Jaki klej do klejenia zimowych butów?

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Znam też ten klej tadam, bardzo fajnie klei i szybko, nie trzeba czekać kilkunastu godzin żeby dobrze złapało, buty nie przemakają w miejscu klejenia i spoina jest tez elastyczna.
 

matisiemi

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja na przykład nie lubię kleić butów, ponieważ to tylko kwestia czasu, gdy znowu się rozejdą. Dlatego zawsze kupuję sobie nowe buty :) a ze chodze wlasciwie tylko w sportowych bucikach, to mam jeden upatrzony sklep 11teamsports, w którym zawsze robię zakupy sporo taniej niż w stacjonarnym punkcie. I lepsze jest to, niż nieustanne klejenie butów ;)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
widziałem tego kleju tadam reklamy, skusiłem się na zakup, w końcu tylko złotych, a udało się naprawić dziecku sportowe buty, kaska zaoszczędzona
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Butapren to chyba najlepszy klej do butów, jaki powstał. Tani, dobrze klei, a podczas samego klejenia można zawsze liczyć na pogaduchy ze smerfami.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
:D no jakoś ja tego zapachu nie jestem w stanie znieść i za dużo z tym zabawy
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
O nie nie, wole tadam, nie ma takiego ostrego zapachu, a bardzo dobrze klei.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
na ile par butów wystarcza ten klej? Da radę chociaż jedną parę podkleić?
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
A to juz zależy od tego jaką powięrzchnię masz do sklejenia, jak Ci się pół buta rozpadło to więcej zużyjesz niż na sam nosek. ;)
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
czy ktoś wie czy ten tadam da radę skleić skórzane buty? Lekko mi się rozkleiły z przodu
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
mi się sprawdził w sumie przy każdych butach jakie kleiłam to myślę, że i ze skórą sobie poradzi
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Kleiłam skórzane buty tym TADAM i dał sobie świetnie radę. To buty sportowe czy jakieś inne?
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
u mnie dobrze się sprawdza ten klej tadam, dobrze trzyma i długo więc jest wydajny bo nie trzeba robić poprawek
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
A widzieliście może czy ten TADAM bywa w większych opakowaniach niż te 9g?
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
raczej nie ma wiekszych, nie widziałem w każdym razie. natomiast takie opakowanie jest wydajne, wystarcza na długo.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Kleiłam teraz trzy pary butów - odkleiły mi się podeszwy, świetnie dał TADAM radę. Nawet jeszcze mi zostało, więc zabezpieczyłam na kolejny raz.
 
Do góry