Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Nawracające infekcje intymne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Yo_lanta

Yo_lanta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 198 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 18:34

Siema dziewczyny, mam problemy ze sprawami kobiecymi, już kolejny raz nabawiłam się infekcji pochwy, odczuwam pieczenie, swędzenie przy oddawaniu moczu, mam białe upławy. To już 4-ta infekcja w tym roku :( Byłam u kolejnego gina, przepisał mi kolejne środki, ale ile można?? przetestowałam już tyle preparatów, że ręce opadają :(  Jak Wy sobie z tym radzicie, jeśli w ogóle? Proszę pomóżcie ?

• 0

#2 Duster2

Duster2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 11:12

Kup sobie propolis. To najskuteczniejszy, naturalny, antybakteryjny środek leczniczy.

• 0

#3 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 21:31

A możesz mi powiedzieć, jak niby propolis (który jest też mocnym alergenem) ma dziewczynie pomóc na upławy, swędzenie i pieczenie okolic intymnych? Nie doradzaj takich rzeczy, bo możesz więcej kłopotów komuś napytać, aniżeli pomóc. :(

Yo_lanta - po pierwsze dobry lekarz i komplet badań, bo tak dokuczliwe i powracające objawy są konkretnym argumentem za tym, aby się mądrze przebadać. Przykre uczucie świądu potraktuj łagodnym kremem jak np. pruriferm gdzie masz w składzie łagodzący aloes i bodajże olejek herbaciany. Od razu przynosi ulgę i nie podrażni na pewno, bo można stosować nawet u dzieci. Stosowałam u córki, a i sama ratuję się nim, jak złapię jakąś infekcję. Powodzenia z tym trudnym tematem. :*

• 0

#4 WandaKamecka

WandaKamecka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:03

Ale co lekarz właściwie powiedział? Bo przecież takie objawy jak pieczenie i swędzenie mogą oznaczać, że zachorowałaś na zapalenie pęcherza. Często jest tak, że po seksie łatwiej zachorować, bo partner może mieć bakterie i tworzą się mikrootarcia, przez które przechodzą bakterie.

• 0

#5 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 11:58

Pewnie już dawno po wszystkim. :) Przy pęcherzu też lubi się infekcja intymna przyplątać i wtedy warto połączyć np. medivag z leczeniem pęcherza. Jest bez recepty w każdej aptece.

• 0

#6 marcydarcy

marcydarcy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:57

Pewnie już dawno po wszystkim. :) Przy pęcherzu też lubi się infekcja intymna przyplątać i wtedy warto połączyć np. medivag z leczeniem pęcherza. Jest bez recepty w każdej aptece.

który medivag stosowłaś w kapsułkach czy w żelu? Myślisz ze warto profilaktycznie stosować? mam niestety tendencję to infekcji i chcę jeśli się da to zapobiegać

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:23

W kapsułkach, ale jeżeli zależy Ci też na nawilżeniu to wybrałabym akurat żel. :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 marcydarcy

marcydarcy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 27 luty 2019 - 14:59

Kupiłam sobie ten żel, łatwo się aplikuje i jak na raze infekcje nie wracają, myśle żeby ten medivag od czasu do czasu profilaktycznie stosować na noc.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0