Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Trądzik i inne zmiany skórne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
877 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 malina160

malina160

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 483 postów

Napisano 25 maj 2005 - 21:55

trądzik przez dłuższy czas miesiąca wyglądam wporządku ale przed okresem to pojawia się poprostu masakra(czerwone krosty) na twarzy nie mogę sobie z tym poradzić próbóję wszystkiego całą serię clerasil total control no a ostatnio poszłam na solarium aby to zasuszyć ale po kilku dniach wychodzi spowrotem może ma ktoś jakis sposób lub jakąś inną skuteczną serię kosmetyków błagam ja nigdy tak nie wyglądałam zawsze miałam ładną skórę ostatnie 2 miesiące w poprzednim szło jeszcze znieść ale teraz no nie :( błagam
  • 0

#2 milusia32

milusia32

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1924 postów

Napisano 25 maj 2005 - 22:12

Może to trochę nietypowy sposób, ale spróbuj maści bursztynowo-ziołowej Succinite - do kupienia na Allegro albo na www.succinite.pl . Ma silne właściwości dezynfekujące, mi pomaga na trądzik podczas okresu, niweluje go w 2-3 dni. Po prostu aplikujesz na skórę i wmasowujesz.

• 0

#3 malina160

malina160

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 483 postów

Napisano 25 maj 2005 - 22:16

O, pierwsze słyszę. Trzeba wypróbować :) Bo tyle co ja już się nacierpiałam....... 

• 0

#4 Tom

Tom

AlucarD

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1144 postów

Napisano 25 maj 2005 - 22:22

Idz do lekarza i popros o plyn na tradzik. Mi przepisal taki jakis plyn i on naprawde pomaga ale niestety ni po pierwszym razie. Trzeba regularnie stosowac.

• 0

#5 Guest_faithless_*

Guest_faithless_*
  • Goście

Napisano 25 maj 2005 - 23:51

Ja tez radze puisic do dermatolog :)
Ja mam problem z trądzikiem do dnia dizsiejszego :wstyd:
Przepisała mi zel i jakis płyn pomaga dosyci szybko , Tylko jest jeden problem leki działają jesli nie jem czekolady i niczego piekantnego :( Ale da sie przyzwyczjic :)
  • 0

#6 milusia32

milusia32

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1924 postów

Napisano 26 maj 2005 - 13:46

Ja byłam kiedys........ u dermatologa i przepisał mi jakiś płyn :/ - było JESZCZE gorzej!! no ale cóz... na kazdego inaczej działają takie srodki... Ja przestalam sie "smarować" tym płynem i jakos wszytsko samo przeszło....

Pozdrawiam
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 malina160

malina160

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 483 postów

Napisano 26 maj 2005 - 14:19

no dermatolog ale też jest problem najbliższe terminy są dopiero we wrześniu :( może wiecie chocby jak to zatuszowac ??
faithless moga sorstra ma uczulenie na czekoladę i dlatego ją wyssypuje trochę mocniej jak mnie czy to możliwe żebym ja też byla na czekoladę uczulona czy to rodzinne??
  • 0

#8 Guest_faithless_*

Guest_faithless_*
  • Goście

Napisano 26 maj 2005 - 15:26

czy to możliwe żebym ja też byla na czekoladę uczulona czy to rodzinne??

Mozliwe skoro nie mozesz stosowac sirodków antykoncepcyjnych to pewnie macie jeszcze jedna rzecz która was łaczy :) Prponuje przyjechac do mnie u mnie niegdy nie ma kolejek do dermatologa. Zawsze jak Wpadam do Pani Doctor to tam pustki :)
  • 0

#9 cakper

cakper

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 352 postów

Napisano 26 maj 2005 - 17:23

ja też miałem problem, kupiłam maść bursztynową (ktoś wyżej wspominał) smaruję się tym 2x dziennie i pomaga

• 0

#10 Guest_faithless_*

Guest_faithless_*
  • Goście

Napisano 26 maj 2005 - 17:33

cakper, to prawdzuwy rendgen twojej czaszki ? :hyhy: fajne
  • 0

#11 cakper

cakper

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 352 postów

Napisano 26 maj 2005 - 17:37

nie to nie jest rentgen mojej czaszki tylko logo Debiana(taka dystrybucja linuxa)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Guest_faithless_*

Guest_faithless_*
  • Goście

Napisano 26 maj 2005 - 17:40

cakper, :rotfl: Juz chyba mówiłem ze jestem mało obeznany w tym klimacie :rotfl:
  • 0

#13 Aga__

Aga__

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 26 maj 2005 - 18:16

no a ostatnio poszłam na solarium aby to zasuszyć ale po kilku dniach wychodzi spowrotem

Fajnie - tylko pewnie nie brałas pod uwagę tego, że lampy i naświetlanie trądzika niby wysusza, ale powoduje większą ilość rodników i po takiej wizycie pewnie wszystko po czasie sie nasili...

