Co na wzmocnienie włosów?

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Co robicie, aby poprawić kondycję włosów, przywrócić im ładny wygląd i blask? Strasznie mi się pogorszyły, jak zrzuciłam kilogramy i muszę coś z nimi zrobić.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Oj teraz to metod nie brakuje. Tutaj w beauty address jak widać jest kilka alternatyw bo i osoczem, mezoterapią igłowa czy nawet specjalną terapią przeciw wypadaniu włosów Dr. Cyj. Jak ktoś ma problem to najlepiej umówić się na wizytę i przegadać temat kosmetologiem. Każdy włos jest inny i potrzebuje innej formy pielegnacji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
samba_mamba napisał:
Co robicie, aby poprawić kondycję włosów, przywrócić im ładny wygląd i blask? Strasznie mi się pogorszyły, jak zrzuciłam kilogramy i muszę coś z nimi zrobić.
Najlepiej suplement z biotyną, ale też dodatkowymi składnikami. Niestety sama biotyna wbrew pozorom to nie wszystko. Zobacz sobie Vitapil. całkiem nieźle sie u mnie sprawdził.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
Caraoka napisał:
Co robicie, aby poprawić kondycję włosów, przywrócić im ładny wygląd i blask? Strasznie mi się pogorszyły, jak zrzuciłam kilogramy i muszę coś z nimi zrobić.
Najlepiej suplement z biotyną, ale też dodatkowymi składnikami. Niestety sama biotyna wbrew pozorom to nie wszystko. Zobacz sobie Vitapil. całkiem nieźle sie u mnie sprawdził.
A próbowałaś ich lotionu? Zastanawiam się czy warto kupić, skład wyglada na ciekawy, myślę ze fajnie by podziałalo na skórę głowy, często mnie głowa swędzi, chociaż nie mam łupieżu to chyba przez przetłuszczanie szybkie mi się tak dzieje
 

kasina_333

Zbanowany
Dołączył
4 Lipiec 2019
Posty
43
Punkty reakcji
1
Vitapil stosowalam i z czystym sumieniem mogę polecić, po kilku tygodniach przyjmowania zauważyłam, że włosy odzyskują zdrowy wygląd i mniej wypadających włosów zostawalo na szczotce podczas czesania.
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Cynk w tabletkach i olej z wiesiołka w kapsułkach (polski Gal moim zdaniem najlepszy). Włosy po miesiącu przestają wypadać, a dzięki wiesiołkowi wyrasta mnóstwo nowych baby hair.
 

olivvka_pl

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
0
W przypadku mojej siostry sprawdził się wax, a ja niestety borykałam się z wypadającymi włosami po ciąży i laktacji i zdecydowałam się na ich leczenie, w krakwoskiej klinice vesuna za pomocą zabiegu haircare. Na efekty musiałam poczekać kilka tygodnii, ale teraz są one silniejsze, bardziej lśniące i przede wszystkim nie lecą już tak garściami, jest ich więcej.
 

MartaFlora

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2020
Posty
23
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
O, dołączam się do pytania. Stosuję wiele rzeczy z internetowych poradników, czy po prostu z polecenia znajomych, ale ciężko jest trafić.
 

Radzka87

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2020
Posty
17
Punkty reakcji
0
u mnie sprawdza się najlepiej do tej pory biotyna 10 mg w tabletkach, chyba największa możliwa dawka dostępna na rynku aptecznym
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Ja stosuje odżywke i szampon z serii botanic spa rituals od bielendy. Mam te do wlosow zniszczonych z czarna rzepą i skrzypem polnym. Swietnie poprawiaja jakosc wlosow :)
 
Do góry