Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Depilacja laserowa Gdynia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 hm2

hm2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 07:38

Szukam gabinetu depilacji laserowej w Gdyni, ale z laserem ktory rzeczywiście jest w stanie usunąć włoski.... Niestety ale byłam na ponad 10 zabiegach depilacji laserem na włoski na nogach.I efekt o ile był na początku to wszystko potem odrosło. I teraz chciałabym wybrac się na coś co rzeczywiście jest skuteczne a nie jest ściemą....

• 0

#2 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:53

Jesli ponad 10 zabiegów to chyba jedynie w przypadku ipl bo faktycznie depilacja światłem wymaga zwiekszonej ilości zabiegów, jednak w przypadku lasera vectus czy light sheer wystarcza jakieś 3-4-5 zabiegów w serii plus dodatkowo jeden przypominający mniej wiecej po roku. Tak aby utrwalić efekty depilowanego obszaru. Sama depilowałam bikini i pachy i wystarczyły mi 3 zabiegi aby pozbyć się 90 % włosków. Potem po 10 miesiącach zrobilam jeszcze jeden i od roku praktycznie niczego już nie mam co doceniłam na wakacjach.  W Gdyni z tego co wiem to jedynym gabinetem jaki ma vectus jest obecnie clinica cosmetologica.

• 0

#3 hm2

hm2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:34

To jest na Powstania Styczniowego tak? Bo właśnie sobie sprawdzam że yasumi ma jeszcze promocje ale mają tam jakiś laser duo shiro czy coś takiego?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 12:44

Inna nazwa dla light sheer z tego co czytam A to jest troche gorszy laser niż vectus.Ogólnie polecam wczytać się w te dwa lasery ale wydaje mi się, że jak już decydujesz się na depilację laserową to lepiej będzie iść na ten najlepszy. Vectus poza tym nie boli bo wiązka kieruje się dokładnie na miejsce włosa tak wiec zabieg jest krótszy. I co ciekawe to działa również na jasne włosy podczas gdy inne lasery sobie z jasnymi już tak dobrze nie radzą.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0