Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Co sądzicie o najnowszej PlayStation Classic?

playstation konsole czy warto gdzie kupić playstation classic

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 majgiver

majgiver

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 02 październik 2018 - 07:51

Pytanie do wszystkich fanów konsol i gier konsolowych. Może nie jest to łamiąca wiadomośc, ale co sądzicie o wydaniu tym nowym PlayStation Classic? Zdecydujecie się na zakup, czy wstrzymacie się?

• 0

#2 WAD3R

WAD3R

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 październik 2018 - 07:49

Póki co, jeszcze trochę się wstrzymam z zakupem, bo jestem ciekaw jaka będzie pełna lista gier. Chociaż już dla samego Tekkena 3 warto przemyśleć. Ile czasu się spędziłem razem z kolegami po nocach tocząc pojedynki :D

• 0

#3 mrrowing

mrrowing

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 04 październik 2018 - 08:17

Tekken 3 to jest klasa sama w sobie. Nie ważne, że grafika była pikselowata, ale to była po prostu świetna bijatyka! To była po prostu gra, w którą można było godzinami grać, chociażby w sam tryb arcade. Ale fakt, najlepsza zabawa była jak, z kim się pojedynkowało, zwłaszcza z osobą, która wcześniej nie grała. Znalazła na padzie jeden cios i całą walkę go wykorzystywała ;d Teraz zresztą jest podobnie... Chociaż ja i tak byłem, bardziej fanem drivera. A potem jak ukazał się driver 2 i możliwość wysiadania z samochodu i takie łaał. Już nie trzeba było jeździć tylko jednym samochodem ;D Jestem bardzo ciekaw jakie gry dodadzą do tego PlayStation Classic. Chociaż nie ważnie co by tam nie było, pewnie i tak wielu fanów PS'a zdecyduje się na zakup ;)

• 0

#4 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 05 październik 2018 - 07:42

Oj kupiłbym sobie :P 

• 0

#5 K0NGO

K0NGO

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 22 październik 2018 - 08:34

Żeby tylko po nocach, czasem się szkołę opuszczało byle sobie pograć :P Ale co do tytułów, to ostatnio przecież ukazała się odświeżona wersja Spyro, czy nowy Spider-man. Nie powiem, te gry się świetnie prezentują pod względem graficznym i sama rozgrywka też jest spoko, ale no bądźmy szczerzy. Myślę, że wielu graczy pewnie chętnie by ponownie rozegrało partię w starsze gry. Ja tam nie czekałem na listę tytułów, tylko już zamówiłem na Matrix Media PlayStation Classic ;d 

Użytkownik K0NGO edytował ten post 22 październik 2018 - 08:34

• 0

#6 Kamilosh

Kamilosh

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 10:08

Ostatnio widziałem gry, które będą dostepne na konsolę, to wow. