wyznaj swe uczucia

O

Olciak7

Guest
jeśli chcesz coś komuś powiedzieć a nie masz odwagi,napisz to tu, powiedz jak bardzo kochasz, przeproś kogoś , wyznaj swe uczucia!
 

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
No to ja tutaj napisze...

Śledziu z 3d Kocham Cię!!!!
I nie mogem życ bez ciebie jush :(
 

meg

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Jeżeli naprawdę kochasz drugą osobe nie powinno się zwlekać z powiedzeniem że się ją kocha.Nie wolno z tym zwlekać bo może się okazać że już jest za późno.Wiem że to jest trune, ale warto wyznać swoje uczucia drugiej osobie, bo zawsze może zareagować pozytywnie a wtedy wszystko się ułoży.Nie można się bać odrzucenia gdyż nic nie tracisz wyznajac swe uczucia.Przynajmniej nie żyjesz w ciągłej niepewności co jest gosze niz dostanie kosza.Więc nie ukrywaj się, tylko w stosownym momencie wyznaj co czujesz a wszystko się jakoś ułoży.Zaufaj sobie i swojemu sercu.Wszystko będzie dobrze.
 

Byłam - Będę

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
woj łódzkie
KOCHANIE MOJE - KOCHAM CIĘ - Ty to wiesz mimo że nigdy wprost ode mnie tego nie susłyszałeś :( ale ja wiem że Ty to wiesz... przepraszam że dawałam CI tyle niepewności i smutków... :zalamany:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ja nie powim, ze kogoś kocham... :zalamany: bo ta osoba mnie zraniła i mnie już "nie lubi" ale uczucia nie da sie wygonic....
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
gwiazdeczka napisał:
A ja nie powim, ze kogoś kocham... :zalamany: bo ta osoba mnie zraniła i mnie już "nie lubi" ale uczucia nie da sie wygonic....
Nie jesteś sama.ja mam tez tak.Ech.Miłość rani,ale jest piękna.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
po co tu pisać? jak lepiej powiedzieć...a po za tym pewnie i tak ta osoba tego nie przeczyta...
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ribana napisał:
Miłość rani,ale jest piękna.
tylko po co ona jest skoro najpierw kwitnie, a potem niewiadomo jak wygasa.... gasnie ostatnia iskra i nie da sie zapalic od nowa :zalamany: az serce boliiiii :dezorientacja:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ja nie musze pisac co czuje bo moje kochanie to i tak codziennie po pare razy slyszy , a ja od niego tez,jestem za tym aby mowic ze sie kogos kocha czesto ile tylko mozna :zakochani:
 

night_cr0wler

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
tylko po co ona jest skoro najpierw kwitnie, a potem niewiadomo jak wygasa....
gwiazdeczka, o to chodzi, wszystko co piękne przemija, dlatego żyjmy chwilą,. Chyba już pora traktowac każdy dzień jako ostatni, aby czerpać z niego pełnymi garściami :) (ale bez przegięcia :D)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
night_cr0wler napisał:
dlatego żyjmy chwilą, czerpać z niego pełnymi garściami
Dokłądnie.
Słynne "carpe diem".
Pozdrawaiam ciebie night_cr0wler za twoje dojrzałe pzremyślenia.Nie pierwszy raz dochodz ę do tego wnisoku.
 

margola19

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
ze świata marzeń =)
:) :) :) MEG :) :) :)
Wcale nie jest łatwo powiedzieć komuś "kocham".
Szczególnie jeśli się nie jest pewnym swojego uczucia...
A może to zauroczenie - nie miłość ?
"Nigdy nie jesteśmy niczego do końca pewni" - szkoda !!!

***
Olciak7 - dzięki za temat do pisania.

***
PoZdRóWeCzKi dLa WsZyStKiCh

[ Dodano: 24 Czerwiec 05, 20:43 ]
P.S. Czemu jeśli jest jakiś fajny chłopak to przeważnie nie ma dziewczyny?
Fajny chłopak...tzn.np.że dobrze się uczy, jest ładny, fajny z niego kolega. Ale ma jedną (no właśnie:nie wiem czy wadę czy zaletę) - jest nieśmiały. jak dac mu do zrozumienia, że jest ktoś komu na nim naprawdę zależy???
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
Afeni ... Kocham Cię bardzo mocno :) I strasznie za Tobą tęsknię, chociaż widzieliśmy się niecałą 1h temu... Dziękuję, że jesteś, bez Ciebie moje życie nigdy nie było takie piękne. Jestes moim skarbem, promyczkiem, którego nie oddam nikomu :*
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Aron napisał:
Afeni ... Kocham Cię bardzo mocno I strasznie za Tobą tęsknię, chociaż widzieliśmy się niecałą 1h temu... Dziękuję, że jesteś, bez Ciebie moje życie nigdy nie było takie piękne. Jestes moim skarbem, promyczkiem, którego nie oddam nikomu
no pieknie napisane, i chyba mamy pierwsza pare na forum , zycze wam wszystkiego naj
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Aron, Też Cie kocham Skarbie bardzo bardzo mocno ;) jak mocno to Ty wiesz =* i nie chce nigdy Cie stracić :*:*:* Jesteś najkochańszym człowiekiem na świecie ;) :* ILYF

nika, Dziękuje ;) no tak, bo Aron przyszedł za mną na to forum :p Łobuz ;P (żartuje ;P) więc to jest moja zasługa, że On pisze na tym forum :D:D:D (ach ta skromność :p)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
:rotfl: :rotfl: :] Naprawde... jestem pod wrazeniem... az chciałabym wykrzyczec MÓJ sekrecik miłosny.... :((( ale nie moge... :((( Mimo wszystko... Myśle ze on i tak by tego nie przeczytał.......... ale NIGDY nie mów NIGDY... :) wiec "Ani mru mru" :D:D:D:D

Aron, Afeni, mam nadzieje ze wasza Miłość przetrwa wszystko :)
Jest taki ładny aforyzm...
" Wartość czasu zależy od osoby, z którą się go traci." Ewa Glińska
:]

[ Dodano: 2005-06-27, 00:23 ]
"Nieobecność gasi małe uczucia,
lecz rozpala wielkie
- niczym wiatr,
który gasi świeczkę,
ale wznieca pożar."

:))))))

Kocham Cię Kochanie - i niech tak już zostanie :p
 
Do góry