Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Szukam programu do faktur

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Jokasta31

Jokasta31

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 lipiec 2019 - 19:36

Witam, poszukuję programu do ogarniania faktur w firmie i zależy mi na szerokiej funkcjonalności. Próbowałam szukać na własną rękę jednak wolę już coś z polecenia społeczności ponieważ dwukrotnie nacięłam się na ukryte koszty.

• 0

#2 ______

______

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 28 lipiec 2019 - 11:59

Microsoft Office Excel + dzionek roboty aby zrobić sobie szablony w dokumentach i wstawić bajery dot. różnych stawek VAT.

Excel to kombajn, problem tylko w tym że trzeba go znać ale nie zastąpi go nic a nic innego komercyjnego.

Ja, np. w Excelu mam zrobiony kosztorys budowy i remontów budynków. Jest to zrobione na kilkunastu kartach i nic innego nie liczy się jak wpisać powierzchnie i ceny. Reszta liczy się sama łącznie z fakturami na koniec i tak naprawdę trzeba ogranąć tylko i wyłącznie zasady działania funkcji        =suma + przechodzenie ze zliczaniem z kart do kart. 

• 0

#3 Maja01

Maja01

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:34

Ja używam programu Fakt ze strony fakt.com.pl, już od kilku lat. Jest w nim wszystko i jest łatwy w obsłudze.

• 0

#4 Anno1506

Anno1506

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:42

Jeżeli chcesz za darmo i z rozbudowanymi funkcjami, to zgadzam się, że Excel najlepszy. Musisz tylko przygotować, albo poprosić kogoś o przygotowanie odpowiedniego dokumentu z poprawnymi formułami. Potem tylko wpisujesz we właściwe okienka, a program Ci wszystko wypluwa.

• 0

#5 Jokasta31

Jokasta31

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 sierpień 2019 - 23:36

Właśnie o excelu przewinęło mi się parę wątków ale tłumaczenia o wpisywaniu formuł (jak i co wpisać) to dla mnie czarna magia. Przy decydowaniu się na tę formę to kogo poprosić o pomoc w zrobieniu tego? W sensie jaki zawód się tym zajmuje, informatyk? A gdybym się decydowała na komercję jednak bo nie ogarnę excela, to na co zwracać chociaż uwagę przy wyborze?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 KrzysztofWedkarz

KrzysztofWedkarz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 10:51

Byle student się tym zajmie za niewielką opłatą ale ja nie sądzę żeby to było sensowne rozwiązanie. Skłaniałbym się ku skorzystaniu np z bizin.pl który ma ogromne możliwości bo masa funkcji jest naprawdę przydatnych i ułatwiających pracę z fakturowaniem w firmie. Poza tym da się korzystaż bezpłatnie, można też bezpłatnie wypróbować wersję premium przez cały miesiąc jeśli dobrze pamiętam.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0