Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

drukarka dla studenta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 imbirowska

imbirowska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 21:30

co polecacie? Brother, epson, hp? Co ma najlepszą dostępność zamienników? chyba największy sens ma laserówka.

• 0

#2 mimikra

mimikra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 14:11

Brother według mnie najlepszy, mało awaryjny, łatwo kupić do niego zamienniki, activejety na pewno znajdziesz, bo szybko wypuszczają zamiennii nawet do nowych modeli.

• 0

#3 imbirowska

imbirowska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:30

W takim razie poszukam coś z marki brother, laserowa ostatecznie zdecydowana. No activejety to jedne z najlepszych zamienników w sprzedaży.

• 0

#4 mimikra

mimikra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 10:40

zdecydowanie,to dobra marka drukarek i też na pewno z zamiennikami nie będzie problemu,z tych activejet będziesz zadowolona, drukuje się na nich jak na oryginałach

• 0

#5 ______

______

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 15:23

Ja od wielu lat używam bardzo malutkiej i leciutkiej Samsung ML-2165W. Wpadła mi w oko właśnie ze względu na wagę piórkową i wymiary. Drukarka waży zaledwie 3,9kg więc jest naprawdę lekka. Kupuję do niej zamienniki z Allegro za 60zł. Biorę jaki popadnie. Drukarkę jednak przerabiałem więc ma zmienione oprogramowanie. Ma wgranego tzw, wiecznego "czipa" czyli drukuje aż padnie. I wiecie co? Ze względu na bardzo drogie oryginalne tonery (300-350zł wtedy) nabyłem te drukarkę z ogłoszenia za 5 dych, oczywiście bez toneru i to kilka lat temu. Jestem bardzo zadowolony. Wydrukowałem już kika ryz na amen na chyba trzech zamiennikach. No i dobre jest w niej WIFI, nie trzeba latać po domu z kablami. Chowasz w szafkę nawet na 2 czy 3 piętrze i spokojnie każdy sprzęt z tym się łączy. Aha, obsługuje papier max. A4 niestety ale ma przy tym 1200ppi więc naprawdę wydruki są ok. 

Użytkownik ______ edytował ten post 29 lipiec 2019 - 15:24

• 0

#6 gloria38

gloria38

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:17

Moim zdaniem Epson drukarki będą najlepszym rozwiązaniem na dobrą drukarkę i wydajną. Wiele fajnych propozycji w niskich cenach z dużą wydajnością drukowania i taniego tuszu. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 michoone

michoone

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:10

Moim zdaniem Epson drukarki będą najlepszym rozwiązaniem na dobrą drukarkę i wydajną. Wiele fajnych propozycji w niskich cenach z dużą wydajnością drukowania i taniego tuszu. 

epson ma całkiem fajne drukarki, wydaje i tusze są niedrogie potwierdzam. Teraz mają promocje, jak się kupi wybrany model to dostaje się zwrot pieniędzy do 500 złotych. wystarczy wypełnić wniosek na stronie epsona i dołączyć kopie paragonu. moim zdaniem dobra opcja, zawsze to kilka złotych w kieszeni. wybór mają duży, także nawet przy ograniczony budżecie można coś dla siebie wybrać.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 sylwia4012

sylwia4012

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:52

Mam drukarkę epsona i polecam, bardzo dobre rozwiązanie, bo łatwo się uzupełnia atrament. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0