Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Co na wzmocnienie włosów?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 07:57

Co robicie, aby poprawić kondycję włosów, przywrócić im ładny wygląd i blask? Strasznie mi się pogorszyły, jak zrzuciłam kilogramy i muszę coś z nimi zrobić.

• 0

#2 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 78 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 21:12

Oj teraz to metod nie brakuje. Tutaj w beauty address jak widać jest kilka alternatyw https://www.beautyaddress.pl/lysienie/ bo i osoczem, mezoterapią igłowa czy nawet specjalną terapią przeciw wypadaniu włosów Dr. Cyj. Jak ktoś ma problem to najlepiej umówić się na wizytę i przegadać temat kosmetologiem. Każdy włos jest inny i potrzebuje innej formy pielegnacji

• 0

#3 Caraoka

Caraoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 111 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:34

Co robicie, aby poprawić kondycję włosów, przywrócić im ładny wygląd i blask? Strasznie mi się pogorszyły, jak zrzuciłam kilogramy i muszę coś z nimi zrobić.

Najlepiej suplement z biotyną, ale też dodatkowymi składnikami. Niestety sama biotyna wbrew pozorom to nie wszystko. Zobacz sobie Vitapil. całkiem nieźle sie u mnie sprawdził. 

• 0

#4 imbirowska

imbirowska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 19:10

Najlepiej suplement z biotyną, ale też dodatkowymi składnikami. Niestety sama biotyna wbrew pozorom to nie wszystko. Zobacz sobie Vitapil. całkiem nieźle sie u mnie sprawdził. 

A próbowałaś ich lotionu? Zastanawiam się czy warto kupić, skład wyglada na ciekawy, myślę ze fajnie by podziałalo na skórę głowy, często mnie głowa swędzi, chociaż nie mam łupieżu to chyba przez przetłuszczanie szybkie mi się tak dzieje

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 kasina_333

kasina_333

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 14:21

Vitapil stosowalam i z czystym sumieniem mogę polecić, po kilku tygodniach przyjmowania zauważyłam, że włosy odzyskują zdrowy wygląd i mniej wypadających włosów zostawalo na szczotce podczas czesania.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0