Tabletki antykoncepcyjne nie na wszystkich działają.
Nie wiem czy próbowałaś taki specyfik jak "Advantan" maść. Pomogło wielu osobom. Tyle tylko, że jest na receptę. I stosuje sie tylko raz dziennie na noc, bo ze sterydami. Ale po tygodniu rodniki tracą siłę i praktycznie skóra jest jak u niemowlaczka ;)
Wiem, bo wyopróbowałam :D
Pozdrawiam

[ Dodano: 26 Maj 05, 19:18 ]

Ja byłam kiedys........ u dermatologa i przepisał mi jakiś płyn  - było JESZCZE gorzej!!

hahaha bo dermatolodzy to potrzebują królików doświadczalnych ;)
ja w ogólniaku przez 2 tygodnie miałam zwolnienie po takiej wizycie ;) wyglądałam jak poparzona :D
  • 0

#14 malina160

malina160

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 483 postów

Napisano 26 maj 2005 - 21:02

Prponuje przyjechac do mnie u mnie niegdy nie ma kolejek do dermatologa. Zawsze jak Wpadam do Pani Doctor to tam pustki

no to musisz napisać skąd jesteś :)

tylko pewnie nie brałas pod uwagę tego, że lampy i naświetlanie trądzika niby wysusza, ale powoduje większą ilość rodników i po takiej wizycie pewnie wszystko po czasie sie nasili...

nie wiedziałam to fajnie będę teraz więcej óważać na solarium zwłasza że się jeszcze popażyłam więc mam serdecznie dość lamp :)
  • 0

#15 Guest_faithless_*

Guest_faithless_*
  • Goście

Napisano 26 maj 2005 - 21:45

musisz napisać skąd jesteś

Poszukaj mam wrarzenie ze juz to pisałem :)
  • 0

#16 Aga__

Aga__

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 27 maj 2005 - 11:46

faithless, wow podpisik zmieniłes ;)

malina160, i jeszcze jedno - pamiętaj o ograniczaniu czekolady i ostrych przypraw :D i pijaj sobie dużo wody mineralnej albo szklaneczkę zielonej herbaty dziennie. Zobaczysz pozbędziesz sie :)
  • 0

#17 cakper

cakper

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 352 postów

Napisano 27 maj 2005 - 12:59

właśnie zielona herbata
od 2 lat piję tylko ją
i normalnie tak jakoś lepiej się czuję po niej
ale uwaga uzależnia
  • 0

#18 Aga__

Aga__

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 27 maj 2005 - 16:54

ale uwaga uzależnia

A co nie uzależnia :> ;) pozdrawiam
  • 0

#19 cakper

cakper

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 352 postów

Napisano 28 maj 2005 - 07:59

no nie wiem, praktycznie wszystko, nawet forumowisko
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 m0ni4

m0ni4

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 30 maj 2005 - 14:30

Są różne leki które nie wszystkim pomagają , ale kiedys i tak wszystko przejdzie.Nie wolno tez sie denerwowac. Szubki sposób by je podsuszyć to.... pasta do zębów.jest nie zła tylko z umiarem. przebywanie na powietrzu na słonku tez pomaga.a całkiem dobra jest tez maść Tormentiol na rany itp. warto posmarować nią umytą twarz na cały dzień, tylko uwaga! nie wchłania sie, tez na noc, wysusza ale nie zchodzi skura płatami , przeciwnie jest nawilżona, powoduje że ropne syfy szybko wychodzą na wierzch i szybko goją sie , po dłuższym stosowaniu będzie ich mniej albo w ogóle. jest super polecam , kosztuje tez grosze. ale należy używać razem z nią też innego leku przeciw syfom, sama nie wystarczy ;)

[ Dodano: 30 Maj 05, 15:37 ]
a słyszeliście o takim sposobie żeby smarowac twarz siuśkami? nie stosowałam , ale podobna po miesiącu regularnego stosowania znika wszystko na zawsze! znam te osoby. :hyhy:
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0