Kosmetyki do twarzy

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Szukałam .... ale nie znalazłam :p

Jakie lubicie kosmetyki do twarzy: żele, toniki, kremy, maseczki, peelingi itp.
Czego używacie, a czego nie znosicie ???
Za co je tak lubicie lub nie lubicie ???

Ja używam żelu z Clean&Clear taki w zielono-niebiesko-białej tubce, do tego krem z Ziaji czekoladowy i peeling ogórkowy też z Ziaji. Za co to wszystko lubie. Żel lubię dlatego, że po umyciu twarz jest taka chłodna, aż mrozi (doskonały na chłodne dni), krem czekoladowy uwielbiam ze względu na zapach i konsystencje, bardzo dobrze nawilża, a peeling bo skóra jest po nim gładka jak pupa niemowlaka :p

No wypowiadajcie się :)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
hmmm ja mialam ten krem czekoladowy ale mialam na niego uczulenie :/ wiec oddalam chlopakowi :)
próbowałam naprawde kilkanascie kremów do twarzy i mam uczulenie na każdy oprócz jednego:
oprócz Nivea :) po calej reszcie wyskakuja mi krostki :/ troche mnie to wkurza no ale cóż ;)

a tonik mam z Ziaji nagietkowy i do demakijażu mleczko tez z Ziaji :)

bardzo lubie ta firme ;)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja także lubię Ziaje bo ta firma jak dla mnie robi naprawdę dobre niedrogie i delikatne kosmetyki ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja używam serii Clearasil Total "3 dni". Jest dość mocna, ale po kilku dniach skóra się przyzwyczaja i nie piecze. Efekty powalające! Praktycznie zero pryszczy! Tylko czasem, ale tak to skórka miodzio :) Używam żelu, płaktów oczyszczających (wcześniej tonik) i punktowy żel na wypryski. Do tego raz w tygodniu peeling "Nastolatki" i maseczka peel of rozświetlająca "Under Twenty", po niej skóra jest gładka :)
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
moja skóra toleruje tylko krem nivea soft
do tego żel pod prysznic nivea
i balsam do ciała nivea ryz + lotos - fajnie pachnie :)

nie maluję się więc nic innego nie uzywam
raz na jakis czas peeling z ives rocher
i na tym koniec :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Do mycia twarzy zwykły krem ( uznałam że krem daje taki sam efekt jak te inne :cenzura:stwa ze sklepow ) ale po mydle mam głatka buzie
Krem to uzywam krem do twarzy z Avonu taki duży , nie ma go juz w katalogach ale mi on psi
No i mam peeling z Oriflama jest dobry buzia po nim głatka jest
I uzywam żelu Skinoren na pryszczyki jak się go naloży to strasznie swedzą pryszcze , to znak ze działa :p Ale można się wściec ... no ale cóż można poradzić . Trzeba cierpiec by był pieknym :p
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
moja skóra toleruje tylko krem nivea soft
do tego żel pod prysznic nivea
i balsam do ciała nivea ryz + lotos - fajnie pachnie :)
nie maluję się więc nic innego nie uzywam

o podobnie jak ja, nivea ma najlepsze kosmetyki dla mojej skóry i ciała.
Zeby wyleczyc wypryski stosowałam preperaty robione w aptece...świetne,stosowałam je przez kilka miesięcy i teraz mam czystą cerę.
 

engel

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z twoich snów :*
ja do twarzyto tak:
zel dax cosmetic do skóry wrażliwej - jako jeden z niewielu nie robi krzywdy mojej twarzy, tzn. nie wysusza jej i nie podraznia
tonik garniera dynamizujaco-rozswietlajacy (czy jakos tak :p) taki zielony - lubie go z tego samego powodu co wyzej :p
krem - nie lubie nakladac bo mam uczulenie na wiekszosc albo mnie zapychaja,
jedynie na noc masc acne derm - troche szczypie po nalozeniu ale da sie wytrzymac, no i najwazniejsze rozjasnia przebarwienia i nie wyskakuja mi nowe pryszcze ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
kiedys mialam do twarzy serie undertwenty, nie dosc ze nie pomagalo, to jeszcze wyskakiwalo wiecej pryszczy :/
teraz mialam tintin tani i pomocny ;)
a teraz uzywam zelu,toniku i kremu z clareny dorgie, ale skuteczne i dobre ;)
jesli chodzi o peeling to mam ten z undertwenty, twarz jest tak fajnie chlodna :p po nim a maseczke mam z tintin i tez mi pasi :D
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
A ja używam mleczka po goleniu NIVEA :p

