Rzezba

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
Moglibyscie podac pare cwiczen na rzezbe?
Z gory dziekuje!

Hmm, ćwiczenia mogą być takie same jak na mase czy też na siłe ale cieżar ma być mniejszy i powtórzenia maja sie miescić w granicy 16-20 powtórzeń a przerwy miedzy ćwiczeniami to 1 minuta pozatym podaj coś wiecej tzn jaki sprzet posiadasz.........
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
16-20 powtorzeń?? stary Ciebie chyba jajca swędzą. Na rzeźbe sie robi trzy serie stale np 3x8 3x12
skas ty sie urwał.... zero pojecia o tym sporcie....
 

SKY83

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Wrocław
Ja też słyszałem tak jak MrBronkz że należy robić około 16-20 powtórzeń.
Ale tego jeszcze nie sprawdzałem bo ciągle pracuję jeszcze nad masą
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
jesli chodzi o kladke to na rzezbe klatki piersowej dobre sa "polowki" czyli wyciskanie klatki ale nie do wyprostowanych rak, dobrze mowie?
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Mnie sie wydaje ze na rzeźbe trzeba coraz to większe brać cięzary i serie 12 10 8 8
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
akurat coraz wieksze ciezary to sie akurat na mase je....bie. Do MrBronkz. raczej to nie mozliwe bo takich ciuli jak Ty to u mnie w domu nie ma...
 

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
akurat coraz wieksze ciezary to sie akurat na mase je....bie. Do MrBronkz. raczej to nie mozliwe bo takich ciuli jak Ty to u mnie w domu nie ma...

Ehh kolego z byle czego robisz afere.... :( i odrazu przechodzisz do przezwisk, póżniej się dziwisz, że wszyscy w Twoim otoczeniu posługują się takim językiem. Popatrzyłeś chwile na kulturystyczne i już z Ciebie jest kulturysta mmmm :)....żałosne :) ale może jednak sie troche pomyliłem i do tych 15 to bedzie max. Zdarza nam sie popełniać błedy :) Pozdro
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
MrBronkz nie no sorki troszke sie unioslem. Ale wiesz ja trenuje juz 3 lata i z tego co mi wiadomo to sie robi 3 stale serie na mase sie robi 4 spadkowe tak jak juz ktos pisal natomiast na sile to naklada sie duzy ciezar i wykonuje sie bodajze 5 seri po 6 powtorzen tego akurat nie jestem pewien ale wiem ze najlepiej jest jak ktos lajtowo pomaga ten ciezar nam wypchnac a opszczamy wlasnymi silami. Jeszcze raz sorki MrBronkz ale ostatnio mialem sporo nerwowki... dlatego tak wyszlo... pozdro
 

Uszaj

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Mąkoszyce
Może ktoś mi powiedzieć jak mam ćwczyć żeby miec fajną rzeźbe ważac 102 kgbo tyle waze a mam 192 wzrostu i mam 16 lat cwicze jakis czas ale nie długo no i z przerwami nawet 3tyg.
 

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
MrBronkz nie no sorki troszke sie unioslem. Ale wiesz ja trenuje juz 3 lata i z tego co mi wiadomo to sie robi 3 stale serie na mase sie robi 4 spadkowe tak jak juz ktos pisal natomiast na sile to naklada sie duzy ciezar i wykonuje sie bodajze 5 seri po 6 powtorzen tego akurat nie jestem pewien ale wiem ze najlepiej jest jak ktos lajtowo pomaga ten ciezar nam wypchnac a opszczamy wlasnymi silami. Jeszcze raz sorki MrBronkz ale ostatnio mialem sporo nerwowki... dlatego tak wyszlo... pozdro
A ja zwracam godność, też wcale nie najlepiej sie zachowałem, Szacuneczek :)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
jesli chodzi o kladke to na rzezbe klatki piersowej dobre sa "polowki" czyli wyciskanie klatki ale nie do wyprostowanych rak, dobrze mowie?
eee ?!?!?! stary jak robisz kaltke to wiadomo ze nie prostujesz rąk ... jak prostujesz to od połowy wyprostu robisz triceps a potem stawy jeszce bolą hehe więc tak czy siak kaltke powinno się do połowy prostować ręce na płaskiej

wiec robi się 3 stałe serie mniejszymi ciężarami i robi się szybsze ruchy ;) no i chyba krótszy odpoczynek między seriami niż normalny jak sei robi mase ;)


wiecej pytań an PW
 
Do góry