Trądzik i inne zmiany skórne

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
trądzik- szybko odpowiedzi pilne

trądzik przez dłuższy czas miesiąca wyglądam wporządku ale przed okresem to pojawia się poprostu masakra(czerwone krosty) na twarzy nie mogę sobie z tym poradzić próbóję wszystkiego całą serię clerasil total control no a ostatnio poszłam na solarium aby to zasuszyć ale po kilku dniach wychodzi spowrotem może ma ktoś jakis sposób lub jakąś inną skuteczną serię kosmetyków błagam ja nigdy tak nie wyglądałam zawsze miałam ładną skórę ostatnie 2 miesiące w poprzednim szło jeszcze znieść ale teraz no nie :( błagam
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Może to trochę nietypowy sposób, ale spróbuj maści bursztynowo-ziołowej Succinite - do kupienia na Allegro albo na www.succinite.pl . Ma silne właściwości dezynfekujące, mi pomaga na trądzik podczas okresu, niweluje go w 2-3 dni. Po prostu aplikujesz na skórę i wmasowujesz.
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
O, pierwsze słyszę. Trzeba wypróbować :) Bo tyle co ja już się nacierpiałam.......
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Idz do lekarza i popros o plyn na tradzik. Mi przepisal taki jakis plyn i on naprawde pomaga ale niestety ni po pierwszym razie. Trzeba regularnie stosowac.
 
F

faithless

Guest
Ja tez radze puisic do dermatolog :)
Ja mam problem z trądzikiem do dnia dizsiejszego :wstyd:
Przepisała mi zel i jakis płyn pomaga dosyci szybko , Tylko jest jeden problem leki działają jesli nie jem czekolady i niczego piekantnego :( Ale da sie przyzwyczjic :)
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja byłam kiedys........ u dermatologa i przepisał mi jakiś płyn :/ - było JESZCZE gorzej!! no ale cóz... na kazdego inaczej działają takie srodki... Ja przestalam sie "smarować" tym płynem i jakos wszytsko samo przeszło....

Pozdrawiam
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
no dermatolog ale też jest problem najbliższe terminy są dopiero we wrześniu :( może wiecie chocby jak to zatuszowac ??
faithless moga sorstra ma uczulenie na czekoladę i dlatego ją wyssypuje trochę mocniej jak mnie czy to możliwe żebym ja też byla na czekoladę uczulona czy to rodzinne??
 
F

faithless

Guest
malina160 napisał:
czy to możliwe żebym ja też byla na czekoladę uczulona czy to rodzinne??
Mozliwe skoro nie mozesz stosowac sirodków antykoncepcyjnych to pewnie macie jeszcze jedna rzecz która was łaczy :) Prponuje przyjechac do mnie u mnie niegdy nie ma kolejek do dermatologa. Zawsze jak Wpadam do Pani Doctor to tam pustki :)
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
ja też miałem problem, kupiłam maść bursztynową (ktoś wyżej wspominał) smaruję się tym 2x dziennie i pomaga
 
F

faithless

Guest
cakper, to prawdzuwy rendgen twojej czaszki ? :hyhy: fajne
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
nie to nie jest rentgen mojej czaszki tylko logo Debiana(taka dystrybucja linuxa)
 
F

faithless

Guest
cakper, :rotfl: Juz chyba mówiłem ze jestem mało obeznany w tym klimacie :rotfl:
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
malina160 napisał:
no a ostatnio poszłam na solarium aby to zasuszyć ale po kilku dniach wychodzi spowrotem
Fajnie - tylko pewnie nie brałas pod uwagę tego, że lampy i naświetlanie trądzika niby wysusza, ale powoduje większą ilość rodników i po takiej wizycie pewnie wszystko po czasie sie nasili...

Tabletki antykoncepcyjne nie na wszystkich działają.
Nie wiem czy próbowałaś taki specyfik jak "Advantan" maść. Pomogło wielu osobom. Tyle tylko, że jest na receptę. I stosuje sie tylko raz dziennie na noc, bo ze sterydami. Ale po tygodniu rodniki tracą siłę i praktycznie skóra jest jak u niemowlaczka ;)
Wiem, bo wyopróbowałam :D
Pozdrawiam

[ Dodano: 26 Maj 05, 19:18 ]
milusia32 napisał:
Ja byłam kiedys........ u dermatologa i przepisał mi jakiś płyn - było JESZCZE gorzej!!
hahaha bo dermatolodzy to potrzebują królików doświadczalnych ;)
ja w ogólniaku przez 2 tygodnie miałam zwolnienie po takiej wizycie ;) wyglądałam jak poparzona :D
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
faithless napisał:
Prponuje przyjechac do mnie u mnie niegdy nie ma kolejek do dermatologa. Zawsze jak Wpadam do Pani Doctor to tam pustki

no to musisz napisać skąd jesteś :)
Aga__ napisał:
tylko pewnie nie brałas pod uwagę tego, że lampy i naświetlanie trądzika niby wysusza, ale powoduje większą ilość rodników i po takiej wizycie pewnie wszystko po czasie sie nasili...
nie wiedziałam to fajnie będę teraz więcej óważać na solarium zwłasza że się jeszcze popażyłam więc mam serdecznie dość lamp :)
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
faithless, wow podpisik zmieniłes ;)

malina160, i jeszcze jedno - pamiętaj o ograniczaniu czekolady i ostrych przypraw :D i pijaj sobie dużo wody mineralnej albo szklaneczkę zielonej herbaty dziennie. Zobaczysz pozbędziesz sie :)
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
właśnie zielona herbata
od 2 lat piję tylko ją
i normalnie tak jakoś lepiej się czuję po niej
ale uwaga uzależnia
 

m0ni4

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Są różne leki które nie wszystkim pomagają , ale kiedys i tak wszystko przejdzie.Nie wolno tez sie denerwowac. Szubki sposób by je podsuszyć to.... pasta do zębów.jest nie zła tylko z umiarem. przebywanie na powietrzu na słonku tez pomaga.a całkiem dobra jest tez maść Tormentiol na rany itp. warto posmarować nią umytą twarz na cały dzień, tylko uwaga! nie wchłania sie, tez na noc, wysusza ale nie zchodzi skura płatami , przeciwnie jest nawilżona, powoduje że ropne syfy szybko wychodzą na wierzch i szybko goją sie , po dłuższym stosowaniu będzie ich mniej albo w ogóle. jest super polecam , kosztuje tez grosze. ale należy używać razem z nią też innego leku przeciw syfom, sama nie wystarczy ;)

[ Dodano: 30 Maj 05, 15:37 ]
a słyszeliście o takim sposobie żeby smarowac twarz siuśkami? nie stosowałam , ale podobna po miesiącu regularnego stosowania znika wszystko na zawsze! znam te osoby. :hyhy:
 
Do góry