ups to kobiecy kącik :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Tam mleczko po goleniu to chyba podstawa , więc to tylko taki środek ułatwiający przetrwanie doby po goleniu :p Żaden picus glancuś
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Moja codzienna pielęgnacja twarzy składa się z kremów na dzień i na noc, toniku, żelu do mycia z jednej serii Young Medical Mincera. Właściwie to zastanawiam się nad zmiana tego zestawu bo słabo sobie radzi z matowieniem (pryszcze pojawiają się naprawdę sporadycznie, a jeśli nawet to używam antybakteryjnego korektora Manhattanu Podwójna terapia z jednej strony jest reduktor wyprysków w , żelu z drugiej antybakteryjny korektor albo bardzo rzadko Benzacne). Kosmetykiem do twarzy (jeśli można je tak nazwać), którym ratuję moją cerę przed okropnym błyszczeniem są bibułki matujące Bielendy. Przyciskam i wchłaniają sebum :] taki milutki wynalazek.
Raz w tygodniu:
peeling (jak narazie Ziaji TinTin)
parówka, siemień lniany... i do wyciskania zaskórników się zabieram :evil:
na koniec maseczka Under twenty oczyszczająca (moja ulubiona) lub tin tin.
 

hitlerowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
warszawa
ja mam suchą skórę :-/ baardzooo... i nie używam toników itp. nie mam problemu typu: pryszcze... używam tylko żelu kremowego do twarzy i kremu odżywczego (soraya multiwitamina) i czasem kremu nawilżającego brązującego i jest w miarę ok :) nie polecam do tego gatunku skóry mydeł ;) no i zależy czy nie jesteś alergikiem...bo ja nawet jestem uczulona na NIVEA!! ale ryzyko przy kupnie sie oplaca bo może coś podpasić.... ;)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Ja używam serii Clearasil Total "3 dni". Jest dość mocna, ale po kilku dniach skóra się przyzwyczaja i nie piecze. Efekty powalające! Praktycznie zero pryszczy! Tylko czasem, ale tak to skórka miodzio :) Używam żelu, płaktów oczyszczających (wcześniej tonik) i punktowy żel na wypryski.

według mnie ta seria jest beznadziejna. Znaczy mam krem punktowy i on nic nie daje :/ Mialam tez ten krem z wczesniejszej zwyklej serii (tej niebiesko-białej) i tez nic nie dawal. Pryszczyki wyskkakuja mi od czasu do czasu, dlatego myslalam, ze to bedzie fajne..ale niestety niebardzo.. :/

A no i tez zgadzam sie, ze undertwenty jest beznadziejne :/ Chociaz w sumie..mam jeszcze krem energizujacy z Under20 i jest calkiem calkiem ;)
 

Aranea

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Używam żelu Loreal Pure Zone i kremu oczyszczającego z Avonu (seria Naturals tea tree & grapefruit) na zmianę z kremem z wyciągiem z brzozy. Oprócz tego stosuję korektor w sztyfcie Avon (teraz już nie mam dużo wyprysków, ale czasem trzeba). Kiedyś miałam punktowy reduktor z Perfecty, niezły był, przynajmniej dla mnie. Moja siostra uważa z kolei, że nie ma nic lepszego niż krem Bambino :eek:k:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Zgadzam sie z Tobę w 100% ta linia under twenty nic mi nie pomogła kwasny.gif

heh Tiqrunia chyba nikomu ta seria undertwenty nie pomogla.. ;p
nie wiem, moze to zalezy od wieku? zeby jakos podzialalo?ja mam 15 lat...
ale moja sis ma 19 i tez tego uzywala i nie pomoglo , wiec nie wiem (;
 
Do góry