Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Tolerancja?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
318 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#301 hehehehehehe

hehehehehehe

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 04 luty 2013 - 13:45

Z tym, że tolerancja oznacza znosić itp. to średnio się zgadzam. Pod względem kultur, ras to ja nawet uważam, że fajnie mieć wielokulturowy naród, poznawać przeróżnych ludzi, rozwijać się przy okazji, uważam to za ogromną zaletę tak jak w przypadku USA. Nie toleruję to takich zachowań jak u kiboli, bo przyczepiać się za to, że ktoś inaczej wygląda to głupota. Jeśli ta osoba szanuje mnie, to ja szanuję ją. "Męczenie się" to właśnie "tolerowanie" rasistów i kiboli itp. Jeśli przeszkadza tobie TYLKO to, że ktoś jest czarny, to jesteś zacofanym polaczkiem...
  • 0

#302 basik1

basik1

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisano 08 luty 2013 - 15:44

polaczkiem

Wydźwięk tego słowa i użycie go demaskuje całą Twoją "tolerancję".
  • 1

#303 lolek1971

lolek1971

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1614 postów

Napisano 09 luty 2013 - 10:34

Niestety, teraz tolerancja w rozumieniu lemingów oznacza głoszenie, że WSZYSTKO, czego człowiek chce jest dobre i musi się to uznawać za treść tolerancji. A kto uważa małżeństwa innoseksualistów (to dla przykładu) za jałowe, ten jest faszystą, ksenofobem, ciemnogrodzianinem i nie pojmuje, że brak dzieci panny albo małżeństwa zwyczajnych heteroseksualistów jest :"tym samym, co brak dzieci w małżeństwie dwóch pederastów" i że niezrozumienie tej "0czywistości inaczej" powstaje z przyczyny zaślepienia religią.
  • 0

#304 betisu

betisu

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 luty 2013 - 20:25

Każdy jest tolerancyjny do póki jest anonimowy :)
  • 0

#305 Guest_Basajew0_*

Guest_Basajew0_*
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 00:22

Bo HH to normalni ludzie normalnie ubrani, :cenzura: t-shirt, czapka i fullcap a metale punki wygląda jak pokraki w tych swoich ubraniach jakby uciekali przed gorylem w lesie równikowym i na dodatek są nieschludni przeciwieństwie do hip hopowców którzy są ładnie ubrani i wpuszczą ich wszędzie a punki, metale to jedynie do meliny jakieś wejdą
  • 0

#306 Przemkoo

Przemkoo

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 16 luty 2013 - 12:07

Tolerancja jest ogólnie bardzo ciężką rzecczą, ponieważ nie każdy potrafi tolerować wszystkich ludzi. Bo może nic nie mieć do ludzi, którzy słuchają innej muzyki, ale za to może nie lubieć murzynków (nie chcę tutaj obrażać nikogo, to poprostu przykład, również dobrze mogę napisać, że białych). Jednak moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby ich szanować. Bo każdy z nas jest człowiek. Ja jak kogoś nie lubie, to i tak staram się być dla niego w miare miły. Ale to nie znaczy, że ciągle z nim gadać itp nie. Poprostu jak muszę to z nimi rozmawiam, ale ich nie wyzywam i nie przedrzeźniam.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#307 Robert_o

Robert_o

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 luty 2013 - 16:31

Trochę dziwny temat wyszedł bo miało być o "Tolerancji", a tak jak widzę to metale, którzy się tu wypowiadają okazują swoją nietolerancje do innych subkultur. Użalając się cały czas nad sobą i mając pretensję, że nikt was nie rozumie to tak będzie. Nastawiając, się że będzie źle to tak będzie bo nie zauważycie dobrych chwil. Obejrzyjcie sobie taki film jak sekret, jest tam opowiedziana historia dręczonego homoseksualisty. Odnieście to do swoich problemów i może coś zrozumiecie.
  • 0

#308 Prytryk

Prytryk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 luty 2013 - 12:42

"Na miły Bóg, życie nie tylko po to jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba da"
  • 0

#309 lolek1971

lolek1971

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1614 postów

Napisano 25 luty 2013 - 16:02

Dawać w ryja, jeśli pedał obrzydliwie się do nas klei?
Chyba się powinno, bo tego to już tolerować się nie uda.
  • 0

