Najgorsze gry w jakie graliście

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Mi FIFA 2004, bardzo mi się nie podobała i jest jeszcze jedna w nią nie grałem, Wilczy Szaniec. A wasze jakie są najgorsze gry
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Pograj sobie w micro machines v4. Gra gorsza od czegokolwiek, a nie nudzie się szybko dlatego, że nawet pierwszy wyścig daje 0 przyjemności. :bag:
 

DDD Destroyer

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Huh? Najgorsza to nie wiem...grałem w nią w przedszkolu <_<.....ale chyba mario dawal w **** na 2 lvl....
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wszystkie części FIFA, NBA, NHL itp - wydawane co roku bezsensowane kopie tych samych gier. Wszystko, oprócz części pierwszych (naprawdę innowacyjnych) to tylko skoki na kasę.

No i faktycznie, Tibia to crap :D.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
wszystkie strategie..moze dlatego ze nie czuje pociagu do takiego typu gier, nudza mnie i nie wiem o co w nich chodzi :p
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Tibia, Skoki Narciarskie, FIFA (oprócz, 97, 98, 99 i 2000 :) Quake IV, Doom 3, NFS Carbon :)
a najgorsza w jaka gralam to chyba NFS porsche mruga.gif tam sie nie dalo zadnego wyscigu przejs
To nie oznacza, żę gra jest kiepska. IMHO NFS Porshe mogę zaliczyć do najbardziej udanego NFS ever :)
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Mikołów
Poldek Driver i Maluch Racer, wstyd i hanba :p Dobrze, ze Polacy zrekompensowali sie Painkillerem :)
 

afc

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
jak ktoś na początku pisał to popieram Micro Machines v4-więcej oczekiwałem od tej gry, ale najbardziej chyba neiudaną jest 50 Cent Bulletproof <_<
 

Questra

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
203
Punkty reakcji
0
Miasto
My do Unii pryszli, Otwierajtie!
1. Tibia - no comment ;)
2. FIFA, NHL, NBA - J.W. (bezsensowne kopie)
3. Postal - jedyne co mi się podobało, to robienie z kotka tłumika do M16 :D, te gre można było przejść nie zabijając nikogo...
4. Doom 3, Quake 4 - więcej oczekiwałem od tych gier, zapowiadał sie hit. (z akcentem na słowo "zapowiadał")
i wiele wiele innych...
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
tibia, postal, quake 4. mortyt II, Polanie, Kozacy, maluch racer do bani jednym słowem (bez urazy dla ludzi, którzy grają w te gry)
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
Wszystkie części FIFA, NBA, NHL itp - wydawane co roku bezsensowane kopie tych samych gier. Wszystko, oprócz części pierwszych (naprawdę innowacyjnych) to tylko skoki na kasę.

No i faktycznie, Tibia to crap :D.

mamy takie same zdanie co do tych gier :D
 
Do góry