Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Tabletki na libido dla kobiet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 kermelaa

kermelaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 07:46

Czy tabletki na libido dla kobiet działają? Jestem ciekawa bardzo Waszych doświadczeń na tym polu i czy stosowałyście takie tabletki? Czy widziałyście u siebie różnicę w działaniu? Chodzi mi tutaj na przykład o asequrellę albo libido therapy.... 

Jestem w związku od dobrych kilkunastu lat i od jakiegoś czasu moja ochota na seksualne igraszki spadła dosłownie do zera. I szukam jakiegoś sposobu na odwrócenie takiego stanu rzeczy. 

• 0

#2 ipr

ipr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 147 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 11:43

Asequrelli nie polecam bo brałam i kiepskie, Libido therapy również brałam i o wiele lepsze, ogólnie po kuracji asequrellą myślałam, ze nic mi nie pomoże i nawet o nich nie myślałam ale podpowiedziała mi je kolężanka która wcześniej brała tak wiec postanowiłam dać im ostatnią szansę i podziałały . Ogólnie jeszcze jest polecany wyciąg z miłorzębu japońskiego (dostaniesz w aptekach) ale libido therapy lepsze bo samo w sobie ma ten miłorząb w składzie a poza tym wiele innych składników wpływających na libido. rozmawiałaś może z lekarzem o spadku libido?

• 0

#3 kermelaa

kermelaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 14:23

Tak, rozmawiałam.Właśnie dlatego dostałam skierowanie na badanie hormonalne bo lekarz u mnie podejrzewał, ze spadek libido mógł być spowodowany przez hormony, na przykład przez obniżenie progesteronu, jednak to nie hormony coś takiego spowodowały.  Bo wszystko było w najlepszym porządku. W sumie to właśnie lekarz mi zasugerował libido therapy ale chciałam tutaj porównać opinie innych dziewczyn :)

• 0

#4 lucsk

lucsk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 122 postów

Napisano 02 styczeń 2019 - 12:43

Spróbuj, zamów sobie i zobaczysz czy Ci pomagają. Sama wcześniej myślałam, ze te wszystkie witaminy i minerały to placebo i że nie działają ale potem spróbowałam i nie. Libido therapy tez brałam i pomogło. Może efekty nie są tak mocne i zauważalne jak w przypadku leków na erekcję dla mężczyzn ale również działają :) Tylko musisz brać je regularnie. I najlepiej coddziennie o jednej porze. U mnie pierwsze efekty pojawiły się po kilku dniach.

• 0

#5 ipr

ipr

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 147 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 10:41

Spróbuj, zamów sobie i zobaczysz czy Ci pomagają. Sama wcześniej myślałam, ze te wszystkie witaminy i minerały to placebo i że nie działają ale potem spróbowałam i nie. Libido therapy tez brałam i pomogło. Może efekty nie są tak mocne i zauważalne jak w przypadku leków na erekcję dla mężczyzn ale również działają :) Tylko musisz brać je regularnie. I najlepiej coddziennie o jednej porze. U mnie pierwsze efekty pojawiły się po kilku dniach.

• 0

#6 hm2

hm2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 192 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 08:22

Dziewczyny a czy te tabletki mozna brać jak się przyjmuje leki hormonalne antykoncepcyjne? nie zaszkodzą ich skuteczności? W sensie czy jak będe brała to nie bede miała problemów z ciążą?  

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 lucsk

lucsk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 122 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 14:22

Nie, nie ma takiej opcji. Ogólnie trochę głupie pytanie bo są to ziołowe tabletki i jak ziołowe tabletki mogą zadziałać na skuteczność hormonów :P Ale powiem Ci, ze dla pewności i czystego sumienia zapytałam się ginekologa czy mogę libido therapy brać. I ten mi powiedział, że mogę bez problemu.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0