Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Nawracające infekcje intymne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Yo_lanta

Yo_lanta

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 193 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 18:34

Siema dziewczyny, mam problemy ze sprawami kobiecymi, już kolejny raz nabawiłam się infekcji pochwy, odczuwam pieczenie, swędzenie przy oddawaniu moczu, mam białe upławy. To już 4-ta infekcja w tym roku :( Byłam u kolejnego gina, przepisał mi kolejne środki, ale ile można?? przetestowałam już tyle preparatów, że ręce opadają :(  Jak Wy sobie z tym radzicie, jeśli w ogóle? Proszę pomóżcie ?

• 0

#2 Duster2

Duster2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 11:12

Kup sobie propolis. To najskuteczniejszy, naturalny, antybakteryjny środek leczniczy.

• 0

#3 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 21:31

A możesz mi powiedzieć, jak niby propolis (który jest też mocnym alergenem) ma dziewczynie pomóc na upławy, swędzenie i pieczenie okolic intymnych? Nie doradzaj takich rzeczy, bo możesz więcej kłopotów komuś napytać, aniżeli pomóc. :(

Yo_lanta - po pierwsze dobry lekarz i komplet badań, bo tak dokuczliwe i powracające objawy są konkretnym argumentem za tym, aby się mądrze przebadać. Przykre uczucie świądu potraktuj łagodnym kremem jak np. pruriferm gdzie masz w składzie łagodzący aloes i bodajże olejek herbaciany. Od razu przynosi ulgę i nie podrażni na pewno, bo można stosować nawet u dzieci. Stosowałam u córki, a i sama ratuję się nim, jak złapię jakąś infekcję. Powodzenia z tym trudnym tematem. :*

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0