Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

ulubiony sprzęt do układania włosów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 imbirowska

imbirowska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 17:02

Czym najczęsciej układacie włosy? Używacie na co dzień suszarki, prostownicy, lokówki?

• 0

#2 Kibic Polski

Kibic Polski

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 296 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 09:17

Wolę  wodę z cukrem.

• 0

#3 TomaszTomasz

TomaszTomasz

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 744 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 14:55

Gąbką. 

• 0

#4 marcydarcy

marcydarcy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 20:18

Widać, ze sami faceci odpowiadali ;) czesto używam lokosuszarki, mam z babyliss taką złotą. Rano jak umyję włosy, to szybko nią podsuszam a potem układam włosy  można ładnie wygładzić, podneść od nasady żeby nie były takie przyklapnięte

• 0

#5 imbirowska

imbirowska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:01

To ta z serii creative babyliss? Bo tylko w tej serii mają takie złote urządzenia. Układasz nia włosy włącznie z suszeniem? Nie wciąga włosów? Mam półdługie i myślę czym najlepiej by było je układać, nie lubię zestawu suszarka plus szczotka

• 0

#6 WandaKamecka

WandaKamecka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:17

To ta z serii creative babyliss? Bo tylko w tej serii mają takie złote urządzenia. Układasz nia włosy włącznie z suszeniem? Nie wciąga włosów? Mam półdługie i myślę czym najlepiej by było je układać, nie lubię zestawu suszarka plus szczotka

Ja mam właśnie taką automatyczną z babyliss i nie mowy o zadnym wciąganiu włosów :) Co więcej jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się poparzyć, a bywam roztrzepana. Fajny sprzęt!

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 koozka

koozka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 13:17

Ja po prostu szczotką i suszarką. Mam taką fajny też zresztą z babyliss, z czujnikiem temperatury. Sprawdza włosy przez cały czas podczas suszenia i nie przesusza ich, więc się nie niszczą. Poza tym ma bardzo silny strumień powietrza, więc nawet jak suszy w niższej temperaturze to nie trwa to wieki.

• 0

#8 WandaKamecka

WandaKamecka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 06 maj 2019 - 08:27

No właśnie dlatego uwielbiam te babylisowe sprzęty z czujnikiem temperatury, bo to naprawdę sprawia, że da się odczuć, że włosy są zupełnie inne niż wcześniej.  

• 0

#9 Emanuela31

Emanuela31

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 28 maj 2019 - 00:15

Staram się nie niszczyć włosów ponieważ wystarczy to że często je farbuje :/ Dlatego tylko szczotka ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 21:04

U mnie to samo. Zwłaszcza teraz po ciąży musze moje jakos wskrzesić, bo przerzedziły się i ewidentnie potrzebują wzmocnienia. A na jakieś wieksze imprezy jak ostatnio na wesele brata najzwyczajniej w swiecie zakreciłam je na wałki. Tylko zeby jeszcze bardziej ich nie drażnić zamowilam stad https://www.ekobieca...007-18-szt.htmlmaja postać siateczki z szydełkiem dzieki czemu włosy sie nie niszcza i nie wyrawają sie podczas zdejmowania wałków

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0