Tolerancja?

Asix

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
mój malutki raj
Vitam!
Zastanawiam sie ostatnio ze polskie spoleczenstwo nawet na forach nie jest tolarnacyjne. Tematy o hh (muzie bez przekazu-juz widze ogrom wyziwsk pod moim adresme bo obrazilam tych wszystkic "bialych pseudoraperow" :lol: ). Mianowicie temty o hip hopie sa setki razy powialan, gdy pojawi sie temat o metlau, punku ect jest uzanwany za dno i od razu zamylany.
Wiec gdzie jest tolerancja? Zr hip=hopowcy sa tolerowni i ich kulura tylko mealte, punki hipisi nie??
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
Nom tak już jest... taka jest nasza "piękna" polska. Za:cenzura:e technomułków i tyle powiem! Rzygać mi się chce na tych wszystkich raperów... wszyscy tacy sami!
Idę sobie, mijam jakąś pare technomułków troche straszą odemnie i chłopak mówi do dziewczyny... "ejj... to był EMO czy Metal bo nie łapie sie w świecie kołtunów!" a dziewczyna w śmiech...
Taką mam ochotę wysłać większość HH i technomułków w kosmos!

Też zrobiłem temat o tym że Metale nie są tolerowani, uważani za satanistów itp... i po kilku minutach już ten temat został zamknięty... zostały tylko tematy o tym "czy metale śmierdzą"! i tam jeszcze kilka innych ale tylko ogólnych i NIC o nietolerowaniu Metali, Punków, Hipisów
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
O widzę że mefisto znalazł sobie przyjaciółkę w niedolach. jak nie temat o nienawiści do hh to o tym jak to takim hardcorowym metalom jak Wy ciężko w życiu i jakimi męczennikami za muzykę jesteście. Nie dziwię się że niektótrzy was nie lubią, skoro wy co chwile na wszystkich i na wszystko narzekacie. Tylko się czasem nie popłaczcie... o za późno. po fakcie
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
O widzę że mefisto znalazł sobie przyjaciółkę w niedolach. jak nie temat o nienawiści do hh to o tym jak to takim hardcorowym metalom jak Wy ciężko w życiu i jakimi męczennikami za muzykę jesteście. Nie dziwię się że niektótrzy was nie lubią, skoro wy co chwile na wszystkich i na wszystko narzekacie. Tylko się czasem nie popłaczcie... o za późno. po fakcie


Zacznij od tego kto pierwszy zaczoł... Z początku nic nie miałem do hh bo sam kiedyś nim byłem ale kiedy zostałem metalem to się zaczeło... nielubie tej subkultury hiphopowców...

Yoggi zostań metalem albo punkiem tylko musisz ubierać się jak metal albo punk... jak byś polubił ta subkulture to znienawidził bys hh za to że oni nienawidzą nas... i zobaczysz że wszyscy będą Cie o coś oskarżali, choc niczego sie nie zrobiło.

"Znienawidził" to za ostre słowo... byś przestał lubić hh i techno.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Jezu... Jakaś paranoja.. A pokaz mi jeden dział, który został zamkniety tylko dlatego, ze był o metalu! Albo pokaz mi taki, który był zamkniety, tylko dlatego, zę był i hop-hopie! Ludzie! Niby tacy tolerancyjni metale z was... to sie odwalcie od HH. Nie rozumiem... zyjcie sobie w spokoju jedni i drudzy. Nie wiem czy widzicie to, ale w ten sposób tylko dolewacie oliwy do ognia.

I żeby nie było wątpliwosci. nie słucham HH.
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
Jezu... Jakaś paranoja.. A pokaz mi jeden dział, który został zamkniety tylko dlatego, ze był o metalu! Albo pokaz mi taki, który był zamkniety, tylko dlatego, zę był i hop-hopie! Ludzie! Niby tacy tolerancyjni metale z was... to sie odwalcie od HH. Nie rozumiem... zyjcie sobie w spokoju jedni i drudzy. Nie wiem czy widzicie to, ale w ten sposób tylko dolewacie oliwy do ognia.

I żeby nie było wątpliwosci. nie słucham HH.


Poprostu już tak jest... Prawdziwi HH nie lubią Metali a prawdziwi Metale nie lubią HH...

