Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaką uczelnie państwową wybrać w Poznaniu – waszym zdaniem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Sandra112

Sandra112

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 20:55

Jakie najlepsze uczelnie państwowe znajdę w Poznaniu. Doradźcie? Która wybrać? Może ktoś ma ulubioną...

• 0

#2 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 15:23

Wysyp opłacanych przez kogoś (ciekawe kogo  :niepewny:) pismaków mających za zadanie wrzucić kilka postów, by podnieść statystyki forum i zarazem utrzymać jego wartość jest wprost przerażająca. 

Szkoda tylko, że B_S_ nie wpadł na pomysł, aby kazać tym ludziom pisać z sensem (a może nie ma takiej władzy?). 

Serio, ludzie, jak już kurde piszecie TEMATY, bo to nawet nie posty, mające przyciągnąć ludzi i nakręcić 3-4 odpowiedzi w statystykach, to ruszcie tymi tępymi łbami i napiszcie  coś z sensem. 

No bo kto ma niby uwierzyć, że serio interesuje Cię uczelnia w Poznaniu, jeśli nawet nie napisałeś, JAKA uczelnia? Tzn. co, nie ważne, czy studia humanistyczne, czy ścisłe, czy duży, czy mały poziom. Po prostu, ulubione. Ciul tam, że jestem humanistą, pójdę sobie na matematykę, bo jakiś forumowicz napisał, że to jego ulubiona uczelnia, nie? 

5 lat różni mnie od pokolenia milenialsów, ale nie wydaje mi się, by w tak krótkim czasie ludzie podejmowali tak ważne decyzje w tak głupi sposób. Wysilcie się, bo aż żal wchodzić na tą stronę. 

Choć może się mylę, może to nie administrator forum, a kolejne fejk-konto, które chce wrzucać reklamy po 10 postach. Tak, czy inaczej - słaba próba.

Użytkownik glowonog edytował ten post 28 listopad 2018 - 15:26

• 1

#3 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 09:38

Masz rację. Jest wysyp tego. Zgłaszałam profile i posty, ale jakoś nikt nic z tym nie robi... Za to usunięto moje wpisy na temat reklam i kont spamujących, szczególnie jednego, z którego ktoś pisał bezsensowne tematy i najpierw pytał o okulistę w Krakowie, potem o coś w innym mieście i tak w kółko... Bo to jest na pewno konto spamowe, na innym forum wrzuciła ta osoba post o takiej samej treści właściwie, ale z pytaniem ogólnie o państwowe, a potem przyszedł ktoś z linkiem do jakiegoś rankingu ;)

Użytkownik marseilaa edytował ten post 30 listopad 2018 - 09:42

• 1

#4 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 485 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 12:35

Nie ma się co dziwić, na Forumowisku nie ma już ani jednego moderatora, który zaglądałby tu raz dziennie. Kiedyś takich kont było dużo więcej, a nad tym, by się nie rozpanoszyły czuwało kilku moderatorów, którzy codziennie mieli mnóstwo roboty. Dziś do ogarnięcia tego Forumowiskowego syfu wystarczyłby jeden, który porobiłby coś 5 minut dziennie. A tak spójrz - temat napisany 27 listopada, a my jeszcze sobie w nim dyskutujemy. 3 dni po powstaniu. 3dni! 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 07:09

Akurat w Poznaniu jest tak duży wybór uczelni, że nie powinno być z tym najmniejszego wyboru. Dodam od siebie, że dobrym pomysłem jest UAM - najstarsza i największa uczelnia w tym mieście.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0