MPO Warszawa kto korzysta

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
[SIZE=10pt]Jak oceniacie? Mam sporą firmę i chciałam powierzyć wywóz śmieci komuś sprawdzonemu. MPO kojarzy każdy ;) na moim osiedlu dobrze sobie radzą, ale wolę podpytać jak tam u was to wygląda?? [/SIZE]
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Nie ma co szukać dziury w całym. Ważne by smieci zabierali na czas i tyle. [/SIZE]
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]u mnie zawsze na czas przyjezdzaja, kiedyś byly sytuacje ze zostawiali po wywozie troche nieporządku, ale wystarczylo zwrocic uwage w biurze obslugi i od razu wszystko było OK[/SIZE]
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
[SIZE=10pt]korzystam, nie narzekam, profesjonalni, terminowi, czego chciec wiecej[/SIZE]
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]U mnie na osiedlu zdarzają się czasem obsuwy, ale stosunkowo rzadko. A jeśli są to dzwonię pod 19115 i reakcja z ich strony pojawia sie bardzo szybko[/SIZE]
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
[SIZE=10pt]Na Ochocie tez MPO. Wcześniej mieszkałem w dzielnicy obslugiwanej przez inna firme i bylo duzo skarg. Teraz trafilem na ochote i mpo- jestem ciekawy jak to bedzie wygladac.[/SIZE]
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Powinno byc OK. Ja tam cudów nie oczekuje, najwazniejsze, zeby smieci nie zalegaly tygodniami, bo jak są takie upaly to naprawde nieprzyjemny zapach sie ulatnia[/SIZE]
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
[SIZE=10pt]Dokladnie. Ludzie czasem bywają bardzo drobiazgowi... co z tego, ze czasem smieci zostana odebrane dzien pozniej czy cos... juz bez przesady. jesli takie sytuacje zdarzaja sie stosunkowo rzadko to nie ma co sie czepiac[/SIZE]
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Dokladnie. A jak się zdarzają to przecież numer "alarmowy" ktoś tu wrzucil- mozna dać im cynk i po sprawie :)
 
Do góry