Proponuje pokój... przynajmniej na tym forum... Metale nie będą nic mówić o HH a HH niech nie mówią o Metalach jakichś niestwożonych historii! <peace>

Poprostu już tak jest... Prawdziwi HH nie lubią Metali a prawdziwi Metale nie lubią HH...

Źle to ujołem... nie prawdziwi tylko może... no brak mi słów... ale każdy pewnie wie oco chodzi...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Prawdziwi metale. OMG czyli tacy jak ty rozumiem. buahahaha. Żałosne. A co do tego pokoju to nie pisz tak bo i tak nie wytrzymasz.
 

Remande

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
"Mefisto777" napisał:
Yoggi zostań metalem albo punkiem tylko musisz ubierać się jak metal albo punk... jak byś polubił ta subkulture to znienawidził bys hh za to że oni nienawidzą nas... i zobaczysz że wszyscy będą Cie o coś oskarżali, choc niczego sie nie zrobiło.
1. Nigdzie nie słyszałam o jakiejś zasadzie ubioru. Co z tego, że będę nosić anarchię na piersi, jeśli nawet nie wiem co ona oznacza? Co z tego, że założę koszulkę Motorhead, choć nawet nie słyszałam ich repertuaru? Nie oceniaj książki po okładce. Moja przyjaciółka niczym nie wyróżnia się w tłumie, ubiera się jak szara obywatelka. A przy tym słucha Amon Amarth, Cradle of Filth, Moonspell, Darzamat itp. I naprawdę czuje te klimaty, ma swoje poglądy na ten świat. I co?? NIe może być uznana za metala??
2. A jak myślisz, gdybyś przestał nienawidzieć hh-owców, i postarał sie chcociaż część z nich zrozumieć, to może część z nich również przestałaby nienawidzieć ciebie?? Już w innym topicu napisałam, na czym to polega. A tan z góry zakładając że HipHopowiec jest taki i taki z góry również nastawiasz się na ich nieprzychylność. Ja jestem z nimi w pokoju, mam wśród hh wielu kumpli i mimo iż jestem jaka jestem nie żywię nienawiść do hihhopowców, nawet do tych, którzy są do mnie uprzedzeni. To ich sprawa.
3. PP.2. Ty czepiasz się ich, oni czepiają się ciebie. Zresztą nie wiem czemu takcię to drażni. Mnie by denerwowało, gdyby wszyscy dookoła czepiali się mnie o byle :cenzura:. Tak bywa w moim przypadku,ale zwyczajnie to olewam i robię swoje. Czy tak nie jest łatwiej??
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
No fakt... hard przeginam... pisałem jakies głópoty bo wnerwiony byłem i nadal troche jestem... Ale postarajcie się mnie zrozumieć... Nie pisze już o tym bo ja tez się bardziej wk*rwiam...
Postaram się być neutralny...

We wcześniejszych postach moje wypowiedzi odnosiły się do tych, którzy czepiają się metali... pisałem ogólnie bo mnie wk*rwiają takie osoby, niesłusznie bo nie wszyscy tacy sa... Od dzisiaj jak będe coś pisał to nie będzie to że HipHopowcy to i tamto ale że któryś tam HipHopowiec... albo osoba inna niż ja, tamto i tamto zrobiła. :p

Jeszcze jednym powodem, że tak pisałem jest to że mój znajomy, tez metalowiec został dźgienty nożem w plecy tylko przez to, że jest metalem i ma długie włosy... ten kolo przezył i powiedział że napadło go kilku łysoli... typowych dresików HH.

To jak mówiłem... od teraz juz nie czepiam się HH jako całości tylko tych HH którzy się cziepiaja Metali, Punków......
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
No to po co w to wszystko wplątywać muzykę. Po co się wogóle tak żalić?? Jak już musisz to zapraszam do konfesjonału
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
:cenzura: mać człowieku zakładaj co sekunde tematy o praktycznie tym samym :zly: Zaraz mnie szlag trafi masz kompleksy? dzieciaku zaczynasz mnie denerwować =.=

Ja nie zakładam tematów typu "Je*ać metali bo to ku*wy" i to jeszcze co sekunde a ty widze szukasz zaczepki nie dziwie sie że nie masz kolegów ani przyjaciół

