klopoty z wyciskaniem na klate ;p

Perun

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
HEy, mam taki problem nie duzy ale zawsze ;p ćwicze 3 razy w tygodniu i zawsze pierw cwicze biceps puźnij tricpes , moje ćw na triceps to wyciskanie na laweczce ale mam z tym problem bo po tym jak cwiczylem biceps on sie robi jakis taki twardy i duzy i nie moge poprawinie wykonywac ćwiczenia przez to . To samo znika ale dopiero po jakiś 25 min a mi sie nie chce tyle czekać , macie jakis sposób na to ?? Za wszytskie odp z gory dziekuje ;p
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
sory ze to powiem ale Ciebie chyba po:cenzura:alo nigdy sie nie cwiczy bica i trica razem i nie tak czesto... mozesz trica z bicem laczyc ale to raz na miesiac czy dwa miesiace ale to tylko raz pod warunkiem ze bedziesz robil superserie... a to jest normalne ze ci mięsien sie zrobi twardy i duzy bo mięsien sie "napompuje" krwia czyli inaczej rozgrzeje i to jest normalne... weź lepiej plan zmien bo tak to daleko nie zajdziesz
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Ronnie raz na miesiac? czy dwa ? jak chyba robi sie armagedon ramion to wali sie trica z bicem naprzemian i mozna to robic 1 / 2 razy w tygodniu :) chyba chciales napisac ze przez miesiac / dwa :p a co do kłopoty to chyba normlane że Ci bic puchni po ćwiczeniu ;) zmień plan :p
 

Perun

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
:p nom nie tak dawno jeszcze chodzilem na silownie :p to byla taka co tam chodzilo pelno wyczynowców albo zwyklych gości ale juz wypakowanych i jakos oni czwiczyli pierw biceps a potem siadali na laweczce i cwiczyli tricepsa ;p noom to wkońcu wolno cwiczyc tricepsa bo bicepsie czy nie ?? co to jakas kontuzja grozi czy co ?
 

Perun

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
ok ok :p hehe rozumiem ale co sie stanie jak go nie bede łączył w super serii tylko normalnie w ćwiczeniach ??;>
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
jak sie zabierasz do ćwiczen to trzeba mieć wiedze!!! to jest bardzo ważne!!! ja jestem dzieewczyna i wiem ze miesien bo ćwiczeniach staje sie wiekszy bo sie napompuje !!! zreszta myslałam ze to wie każdy... bo to oczywiste.....

myliłam sie...

Ronnie a czemu nie można łączyć ćwiczen na bica i trica???
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
bo nie robi sie dwoch malych parti mięsni na raz... trenuje sie duza partie z małą. A bica i trica łączac w superserii raz na miesiac uzyskuje sie lepsze przyrosty... bo jak robisz to ciagle to nic ci z tego nie wyjdzie...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja jesli robie biceps to lacze go z barkami a triceps lacze z przedramiem
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
ja łącze trica z klatą bica z plecami a nogi z barkami. Jesli chodzi o przedramie to oczywiste jest ze robi sie je z bicem bo juz przy samym cwiczeniu bica przedramie tez pracuje
 

Biaggi

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Cieszyn
Ale ja, kilka lat juz ćwicze biceps z tricepsem na jednym treniningu i nie narzekam (47cm), nikt tu nie mowi zeby robic zawsze superserie...jasne że tak intensywna metode stosuje raz na ok 2,3 miesiace...próbowałem już wiele planów ale takie połaczenie odpowiada mi najbardziej...no i wlasnie...każdy musi znaleść swoj plan metoda prob i błedów, obserwujac swoje ciało, widzac na co reaguja miesnie najlepiej a na co nie...
 

Perun

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Nom dokladnie ja cwicze dopiero od 5 miesiecy i łącze cwiczenia na bicepsa i tricepsa i jakoś nie daje mi to wymiernych efektów wrecz przecienie obwod reki zwiększyl mi sie o 4 cm wiec nie sadze zeeby była to taka zla metoda ;p
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Biceps z barkami ? :| barki to też mała partia mięśni :p standardowy plan to : klata+bic, barki+nogi, plecy+tric ;)

ee na dłuzą mete to nie robi się bica i trica ;) bedize Ci puchlo przez miesiac / dwa bo to wchodzi Ci teraz praktycznie tak jak przy super serii
 

Perun

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Aha ;p czyli jak bede na dłurzsza mete ćwiczył razem bica i trica to nie bede mnuiał efektów ?? przestaną mi rosnąc mięśnie ?
 
Do góry