Przedszkole w Warszawie

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Mój synek już dawno wyrósł z etapu przedszkolnego, bo w tym roku juz idzie do L.O, a moja przyjaciółka poszukuje dobrego przedszkola prywatnego w Warszawie. Najlepiej gdzieś na Ochocie albo w bliskiej okolicy. Pomożecie? Zależy jej na fajnej atmosferze, niewielkich grupach i zajęciach językowych.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Na Ochocie jest fajne przedszkole językowe. Mój syn tam chodzi i my bardzo sobie chwalimy, Thames British School.
Grupy są nieduże, sale ładne przestronne. Dzieci uczą się angielskiego przez zabawę, różne kreatywne zajęcia. Rozwijają pasje, chodzą np. do teatru. Naprawę fajne przedszkole
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Brytyjskie przedszkole hmm brzmi ciekawie. Orientujesz się może od jakiego wieku przyjmuja maluchy? Muszę się zorientować jak z rekrutacją, bo chyba w przedszkolach tak jak w szkołach zaraz jakos rusza.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
[SIZE=10pt]Jeśli chodzi o dobre przedszkole w Warszawie to ja ze swojej strony polecam Te Vizję, która znajduje się na Wawrze. Fantastyczna opieka, małe grupy i jedna z lepszych ofert edukacyjnych ( a porównywałem kilka). Dla mnie najwazniejsze jest to, że jestem spokojny o bezpieczeństwo mojego malucha. [/SIZE]
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Aktualnie szukamy dobrego przedszkola w Warszawie. Zastanawiamy się czy lepiej wysłać dziecko do prywatnego czy jednak stawiać na państwowe?

Jakie macie doświadczenia?
 

czrn

Zbanowany
Dołączył
9 Grudzień 2021
Posty
13
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak w państwowym.
Mój syn chodzi do prywatnego bo po prostu się nie dostał do państwowego ale później miałam okazję go przenieść ale już nie chciałam...
Posiłki super, bogate menu i przede wszystkim zdrowe, wiele atrakcji... Widzę same +

Plus obecnie mówi w języku angielskim biegle i z akcentem. Z jakiego powodu? A z tego, ze zapisałam go do placówki prowadzonej w języku angielskim, mmianowicie do Thames British School w Warszawie ( na Mokotowie):
https://thamesbritishschool.pl/pl/

Aktualnie chodzi tam do szkoły podstawowej.
 
Do góry