#310 fightern

fightern

Bóg Rodzina Naród

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 965 postów

Napisano 26 luty 2013 - 21:22

Ja powiem tak - dla mnie niewazne jaki kolor skóry ma człowiek, oraz jakiej jest narodowośći - wszyscy są równi. Ja oceniam ludzi po czynach np. jezeli cygan czy ktoś inny kradnie to go nie akceptuję, nie ze względu jakiej jest narodowości, tylko ze względu na to co robi. Tak samo nie jestem tolerancyjny co do gejów czy pedfili. Ogólnie rzecz biorąc ja patrze na czyny.
  • 0

#311 Ladyinblack

Ladyinblack

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 458 postów

Napisano 21 marzec 2013 - 12:02

Niestety zyjemy w społeczeństwie gdzie panuje anarchia, a z anarchia wiąże sie strach, dlatego ludzie staraja sie coraz mniej tolerancyjni, jeśli ktoś sie wyróżnia odrazu staje sie potencialnym zagrożeniem, niestety

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#312 Janusz_kopytko2

Janusz_kopytko2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 70 postów

Napisano 23 marzec 2013 - 10:17

Bo HH to normalni ludzie normalnie ubrani, :cenzura: t-shirt, czapka i fullcap a metale punki wygląda jak pokraki w tych swoich ubraniach jakby uciekali przed gorylem w lesie równikowym i na dodatek są nieschludni przeciwieństwie do hip hopowców którzy są ładnie ubrani i wpuszczą ich wszędzie a punki, metale to jedynie do meliny jakieś wejdą

Wrzucasz wszystkich do jednego worka? nieładnie Akurat wielu hh których spotykam na uczelni, ulicy czy autobusach komunikacji miejskiej chyba się nie oglądało w lustrze bo wyglądają okropnie (przydługie ciuchy, wielgachne słuchawki...)

• 0

#313 bikollo

bikollo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 marzec 2013 - 13:33

W ostatnim okresie slowo "tolerancja" jest nadużywane. Każdy ma innego tolerować. A wydaje mi się, że w ostatnim okresie mniejszość ma większą władzę niż większość - wlasnie dzieki rzekomej tolerancji.

• 0

#314 rrabbit

rrabbit

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 05 luty 2014 - 23:28

A tutaj dla odmiany masz cały dział temu poświęcony. Sądzę, że tematy są prowadzone, jeśli mają wystarczające zainteresowanie. Jeżeli zaś temat wywołuje jednoznaczne reakcje, czy pro czy kontra i te ciągną się jak flaki z olejem, to temat jest zamykany. Całkiem trywialnie musi mieć temat potencjał do rozmowy. Ankiety są nudne. 

• 0

#315 Lorellai

Lorellai

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 184 postów

Napisano 07 listopad 2015 - 11:00

Ja jestem tolerancyjna. Dopóki inny człowiek jest wobec mnie okej i nie rani innych to ja odpłacam się mu tym samym. Także dla mnie nie ważne czy ktoś jest emo, murzynem, metalem, arabem, żydem, jeśli ma serce i olej w głowie to chętnie ściskam mu dłoń.

• 0

#316 klawiszowiec

klawiszowiec

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 19:59

lodzie nietolerancyjni doprowadzają do samozagłady

• 0

#317 Zdrapaka

Zdrapaka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 13:39

Ja nie mam kłopotów z kimś kto ma inny kolor skóry. To akurat dla Państwa jest wskazane! Po co nam jakiś białas z kinolem do kolan, co wyraźnie uważa się za kogoś niebywałego? Czego nie zrobi biały, zrobi ktoś inny - bo ciężej przekonać inną osobą do tego, że jest "rasowa", jeżeli gdzieś za rogiem czai się afroamerykanin z łapskami do betonu i pamiętliwym pier**********.

Użytkownik Zdrapaka edytował ten post 04 kwiecień 2017 - 13:40

• 0

#318 kdVer

kdVer

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1598 postów

Napisano 25 maj 2017 - 13:14

a pro po wspomnianych wyżej kontrowersji metal/brak tolerancji: przeczytałem ostatnio coś takiego

http://www.inter-dis...ever1150210.pdf (domena publiczna z tego co wiem)

gdzie jest dobry artykuł o postawach homo w środowiskach extreme metal, z naciskiem na black i sprawę Ghaal z Gorgoroth :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#319 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 237 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:43

Też jestem tolerancyjny, nie dzielę i nie segreguję ludzi - a przynajmniej staram się tak robić, nie zawsze sie jednak udaje bo jestem tylko człowiekiem.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0