Jaką uczelnie państwową wybrać w Poznaniu – waszym zdaniem

Sandra112

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jakie najlepsze uczelnie państwowe znajdę w Poznaniu. Doradźcie? Która wybrać? Może ktoś ma ulubioną...
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wysyp opłacanych przez kogoś (ciekawe kogo :niepewny:) pismaków mających za zadanie wrzucić kilka postów, by podnieść statystyki forum i zarazem utrzymać jego wartość jest wprost przerażająca.

Szkoda tylko, że B_S_ nie wpadł na pomysł, aby kazać tym ludziom pisać z sensem (a może nie ma takiej władzy?).

Serio, ludzie, jak już kurde piszecie TEMATY, bo to nawet nie posty, mające przyciągnąć ludzi i nakręcić 3-4 odpowiedzi w statystykach, to ruszcie tymi tępymi łbami i napiszcie coś z sensem.
No bo kto ma niby uwierzyć, że serio interesuje Cię uczelnia w Poznaniu, jeśli nawet nie napisałeś, JAKA uczelnia? Tzn. co, nie ważne, czy studia humanistyczne, czy ścisłe, czy duży, czy mały poziom. Po prostu, ulubione. Ciul tam, że jestem humanistą, pójdę sobie na matematykę, bo jakiś forumowicz napisał, że to jego ulubiona uczelnia, nie?

5 lat różni mnie od pokolenia milenialsów, ale nie wydaje mi się, by w tak krótkim czasie ludzie podejmowali tak ważne decyzje w tak głupi sposób. Wysilcie się, bo aż żal wchodzić na tą stronę.

Choć może się mylę, może to nie administrator forum, a kolejne fejk-konto, które chce wrzucać reklamy po 10 postach. Tak, czy inaczej - słaba próba.
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Masz rację. Jest wysyp tego. Zgłaszałam profile i posty, ale jakoś nikt nic z tym nie robi... Za to usunięto moje wpisy na temat reklam i kont spamujących, szczególnie jednego, z którego ktoś pisał bezsensowne tematy i najpierw pytał o okulistę w Krakowie, potem o coś w innym mieście i tak w kółko... Bo to jest na pewno konto spamowe, na innym forum wrzuciła ta osoba post o takiej samej treści właściwie, ale z pytaniem ogólnie o państwowe, a potem przyszedł ktoś z linkiem do jakiegoś rankingu ;)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Nie ma się co dziwić, na Forumowisku nie ma już ani jednego moderatora, który zaglądałby tu raz dziennie. Kiedyś takich kont było dużo więcej, a nad tym, by się nie rozpanoszyły czuwało kilku moderatorów, którzy codziennie mieli mnóstwo roboty. Dziś do ogarnięcia tego Forumowiskowego syfu wystarczyłby jeden, który porobiłby coś 5 minut dziennie. A tak spójrz - temat napisany 27 listopada, a my jeszcze sobie w nim dyskutujemy. 3 dni po powstaniu. 3dni!
 
Do góry