie trudo mi postawic jedną sztuke nad innymi no ale jesi trzeba...jest w tej sztuce cos magicznego,wiedza przodkow zakleta w bardzo starej sztuce walki...ninjitsu wymaga wielkiego poświęcenia i silnego ducha...gdyż żeby osiagnąć efekty trzeba trenowac przez długie lata....
 

PająkSH

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja też trenowałem Taekwondo to naprawde fajna sztuka walki, tetraz mam chwilową przerwe bo sie połamałem:D ale jak wyzdrowieje dalej będe ćwiczył BB)
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Ej jaką sztuke walki polecalibyście żebym rozpoczął? Taka najlepsza na ulice? Chodziłem kiedyś na aikido ale mi sie znudziło chodzi mi o sztuki walki w których się atakuje a nie broni.

Myślę nad takimi:
-Karate
-KickBoxing
-Boks
-Teakwondo (tylko że to raczej odpada obok mnie nie ma żadnego klubu)

No więc jak ?
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Nie ćwiczę jeszcze ale chyba zacznę trenować capoeire. Chociaż tak naprawdę chciałbym trenować Krav magę, chociaż to nie sztuka walki
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja od dłuższego czasu myślę o tym ,żeby się zapisać na Taekwondoo, albo Kickboxing :) Tylko jeszcze nie wiem co wybrac ? :) Bo żeby przydało mi się również w życiu codziennym.
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Ja trenowałem karate KYOKUSHIN. Jest to :cenzura:ista sztuka walki która uczy nie tylko jak sie bronic i atakowac ale tez szlifuje nas samych.nasza kondycje i naszego ducha...Jak powiedział sosai Masutatsu Oyama ze karate jest najmocniejsza sztuka na Ziemi a karate Kyokushin jest najsilniejsza z nich...POLECAM i Pozdrawiam
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mój brat przez 2 lata trenował Taekwon-do ale jak wszystko inne - znudziło mu się i rzucił.
 

siostra18888

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
ja trenuje Taekwon-do juz 5 rok i jakos do tej pory mi sie nie znudziło, wrecz przeciwnie nie wyobrazam sobie zycia bez treningów.pozdrawiam wszystkich trenujacych Taekwon-do
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
O to fajnie, ja tez mam zielony:D
Jakbyś mogła to napisz do mnie na gg;1567092 , ponieważ mam pare pytań związanych z tkd
 

1938

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Według mnie, najlepiej potrenowac z rok boks i wyrobic sobie ręce bo to jest ważne, następnie przezucic sie na kickboxing i rozwijac nogi bo w sumie to w kb glownie kladzie sie nacisk na nogi
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
W Kick Boxing'u nacisk nie jest głównie na nogi.

Jest równo rozłożony i na nogi i na ręce.

Trenowałem Muay Thai dopóki sekcja nie została rozwiązana
Aktualnie ćwiczę "mieszaninę" sztuk walki. XMA-coś pięknego, wciągającego oraz doskonale rozwijającego nasze ciało oraz umysł.
 
Do góry