Zad z Polskiego - BŁAGAM O ODPOWIEDZ

Status
Zamknięty.

dividok

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
712
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Mam dużą prośbę. Czy ktoś może ma pracę pisemna na temat:
- Opis absurdalnego snu
Albo:
- Absurdalne życzenia dla młodej pary w dniu ślubu

Z góry bardzo dziękuję.
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
kurcze,a moze sam sprobuj cos napisac?? pomoglabym,ale wlasnie nwychodze z domku :/

nie rozumiesz polecenia czy jak?? dlaczego sam tego nie napiszesz?? podpowiem,ze wg mnie zyczenia dla mlodej pary sa latwiejsze - sprobuj :)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
nie wiem w jakim stylu to napisać - kto da pomysł


mój drogi :D

jesli od tego zalezy Twoja ocena semestralna, to musisz sie postarac.
przede wszystkim musisz zastosowac sie do formy wypracowania: opis - na pewno wiesz, co to jest opis, tego sie ucza juz dzieci w podstawowce -> piszesz, ze miales sen, a potem zaczynasz go opisywac, jaki byl, co ci sie po kolei snilo i dlaczego byl absurdalny, co czulaes po przebudzeniu itd.
lepiej i latwiej chyba napisac zyczenia. na pewno kiedys skladales zyczenia, wiec wiesz, jakich form sie wtedy uzywa.
pomysl czego normalnie zyczylbys mlodej parze i napisz cos zupelnie odwrotnego - wyjdzie absurd, ze hej :D

jak dlugie ma byc to wypracowanie?
w zeszycie czy na kartce?:)
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
a jak bys napisał zyczenia


po pierwsze - napisala :p jestem kobieta :D chyba musze to sobie napisac w sygnaturze :p

naprawde nie masz zadnych pomyslow? chlopie, rusz glowa! to naprawde nie jest az takie trudne zadanie. no zastanow sie, czego nie powinno sie zyczyc parze mlodej? normalnie zyczysz szcescia, milosci, usmiechu, cudownych dzieci, wspolnego zycia az po kres.. absurdalne zyczenia sa tego odwrotnoscia.
jak dlugie ma byc to wypracowanie? jesli na kartce mozesz oddac, to moze niech to bedzie kartka przerobiona na karte z zyczeniami, taka, jaka sie wrecza mlodym.
sprobuj wymyslec jakies zyczenia, wklej je tu a z pewnoscia ja i inni forumowicze ocenimy czy jest ok, poprawimy, podpowiemy.
nie napisze tego za Ciebie, bo tez jestem leniwa. i pewna, ze sam tez potrafisz tylko ci sie zwyczajnie nie chce... :p
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
omatko
Może najpierw trzebaby wyjśnić delikwentowi wszystkie niezrozumiałe słowa w poleceniu?
Ja nie wiem która to klasa, ale jak ktoś nie wie jak zabrać sie do opisu to raczej nie zsługuje na dopuszczajacy na semestr...
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
No to jak masz dobry to sam powinieneś to napisać. Pomyśl co ci się śniło... Jakieś takie durne i zabawne. I opis. Mozesz zaczać "Gdy byłem małym chłopcem pewnej nocy przyśnił mi się dziwny sen..." I tu reszta dla ciebie. Wybacz, ale to jest POMOC w zadaniach, a nie "napiszemy za ciebie wszystko bo tobie się nie chce ruszyć głową"


A spróbuj mnie tylko pomylić z facetem to cię osobiście walne patelnią w łeb.
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
na pierwsze to troche wyobrazni
możesz sciemniac ile wlezie byle gramatycznie i ortograficznie poprawnie
np. że porawł cię o.rydzyk do 4 wymiaru i powierzył ci misje "siania" wsród polityków sld
cokolwiek........ :D


Severusa haha - to tez jest pomysł na sen

Dostałem od Severusy patelnią przez łeb :bag:
 
Status
Zamknięty.
Do góry