Break Dance

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ŁDZ
Ja lubie breakdance. Nie trenuje tego , ale mój brat cioteczny jak najbardziej :) :hyhy:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
bboye to bardzo wytwali ludzie :D naprawde masa cwiczen silowych... podziwiam ich i lubie patrzeć jak sie krecą, kiedys sie tym jarałem ale brakło jakiegos motora który by mnie nakrecil. teraz zrobil bym pare ruchow bo duzo cwicze podobnych rzeczy, lub rzeczy które mozna w breaku wykorzystac (sile rąk, nog etc. [nie na silowni])
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Kiedyś należałam do zespołu tanecznego.. Uczyliśmy się kilku figur no i tak jakoś zostało :D w moim gimie były zajecia breakdance`u ale nie wiem czy w tym roku jeszcze będą :D Ogólnie może być ;)
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
hmm siwetna sprawa trenowałem ... eh niestety trener przestawił nas na Hip _hop lipa wyszła od tamtej poty nie tancze .... ci co zaczynali w moim czasie teraz są jedni z lepszych szkoda ze mi nie wyszło podoba mi sie pozdrawiam ;P
 

Varial

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z daleka...
Ja trenuje ale dopiero od około 2 tygodni :( Bboy dobry chłop :p No i juz mi backspin całkiem całkiem wychodzi:)
 

romantyk17

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
ze śląska
siema!
prosze o link do stron, w ktorych jest opisane co nalezy wykonac zeby zrobic np;helikopterek w breaku, skorpion czy pająk, stanie i obracanie sie na głowie, wiecie te rzeczy.
z gory wielkie dzieki. naprawde poszukuje takich stron(poradników).
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
a co chcesz zaczac taniec breakdancowy to nie jest takie latwe chodziłam kiedys na to i mozna sie starsznie poobijac, moi kumple nadal tańcza ale trzeba miec niezły zapał do tego :p
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
www.youtube.com
wpisujesz nazwe tricku i oglądasz
ale tak Ci powiem ziomuś jak chcesz już zacząć ćwiczyć, to odradzam odrazu atakowanie jakich wielkich akrobracji
zacznij od prostego stania na rękach, porannej gimnastyki, siłownia też nie będzie głupim pomysłem
kiedyś ćwiczylem, ale to mi za dobrze nie szło, bo też nie za bardzo mialem gdzie codzień ćwiczyć
ale moi kumple to nie powiem wymiatali, robili batle z innymi miastami, jako zespół pamiętam że pojechali do Szczecina na jakieś zawody nawet, no ale widocznie nie za bardzo ich wciągło bo choć już duża część z nich umiała naprawde dobre wyczyny to się rozpadli

tak więc życze wiele cierpliwości i samozaparcia


edit
tylko sie tak zastanawiam
co ten temat robi w erotyce?? może ja odpisałem nie tak jak potrzeba, a ten breakdance to jakaś nowa kamasutra
w każdym razie, nie wiem co w każdym razie nic mi nie przychodzi do głowy, poprostu nie wiem jak to zakończyć

srutututu gacie z drutu
pies się zerwał łąńcuch uciekł
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Ja jestem miłośnikiem tańca do którego to sie zalicza i tego stylu również sie ucze jest on baaardzo trudny ale warto :)
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mi się też bardzo podoba, niestety nie mam gdzie chodzić i nie ma kto mnie uczyć :-(
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Ja bardzo lubie ten taniec, niestety nie trenuje. podoba mi się ten trick co się na barkach kręci, to jest w reklamie ERY.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
ja chcialam trenowac breakdance ale nie ma nigdzie blisko trenerow a tak samemu to glupio
Wystarczy mieć troszkę miejsca w domku, kilka kursów z internetu (można znaleźć wideo toutoriale) i muzykę

Bardzo widowiskowa dyscyplina sportu. Miło tak popatrzeć, jak ktoś ma talent, i rozwija go w tym kierunku. Kiedyś tańczyłem i jeździłem na zawody z kumplami ... przerwałem naukę (ten sport) ze względu na szkołę ... =/
 

dzio

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z choinki
nio fajne to jest, mojej siostrze się bardzo spodobalo niedawno i sie uczy troche z neta
 

Vomiro

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Miasto
bierze się towarzyszący pierdnięciu odgłos? =o
Ja Trenowalem Rok.. Ale Pozniej Coraz Mniej Czasu doprowadzilo do tego, ze z tym skonczylem :(... Czasami Jeszcze Sobie "Zatancze".... Ostatnio Nawet Bylem na jednej imprezie BreakDanC'Owej I Znowu Mnie To Wciagnelo :p... Ale Nie mam za wiele czasu, zeby chodzic na treningi.. Zwlasza, ze przeniesli je do innego miasta, gdzie bym musial jezdzic :/
 
Do góry