Szczecin

bierut

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
kto jest ze Szczecina niech napisze to mozna sie spotkac i wypic jakiegos browarka :D jak cos to piscie albo na forum albo na moje gg 8186345 pozdro
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
No witam! Klania sie rodowita Szczecinianka :p to kiedy to piwko ?? :D
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
No widzisz kasienko Bierut i BimberMan zucili pomysl i sie nie odzywaja :/
 

jo68

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
56
Miasto
Bełchatów
Cześć.
Ze Szczecina nie jestem,tylko 500km od,ale właśnie w szcecinie poznałem Kobietę Swego Życia.
Wspaniałe miasto,Wspaniali ludzie.
Pozdrawiam.
Jacek.
GG 1556684
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Hej Jacku. W takim razie bardzo cieszymy sie z twojego szczescia i milo ze to akurat Szczecin pozwolil ci na poznanie tej jedynej
Pozdrawiam
 

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
mloda102....niom wq8dzem wlasnie,ze faceci zarzucli temat niom i sie zmyli....jak zwykle,achh ci faceciiiiii........;)
 
D

DZIEWCZYNA-SZCZECIN

Guest
:) HEY JA JESTEM PRAWIE CO ZE SZCZECINA (PRZECŁAW)JEŚLI CHCESZ POGADAĆ MOJE GG 6206658 ZAPRASZAM POZDRO
 

haker

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja jestem ze Szczecina, a i piwka wśród nowo poznanych ludzi bym się napiła, więc weźcie mnie pod uwagę:)
cze mieszkam80 km odz szcecina i tez bym chciał sie załapac na piwko w szczecinie bede w piatek 21-23.10. 2005 napiszczie o ktorej godzinie i gdzie.pozdrwaim
 

MiSiEqLoVe

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Szczecin
No no tak się szykujecie na to spotkanie i co jak narazie to nic? :p Nie słychac kiedy gdzie co jak :) Ale jak coś to ja też się pisze na jakies malutkie piffko :)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Osobiscie ostatnio totalnie nie mam czasu zeby umowic sie z wami kochani na piwko bo niestety calymi dniami siedze w pracy :( :( :( ale moze kiedys...
Pozdrawiam
 

haker

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
sluchajcie to jest moj nr gg 8805076 ja chcecie to kliknijcie do mnie a ja bde na spotaniu w sprawie piwka
 

bierut

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Siemka i sora za to ze zucilem pomysl i pszestalem sie odzywac ale mialem maly problem z kompem ale juz wszystko gra co do spotkania niech ktos zazuci jakas date a reszta napisze czy pasuje i trzeba sie spotkac na piwku wiec czekam na jakies propozycje mi to obojetnie kiedy bo zawsze mam czas . Jeszcze raz pszepraszam i mam nadzieje ze wkoncu dojdzie do spotkania jak cos to moje gg 9002094
 
Do góry