Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Punk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1195 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 mora

mora

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 31 lipiec 2005 - 23:21

co o nich myslicie i o muzyce ktorej słuchaja
  • 0

#2 stokrotka81

stokrotka81

Moderator

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1996 postów

Napisano 01 sierpień 2005 - 10:51

mora, po pierwsze witam goraco

co do tematu
to ja nie jestem wtajemniczona tę dziedzine PUNK
ale moze nam ja troche przyblizysz
:P
  • 0

#3 andre29

andre29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 01 sierpień 2005 - 12:34

Muzyka Rock Punk jest spoko ... Sam tego rodzaju muzyki slucham, mimo ze nie jestem zadnym punk'iem...
  • 0

#4 Munia

Munia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 sierpień 2005 - 16:11

ciekawi mnie bardzo czy na swiecie sa jeszcze ludzie ktorzy "calymi soba" zyja w tej subkulturze????chodzi mi glownie o wyglad<m.in. o czuprynke na glowie>
  • 0

#5 Wiuka

Wiuka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 01 sierpień 2005 - 16:14

Witam!

Sa prawdziwi punkowcy. Na glowach irokezy, krzykliwe ciuchy, kolczyki.... A jak! Znam nawet kilka osób wywadzacych sie z tejze subkultury. Ciekawi ludzie, choc troche "dziwni". Cenie ich jednak. Glównie za odrebnosc.

Pozdrawiam ;)
  • 0

#6 andre29

andre29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 01 sierpień 2005 - 16:16

Na pewno istnieja... Tylko ze zyja zamknienci w swojej grupie, i juz nikt ich publicznie nie widzi... Ostatnio widzialam taka osobe w metrze... Fioletowo-Zielona Czupryna na glowie...
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Hammerheart

Hammerheart

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 344 postów

Napisano 02 sierpień 2005 - 09:21

ja jednoczenie niema nic do punków i nielubie punków bo niema nic do tcy którzy są spokojni czem coś na wino wyrzulają itd ale ci którzy szukaja zaczepki bo im się nudzi bo chcą sie bić nietrawie kiedyś jak wracałem z imprezy dostałem od takiej grupki za koszulke burzuma..... :/
  • 1

#8 LECHU

LECHU

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 05 sierpień 2005 - 19:04

ciekawi mnie bardzo czy na swiecie sa jeszcze ludzie ktorzy "calymi soba" zyja w tej subkulturze????chodzi mi glownie o wyglad<m.in. o czuprynke na glowie>

Przyjedź do Wrocławia...tu takich nie brakuje... :)
a punk rock dość przyjemna muzyczka--------->nawet NIEMIECKI zespół Die Arzte ! ! śmiem polecić jak ktoś lubi tego typu muzyczkę---->teksty czasami bywają śmiecho :D

a punki to dość miłe ludziki tylko czasem denerwujace i nachalne jak pieniążka chcą ;)
  • 0

#9 astaroth

astaroth

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 08 sierpień 2005 - 10:48

ja tam mam bardzo duzo znamomych punkow :) milusinscy ludzie ...ale jeszcze nie spotkalam sie zeby sepili od innych kase zawsze maja swoja ....i to chyba jest bardzo dobrze :) buziale
  • 0

#10 andre29

andre29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 10 sierpień 2005 - 14:37

Istnieje wiele typów punków. Każdy zna innych ...
  • 0

#11 Guest_gudrun_*

Guest_gudrun_*
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2005 - 10:40

uwielbiam tolerancje!!!
punki to wporzo ziomki, obracam sie w krego punkow, chociaz molo ich jest w b-stoku!!
dresow zas tu niebrakuje, ale z checia bym ich powybijala. :P
muzyczka jak to muzyczka- sa lepsze i gorsze kawaleczki, ale ogolnie wporzo jest :)
ja osobiscie wole spokojniejsze kawalki, np. reege lub ska, ale punkiem niegardze :D
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Szina

Szina

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 83 postów

Napisano 18 sierpień 2005 - 03:12

sama punkiem nie jestem ale tejże muzyki słucham do tych ludzi nic nie mam a nawet bardzo ich lubie :P
  • 0

#13 amdullaha

amdullaha

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 sierpień 2005 - 18:28

PUNX NOT DEAD!! :)
  • 0

#14 mora

mora

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 19 sierpień 2005 - 21:58

dla mnie tolerancja punk jest najważniejsza :ok: Większość moich znajomych to punki z resztą ja sama też chyba nim jestem przynajmiej utorzsamiam sie z ich ideologią może jest też w nas wiele cech których inni ludzi się :bag: np nasz wygląd czy też nie odpowiada im to ze lubimy :piwosze: ale jesteśmy przynajmiej :D choc wiekszosc ludzi uważa nas jedynie za :diabel: lub :crazy: może nasz wyglad jest krzykliwy ale tym chcemy pokazać jaki tem świat jest powalony
  • 0

#15 CinEk

CinEk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 21 sierpień 2005 - 16:57

PUNK'S NOT DEAD Ja tez lubie muzykę i wogóle punk jest w moim zyciu od zawsze z kazdym mozna pogadac, nikt nie szuka zaczepki, mozna posmiac i wogóle jest spoczko :ok: POZDRUFKA dla wszystkich
  • 0

#16 morgor

morgor

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 09:23

punki byli wygineli , teraz są neopozerzy a nie punki
anarchia śmierdzi i nic dobrego nie wróży , anarchia jest dla dzieci
  • 0

#17 CinEk

CinEk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 14:49

Co ty morgor wiesz
  • 0

#18 Hammerheart

Hammerheart

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 344 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 15:33

morgor
Zgadzam sie ,ze Anarchia śmierdzi lol UH--->NS<---|--->Bm
  • 0

#19 ...:::ruda:::...

...:::ruda:::...

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 349 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 17:30

anarchia smierdzi?? daaa co to ma w ogole byc, a co my w tym kraju mamy z ta wladza, wlasciwie to jest wladza jest tylko tytularna do zbierania podatkow i rozgrywania jakis afer, wszyscy dobrzy a jak sie dorwa dokoryta to kradna jak sie da na prawo i lewo do :cenzura: z takimi wladzami to juz anarchia bylaby lepsza, wtedy nie bylo by komu budzetu panstwa rozkradac, te wspaniale ministerstwa i ich piepszone uchwaly, zostawilabym tylko instytucje pilnujace prawa zeby ludziom palma nie odbila i nie zaczeli sie jak wiprzki wykanczac!!!!!!!!! a wracajac do tematu ja jestem punkiem z ideologicznego punktu widzenia
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Hammerheart

Hammerheart

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 344 postów

Napisano 26 sierpień 2005 - 18:38

Ty chciaż wiesz czym jest Anarchia ??
wyobraź sobie świat bez żadnej władzy ządnego porządku kardyz morze do cibei podejś na ulicy i cie Zabić okraść zgwałcić....Niema policji szpitali starzaków żadnych tego typu struktur
Jasne że mamy chu.......żąd ale wole już taki niż Anarchie anarchia miała by sens tylko wtedy gdyby wszyscy wsztkich kochali jak braci co jest niemozliwe. Od począdków w wiekszych zbiorwiskach ludzkich był jakiś przywudzca taki ktoś musi być porstu jest to nie uniknione. Po 2 wszcy mieszją anrchie z byciem Apolitycznym
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0