30 seconds to mars

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Witam Was wszystkich :) Jakis czas temu Znalazlem na necie co nie co o zespole zwanym 30 seconds to mars :) Troche posluchalem.... i co stwierdzam?? CZAD na maxa!! Wokalista tego zespolu jest Jared Leto ... ( gral w filmie Requiem for a dream ) ... nidgy bym nie podejzewal ze koles ma taki masakryczny glos!! Piosenki takie jek Atack, The Kill, Beutiful Lie czy From Yesterday na pewno na dlugo zapadna mi w pamiec..... Ich muzyka jest calkiem inna niz reszta.... bardzo klimatyczna... a w polaczeniu z nisamowitym glosem Jareda daje mieszanke wybuchowa :) Co myslicie o tym zespole.... Jest on malo znany w Polsce i wogole w calej Europie, ale czy ma szanse sie jakos przebic na rynek Europejski?? .....

Jeszcze mala namistka co do teledyskow..... :) Jak juz wspomnialem .... Jared to rowniez aktor ... wiec na pewno ma znajomosci w tym biznesie :) Teledyski sa masakryczne... przy wielkim nakladzei ludzi, drogie, klimatyczne ( From Yesterday, The kill, Attack ) Jesli lubisz sluchac ostrzejszych brzmien gitarowych, oraz podobaja Ci sie klimaty niczym z filmu lsnienie Stephena Kinga... to zdecydowanie musisz posluchac tego zespolu!! Oni poprostu wymiataja :)
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
heh, ja tego nie moge znaleźć nigdzie :D

może nie mam cierpliwości, żeby dobrze poszukać :D

ale jak już znajdę, to posłucham :lol:

POZDROwionka Kraj

:* :D
 

kolczyk_w_nosie

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z okolicy wielkopolskiej stolicy
Moim zdaniem ich utwory są takie same, ale... to właśnie pozwala mi zapamiętać niektóre linijki textu :)
Band usłyszałam w forfan (lol) i wpadl mi w ucho. A, że Jared śpiewa, dowiedziałam się wczoraj na innym forum. Mam nadzieję, że zaskoczą jeszcze innymi świetnymi piosenkami niż 'The Kill' i 'Attack'.
 

Georgia

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Słyszałam jedna piosenke :p teledysk tez widzialam, haha ale myslalam ze gosc co tam spiewa jest tylko okropnie podobny do Jareda a tu popatrz :p to na serio?? a wogole requim for a dream _ zawalisty film
 

Dead Girl

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Znam i uwielbiam :)
Ulubiona piosenka... Capricorn i The Kill (teledysk jest świetny... te nawiązanie do Lśnienia... który zresztą jednym z ulubieńszych moich filmów jest)
 

sus89

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z Poznania
30 STM to jeden z moich ulubionych zespołów -> co widać po moim awatarze :D choć o wiele bardziej podoba mi się płytka BEAUTIFUL LIE od pierwszej.. Jared ma naprawdę świetny głos i mam nadzieję, że pogłoski o tym, że mają się rozpaść nie są prawdziwe, bo byłaby to wielka strata dla muzyki ( i świata.. hehe.. ).. Moje ulubione utwory to: Attack, Beautiful lie, Kill, Savior, From Yesterday, Revolve, Battle of one, Capricon i parę innych:) Leto jest nie tylko bardzo dobrym aktorem ( będzie teraz grał mordercę Lenona!! ) to też świetnym muzykiem .. bardzo mu się to ceni. No i macie rację - klipy mają bosskie.. od dawna nie widziałam tak fajnych i ciekawych. Szkoda tylko, że tak rzadko ich puszczają.. tylko na 4fun.. choć ostatnio też widziałam ich na mtv <lol> ale to może i dobrze, bo nie będą ich potem posądzać o komercję jak to robią ludzie z innymi zespołami ..
 

Ahtung

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Właśnie jestem na etapie przesłuchiwania drugiej płyty ale pierwsza sprawiła że uwielbiam ich słuchać. 30 Second To Mars ma swoją magię to jak ucieczka w inny świat.
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Ja pobrałem sobie dwie piosenki
I'll Attack oraz The Kill

Teraz kupie płytke bo nie chce ich okradać :p Albo pobiore wiecej... ale płytke kupię!!!

Bardzo mi się ten zespolik podoba :D
 

Jonna

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z teatru
hehe myślałam, że nikt ich nie zna oprócz mnie :p
Moje ostatnie odkrycie...
Uwielbiam...
 

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
Mmmm... Są zaj****ci.

Jonna, to również moje ostatnio odkrycie :p

A co do tego czy ma szanse przebić się na rynek europejski?
Myślę, że ma i to duże.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
No lubię ich, może jakoś nie szaleję, nie panikuję na sam dźwięk nazwy ich zespołu, ale posłuchać mogę z przyjemnością. Szczególnie "From Yesterday" i "The kill". I oczywiście znam ich od niedawna, choć wcale nie są zespołem z krótkim stażem xDD Jak wiadomo, człowiek oglądał sobie któregoś dnia 4fun.tv i się napatoczył na 30stm. Ot, cała historia.
A teledysków, oprócz "the kill", nie znam żadnego xD Ale jakoś mnie nie ciągnie ^ ^
 
Do góry