Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Którą fototapetę wybrać?

fototapeta remont dom

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 13:34

Chcę ożywić nieco swój pokój i wybrać do niego odpowiednią fototapetę. Ściany mam pomalowane na szaro. Jak myślicie, który wzór będzie najlepiej pasował? 

Załączone pliki

• 0

#2 madzia_a

madzia_a

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 178 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 15:50

Rozumiem, że motyw masz już wybrany i zdecydowałaś się na góry?  :wink:  Właściwie wszystkie te widoczki ładne, ale skoro masz szare ściany, to ja bym próbowała ożywić jakoś to wnętrze. Dlatego moim zdaniem najlepiej pasuje ta ostatnia fototapeta. Bo np ta druga jak dla mnie bardzo ładna, ale na szarej ścianie nie wiem czy nie byłoby juz ZA szaro  :wink:

• 0

#3 aga234

aga234

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 14:33

Dużo też zależy od tego jaką masz wizję na ten pokój. Mnie się np. ta pierwsza nie podoba, druga ładna, ale trochę nudna, a trzecia, jak wspomniała @madzia_a ożywi pokój, bo jest bardziej kolorowa. Do tego dochodzi jeszcze kwestia samego pomieszczenia - jeżeli masz tam okna, przez które będzie wpadało dużo światła to możesz nawet wybrać tę bardziej szarą. Jeżeli np. pokój jest od zaciemnionej strony budynku to pokój będzie wyglądał smutno, więc lepiej wybrać tę żywszą. 

• 0

#4 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 10:36

Dziękuję za Wasze spostrzeżenia, bo są dla mnie cenne. 

Co do motywu to tak, faktycznie zdecydowałam, że mają to być góry. W tym pokoju jest oczywiście okno, ale faktycznie wpada przez nie dość mało światła. Dlatego myślę, że faktycznie dobrze byłoby trochę ten pokój ożywić tą fototapetą. Poszukam jeszcze jakiegoś żywszego motywu gór i wtedy zdecyduję czy ten co znajdę czy ten trzeci tu ze zdjęcia :)

• 0

#5 Moogle

Moogle

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 25 listopad 2018 - 13:14

Uważam tak jak Madzia i Aga... Zdecydowanie ta jaśniejsza będzie dobrze wyglądała z szarością... A swoją drogą to skąd te fototapety?? Stacjonarnie czy przez neta??

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 11:49

Uważam tak jak Madzia i Aga... Zdecydowanie ta jaśniejsza będzie dobrze wyglądała z szarością... A swoją drogą to skąd te fototapety?? Stacjonarnie czy przez neta??

Nieee, nie stacjonarnie ;) Te fototapety wybierałam w necie, w Pixers. Jak przeglądałam to wszystko jeszcze raz, to przez chwilę zastanawiałam się jeszcze nad tym wzorem co wstawiłam poniżej. Aleee, jednak nie. Ostatecznie już zamówiłam właśnie wczoraj tą najjaśniejszą z pierwszego posta, o której tutaj była mowa :)

Załączone pliki

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fototapeta, remont, dom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0