wózek e /type anex

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
dzien dobry mamy!!!chciałby zaczerpnąć informacji, czy któraś z was ma wóżek e/type ANEX firmy, troche pogrzebałam w necie i duzo dobrego o firmie poczytałąm, byłąm ostatnio w sklepie i bardzo mi się spodobał , wyglada na komfortowy i wytrzymały, lekko sie prowadził po sklepie, gondola dosyc duża , spacerówka teżświetnie wyglądała,ale poprosiłabym o opinie posiadaczki tego modelu wózka :)
 

Amela22

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2019
Posty
11
Punkty reakcji
1
Siostra wybrała ten model anexa dla swojego malucha;) Kilka razy nim jeździłam i wózek na pewno jest bardzo wygodny, ma zwrotne koła i dobrą amortyzację więc maluszkowi też jest wygodnie;) Cały wózek łatwy w obsłudze i co jest dużym plusem- ma pakowną torbę!
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Jeśli kompletnie nie wiesz jak masz się zabrać za poszukiwania wózka, to polecam Ci rozglądać się za takim, który będzie służyć od początku do końca wózkowania. Warto poszukać czegoś w przyzwoitej cenie i dobrej jakości. Właśnie dlatego wózki x-lander wydają mi się najlepszym rozwiązaniem - spełniają wszystkie te kryteria i mają dobry stosunek jakości do ceny
 
Do góry