hiper i super markety jak grzyby po deszczu ?

Status
Zamknięty.

konwalja

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Co myslicie o hiper i super marketach które wyrastaja jak grzyby po deszczu pewnie niektórzy beda za niektórzy przeciw bo małe sklepiki padaja ale czy zeczywiscie lubicie kupowac w takich wielkich sklepach po wpadkach jakie pokazują co raz czesciej w telewizji np niezdrowa zywnosci przeterminowana ??
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
u mnie budują 4 supermarket (tym razem to bedzie hiper) ... co ja mogę powiedzieć - zamiast zbudować jeden porządny to jest ich kilka co jest bez sensu
zakupów nie robię, więc wszystko mi to jedno
 

wodagazowana

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zabrze
Ja tam mam Centrum Handlowe pod nosem, Kaufland po drugiej stronie, też blisko, i twierdzę że bardzo przyjemnie się tam kupuje, wygoda, brak tłoku, ceny też są dość dobre, ale fakt, troszkę tego za dużo, na każdym kroku jakaś buuuuuuuda. Jedno centrum handlowe starczy na całe miasto. A historia jak ono powstało jest jak z filmu!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja sczzerze mówiąc lubie hiper i super markety :D
A najlepiej takie z pasażem.

Pamiętam, że niedawno jak sie lekko upiłam.
siedząc z trzema kolezankami w parku, pewnie Pan wykorzystał sytuację i chyba próbował wbić nam do mózgów przepis na udaną przyszlość.
Gadał o supermarketach o lotniskach.
Żebyśmy o tym myslały, bo wtedy miliony ludzi będzie mieć kase..
Tylko skad wziasc pieniadze na samoloty etc?
Głupi ten Pan..
I tak nam nic do tych łebków nie weszlo po jego pouczającej lekcji.
 
F

faithless

Guest
Małe sklepiki nie bankrutuja przez to ze powstają super i hipermarkety. To mit. Ja osobiscie nie znosze superów i hiperów :p Wole małe osiedlowe sklepiki :) bez kolejek :)
 

Martusia0123

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
100lica
Na mojej dzielnicy sa 2 centra handlowe jeden supermarket i hipermarket do tego zaraz obok w dzielnicach jest ich po kilka... Ale jak nie ma co robic to jedziemy do ktoregos centrum handlowego nawet tego co jest po drugiej stronie miasta bo te co sa kolo nas juz nam sie znudzily... A sklepiki osiedlowe sa dobre jesli nie mam jednej rzeczy w domu bo sie skonczyla ale tak na wieksze zakupy to do super lub hiper...
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
heh z jednej strony ułatwia życie a z drugiej może utrudniać.Ja nie mam nic przeciwko super i hiper marketom ;)
 

Darth_Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Miasto
Alderan
To racja. U mnie budują już 4 hipermarket... To jest nie do wytrzymania! Za niedługo będę musiał z żoną je wszystkie objechać... :(
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
u mnie są 3 hipermarkety w mieście, a supermarketów to się nawet nie mogę doliczyć bo tyle jest tego.. :
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
A wiecie co jest u mnie??.... NIC bo ja mieszkam na wsi :p:p:p a w mieście to 5 supermarketów (chyba 5 jak nie 5 to 4 napewno)
 

Magdallena

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
:wstyd:
a ja uwielbiam naszą "małą Warszawską Arkadię" hi hi hi
a powaznie to w ostatni weekend śmigałam po niej szukając ładnej torebki, i przjście i wpicie się tylko do sklepów z butami i z ciuchami zajeło nam 3 godziny, a w tych sklepach praktycznie wcale nie siedzieliśmy tylko wbiegaliśmy, rzucaliśmy okiem i wybiegaliśmy :)))))
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Magdallena, tylko wiebaliście i wybiegaliście i to zajeło 3 godz.?? :zdziwko:
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
Ja na codzień nie robię zakupów, zajmują się tym moi rodzice.W sumie wiele rzeczy jest tańszych w takich hyper giga marketach,ale ile rzeczy się kupuje tak przypadkiem?!I tak w sumie wychodzi na jedno.Ale ja lubię duże centra handlowe i łażenie po sklepach-pod tym względem typowa kobieta :) więc cieszę się,że jest dużo takich miejsc, gdzie mogę sobie połazić :) w moim kochanym Krakowie nie mogę narzekać na brak duzich sklepów :)
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Nie mam nic przeciwko hiper i super marketom. Strasznie lubie chodzi na zakupy z Qmpelami :D potrafimy wchodzic do każdego ciekawego sklepu :D chćby tylko żeby co nie co pooglądać :D czas nam szybko leci, ale cóż :) Szkoda tylko że u mnie w mieście nie ma cenrum handlowego, ale... :D
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Hiper Giga Markety Tak !!!! to wygodne wogule Ale Polskie Polski Kapitał a niestey wiekaszoć jest Zagraniczna po 2 nienawidze tych zatłoczonych sklepów :zdegustowany:
Kocham Cie Malutka ja z toba zawsze chętnei na zakupy :D
 

Highlander

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
MIeszkam w okolicach niezbyt dużego miasta(ok40 000mieszkańców) a jest w nim 5albo 6 supermarketów. Troche duzo:) Ale ja i tak nie przepadam za zakupami
 

eurotel

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Miasto
PL
Dorunia napisał:
u mnie tak samo , jest bardzo duzo supermarketow mi osobiscie to nieprzeszkadza bo przynajmniej jest gdzie na zakupy sie udac :)
[snapback]62440[/snapback]​


a czy Ty wiesz, ze te pieniazki ktore tam wydajesz ida na PKB poza granice naszego kraju ?
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
2870vk.jpg


picccszf03.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry