Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Co na przedwczesny wytrysk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 03 październik 2018 - 10:50

Interesuje mnie tutaj opinia na temat innych środków niż prezerwatywy.Uprzedzając pytania to tak. Prezerwatywy nie sprawdziły sie w moim przypadkku, nie chce ich używać z uwagi na to, że partnerka i tak bierze tabletki antykoncepcyjne. Generalnie u mnie przypadek jest taki, że czasami moge kilkanaście minut, czasami jednak konczę po dwóch trzech ruchach. Widzę, że moja partnerka ma czasami ochote na mocniejszy seks ale nic z tego bo sam nie jestem w stanie.A sama mineta nie wystarczy.

Co inne pomoże? Dodam,ze niczego innego nie stosowałem. Tylko gumy

• 0

#2 tatars

tatars

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 03 październik 2018 - 12:51

Czy uprawiacie seks regularnie?  Przy regularnych stosunkach sprawność seksualna się polepsza. Możesz lepiej się kontrolować. Jak uprawiasz seks codziennie, łatwiej panujesz nad erekcja. Jeszcze dobre są chusteczki orgasm control, zamówisz przez internet. Pomagają bo znieczulają członka. A jak laska będzie marudziła to powiedz jej ze niech nie narzeka bo przyjemność z seksu mają czerpać mężczyźni a kobiety to tylko do rodzenia dzieci ( oczywiście żarcik).

• 0

#3 Toola

Toola

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 198 postów

Napisano 04 październik 2018 - 20:01

Przede wszystkim poszukaj przyczyny. Może to się pojawia jak masz dużo stresów, gorszy dzień? mieliśmy z facetem podobny problem jakiś czas temu, z czasem okazało się, że przyczyną była napięta atmosfera w pracy plus moje gadanie że wpadniemy (naczytałam się jakie gumki są zawodne). W pracy się poprawiło, zmienił się szef a ja zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne belara i przestałam o wpadce marudzić no i seks zrobił się very good :D bez leków i żadnych terapii. 

• 0

#4 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 05 październik 2018 - 07:35

No własnie nie mamy możliwości uprawiania seksu regularnie. Spotykamy sie w weekendy i raczej się to w najbliższym czasie nie zmieni. A jak sie spotykamy to wiadomo, że jestem napalony. 

• 0

#5 tatars

tatars

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 05 październik 2018 - 13:14

W takim razie pozostają Ci chusteczki orgasm control, ewentualnie spray z tej samej serii.Spray wychodzi nawet taniej.

• 0

#6 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 08 październik 2018 - 06:07

Gdzie to dostanę? 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 tatars

tatars

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 09 październik 2018 - 12:19

Tutaj jest cała seria https://intymnosc.pl...wczesny-wytrysk
Dodam, że jeśli chcesz aby działanie było mocniejsze to możesz zawsze sprayu używać razem z chusteczkami i na to jeszcze prezerwatywa.

Użytkownik tatars edytował ten post 09 październik 2018 - 12:21

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0