Ja nie czepiam sie metali bo niektórzy są spoko inni są debile ale świat jest zróżnicowany nie wszyscy są tacy jak tY zrozum to
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
:cenzura: mać człowieku zakładaj co sekunde tematy o praktycznie tym samym :zly: Zaraz mnie szlag trafi masz kompleksy? dzieciaku zaczynasz mnie denerwować =.=

Ja nie zakładam tematów typu "Je*ać metali bo to ku*wy" i to jeszcze co sekunde a ty widze szukasz zaczepki nie dziwie sie że nie masz kolegów ani przyjaciół

Ja nie czepiam sie metali bo niektórzy są spoko inni są debile ale świat jest zróżnicowany nie wszyscy są tacy jak tY zrozum to

Czytaj wyraźnie... Ja już nie pisze jako o całej subkulturze HH tylko już jako poszczególne osoby :p...

Byłem wnerwiony i przez to takie głupoty pisałem... postaram się być pozytywnie nastawiony...
 

Katasza

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
:cenzura: mać człowieku zakładaj co sekunde tematy o praktycznie tym samym :zly: Zaraz mnie szlag trafi masz kompleksy? dzieciaku zaczynasz mnie denerwować =.=

Ja nie zakładam tematów typu "Je*ać metali bo to ku*wy" i to jeszcze co sekunde a ty widze szukasz zaczepki nie dziwie sie że nie masz kolegów ani przyjaciół

Ja nie czepiam sie metali bo niektórzy są spoko inni są debile ale świat jest zróżnicowany nie wszyscy są tacy jak tY zrozum to



Ej ale ani tego ani tematu o metalowcach, punkach itp(nie pamietam dokladnie tematu)on nie zakladal Po prostu sie wypowiedział A to że chłopak nie ma stalowych nerwów to nie nasza wina Wybaczcie mu Wykażcie TOLERANCJE :p
 

Baalberith

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
mefisto777 - tak się dziwiłem, skąd tu takie bzdury... a teraz widzę - 16 lat :) bez obrazy, ale dorośnij trochę, bo gadasz od rzeczy niesamowicie. `każdy prawdziwy metal nienawidzi hhowców`, taa :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
mefisto777 - tak się dziwiłem, skąd tu takie bzdury... a teraz widzę - 16 lat :) bez obrazy, ale dorośnij trochę, bo gadasz od rzeczy niesamowicie. `każdy prawdziwy metal nienawidzi hhowców`, taa :)
A wcześniej z tego co pamiętam w profilu miał 17. No patrzcie cofa się w rozwoju nasz buntowniczek. :D hehe
 

Broszkie

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tam gdzie fajnie
Tolerancja? hmm...to słowo wymarło. Znaczy się istnieje, lecz niewiele osób używając go ma pojęcie co tak naprawde ono oznacza. Ja staram się byc tolerancyjna[bo jest to dla mnie ważna cecha] wobec każdego człówieka nie patrząc jakie ma preferencje muzyczne, ubiór bądź zainteresowania. Jeżeli postępowałabym odwrotnie-zapewne nie miałabym w ogóle znajomych i przyjaciół
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Czytaj wyraźnie... Ja już nie pisze jako o całej subkulturze HH tylko już jako poszczególne osoby :p...

Byłem wnerwiony i przez to takie głupoty pisałem... postaram się być pozytywnie nastawiony...

Czytaj wyraźnie nie cisnąłem tobie :D
 

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Ziemia
A wcześniej z tego co pamiętam w profilu miał 17. No patrzcie cofa się w rozwoju nasz buntowniczek. :D hehe

Pamięć Ci nawala... Polecam magnez. :D Tylko jak wejdziesz do sklepu to przypadkiem nie poproś o magnes. :D

Czytaj wyraźnie nie cisnąłem tobie :D

A no możliwe... :D Na przyszłość pisz do kogo się zwracasz bo można się pomylić. :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Pamiętam dobrze, że jak kiedyś sprawdzałem opis to wg. inf byłeś starszy ode mnie, a teraz jesteś równy wiekiem. poprostu zmieniłeś swoje klamstwo. A co do magnezu i kupowania go w sklepie, to chyba prędzej poprosze o jakiś owoc go zawierający np. orzechy niż o czysty magnez (ale ty jako tró metal jesz metal w czystej postaci nie? :D ). poza tym najlepszym źródłem magnezu jest nutella :D
 
Do góry