Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jakie męskie perfumy polecicie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 19 październik 2018 - 08:52

Szukam jakiegoś eleganckiego ładnego zapachu. W cenie do 150-200 zł max.Więcej nie dam.Podbaly mi się perfumy i po 500 zł ale dla mnie osobiście to jednak zbyt wysoka cena i chciałbym sobie kupic coś jednak w średniej półce cenowej.

Dobrze jakby zapach podobał sie kobietom. 

• 0

#2 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 24 październik 2018 - 13:05

Ale jakie zapachy lubisz?Bo jedna osoba woli zapachy bardziej korzenne, drugiej podobają się zapachy w stylu świeżych. Osobiście wole te pierwsze bo zauważyłem, że dość długo się trzymają. Jedynym świeżym zapachem, który ma moim zdaniem dobrą trwałość jest Azarro chrome. A jeśli chcesz aby jakiś zapach spodobał się kobiecie to kup sobie feromony ;) Na przykład Love Desire albo pheromone essence ( jest to bezzapachowa esencja ale aktualnie są to najbardziej skoncentrowane feromony jakie można sobie kupić z tego co wiem).

• 1

#3 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 25 październik 2018 - 13:24

Nie testowałem jeszcze feromonów,  ale może spróbuję. Z drugiej strony gdzieś tam z tyłu głowy świta mi myśl, ze jest to jedynie placebo.

• 0

#4 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 26 październik 2018 - 13:18

Placebo będziesz miał na pewno jeśli kupisz sobie jakieś tanie badziewie za kilka złotych z allegro, bo reklamuje się tam wiele takich feromonów. Niby maja działać ale tak naprawdę działanie maja bardzo kiepskie (wypróbowałem kilka tańszych zanim sięgnąłem po te droższe). Feromony z wyższej półki to zdecydowanie mocniejsze zapachy, rzeczywiście czuje się, że maja w sobie feromony bo płeć przeciwna jest o wiele bardziej chętna do nawiązania kontaktu niż wcześniej. A przetestowałem je w tylu sytuacjach, że naprawdę, nie mogę tutaj stwierdzić, że jest to jedynie placebo.

• 0

#5 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 29 październik 2018 - 13:51

Właśnie czytam sobie o tych co tutaj napisałeś ale Love&Desire jest w dwóch wersjach. W niebieskiej butelce oraz w czarnej. Jakie masz?

Użytkownik barrys edytował ten post 29 październik 2018 - 13:51

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 30 październik 2018 - 13:45

Mam te w ciemnej. Jeśli chodzi o ich skład, to mają w sobie o wiele większą dawkę feromonów niz te w niebieskim opakowaniu. Poza tym o wiele lepiej się trzymają. Ogólnie te niebieskie są również ok, warto jest przetestować jeśli nie masz tyle kasy, jednak to te ciemne mają o wiele lepszą moc.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0