Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Sklep z dobrej jakości obuwiem?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 28 styczeń 2019 - 11:04

Czy możecie podpowiedzieć sklep z dobrej jakości obuwiem, najlepiej z prawdziwej skóry? Wiem, ze w Internecie sklepów jest masa, ale wolę wczęsniej skorzystać z rekomendacji. Zależy mi na naprawdę dobrej jakości więc sieciówki odpadają. 

• 0

#2 owieczka

owieczka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 09:27

Sporo jest sklepów w internecie i jest w czym wybierać. Sklep ze skórzanym obuwiem damskim i z dobrą jakością to jednak wyzwanie, ale są marki gdzie buty są na prawdę dobrze wykonane. Może poszukaj w galeriach, tam są małe butiki z butami i wiem, że są ze skóry. A w internecie może w wyszukiwarkę wpisz. 

• 0

#3 butter_flies

butter_flies

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 14 maj 2019 - 20:10

jeżeli chodzi o sklep internetowy to z własnych doświadczeń mogę ci polecić zalando oraz sklep luxusowi.pl . zalando jest na tyle znane, że tu zbytnio nie ma się co rozpisywać a co do luxusowych to zawsze u nich zamawiam szpilki zaprojektowane przez włoską markę casadei. ich buty są nie tylko ładne, ale i bardzo wygodne :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 kermelaa

kermelaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów

Napisano 21 maj 2019 - 12:27

Mogę Ci polecić jeden sklep, mianowicie Pantofelek:

https://pantofelek24...amskie-213.html

Szczególnie jeśli szukasz obuwia na lato. W sklepie obecnie mają spore zniżki na buty, poza tym buty pomimo niskiej ceny są naprawdę dobrze wykonane Wysyłka jest szybka, poza tym w sklepie jest również darmowy zwrot towaru Tak wiec jeśli coś nie będzie Ci odpowiadało wyglądem czy rozmiarem, mozesz to zwrócić czy wymienić na inny rozmiar bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

Sama ostatnio polowałam na neonowe trampki tego typu:

11524_2.jpg

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0