Studia a praca

karnowak4

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej,
jestem tu nowa i zastanawiam się, czy udaje Wam się pogodzić pracę ze studiowaniem dziennym? Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś dodatkowym zajęciem, dzięki któremu wpadłoby mi kilka groszy. O ile z szukaniem pracy nie problem bo już odpowiedziałam na kilkanaście ogłoszeń i czekam na jakiś oddzew, to jednak zastanawiam się czy dam radę pogodzić te dwa zajęcia. Wysyłalam oferty raczej na jakieś dodatkowe prace typu kelnerka, hostessa czy też pisanie tekstów na zlecenie. Jak to u Was wygląda? Podzielicie się doświadczeniami? Padacie ze zmęczenia czy jednak nie?
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
Ja będąc na dziennych studiach spokojnie godziłam pracę i studia. Bywało, że po pracy szłam na uczelnię i wracałam do domu dość późno, ale dawałam radę. Grunt to ustawić sobie grafik jak najlepiej :) i wiele zależy też jak masz plan na uczelni ułożony, czy da się to logicznie ułożyć.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Studiując trafiło mi się pracować w sklepie żeby sobie coś tam dorobić. Ogólnie jeśli się ma w miarę normalnie plan na uczelni ułożony to możliwe jest pogodzenie studiów i pracy. Jeżeli na uczelnię wychodzi się rano, a kończy zajęcia wieczorem bo co chwilę jakieś okienka no to może być problem. Ewentualnie zostają też weekendy.
 

karnowak4

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej,
dzięki za odpowiedzi! na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że plan mam w miarę ułożony. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że odezwali się do mnie z agencji hostess agencja500.pl i czeka mnie rozmowa. Z wstępnych informacji wynika, że bez problemu dopasuje się do grafiku uczelni - najwyżej od czasu do czasu jakiegoś zlecenia nie przyjmę. Nie wiem jak wy, ale mi poza kasą zależy też na w miarę ciekawej pracy. Czytałam trochę opinii na temat tej pracy i wiele osób poleca nie tylko ze względu na atrakcyjne zarobki ale też twierdzą, ze ciągle coś się dzieje, nie ma czasu na nudę. Oczywiście praca jest wymagająca jak każda inna ale przecież za darmo nikt nie chce płacić ;)

Mam nadzieję, że się uda - trzymajcie kciuki.
 

surfer58

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że da się jeśli będzie to praca dodatkowa. Niektórzy pracują jako konsultanci Oriflame przy sprzedaży kosmetyków i nie mają z tym problemu. Pracują kiedy chcą. Przed zajęciami czy w weekendy możesz przecież pokazać katalog i zebrać zamówienia od koleżanek. Poza tym mają opcję, że możesz też pracować, sprzedawać przez internet też kiedy chcesz. Podobno jak się dobrze sprzedaje to nawet można być managerem. Prowadzą zapisy na stronie http://tinylink.pl/konsultantka
 

Mrozi

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja normalnie pracowałam na zleceniu, dzięki czemu mogłam sobie dopasowywać godziny do planu. W miastach typowo studenckich jest pelno takich ofert.
 
Do góry