PIS kupuje złom do polskiej policji?

______

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
61
Punkty reakcji
2
​Patrzę se w miasto i z podziwu wyjść nie mogę. Najnowsze BMW w policji, szok. Patrzę sobie dalej i widzę najnowsze Mercedesy (busy). Łał! No to sobie patrzę dalej i dalej widzę Mercedesy (w pogotowiu, straży). Zaczęło mnie zastanawiać, te całe PISowskie ujadanie na złe Niemcy z jednej strony a z drugiej dorabianie Niemców. Naprawdę nie było już innych samochodów w miejsce niemieckich marek? Innych znaczy lepszych, trwalszych i tańszych? Przecież 90% Mercedesów Sprinter rdza zjada jeszcze w trakcie trwania gwarancji! Wystarczy zerknąć na auta dostawcze na ulicach, połowa Mercedesów nie ma progów, nadkol i zjedzone mają nawet drzwi! Kto wybrał największy BUSOWY złom do polskiej policji i jeszcze za to zapłacił????? Był jakiś przetarg?? Jakim cudem Mercedes to wygrał?? Ktoś zna szczegóły? A z tymi BMW to jakiś żart? Kto będzie to serwisował? BMW niby trwałe jest ale dla rodzinki bezrobotnej która śmiga dwa razy w tygodniu, raz na zakupy a raz do kościoła. Ludzie, miałem zawodowo aż trzy BMW. Pierwszy raz myślałem że źle trafiłem bo był to 5latek sprowadzony. Drugi raz myślałem że źle trafiłem bo kupiłem 3 latka krajowego spod salonu. Trzeci raz już nic nie myślę bo kupiłem nowe z salonu (seria 5). I wiecie co? Nie ma gorszych samochodów na świecie! Nie ma kwartału by nie rozwaliło się coś za 2-3 tysiące, no nie ma i tyle. Chodzi o auto pracujące czyli przebiegi 1,5-2kkm tygodniowo i wtedy wychodzi że BMW to kupaaaa złomu! Kto to będzie serwisował w policji? My i nasza kasa? Przecie takie robocze BMW wymagać będzie napraw na kwoty rzędu 10-15tys.zł rocznie i nie wliczając w to zwykłej amortyzacji. CONTACT SERVICE na wyświetlaczu miałem już trzy razy a auto ma dopiero 65000km zrobione (13 miesięcy). Naprawdę nie ma lepszych wozów do Policji i musieli wybrać BMW? A Mazdy? Fordy? Hondy? Toyoty?



 
Do góry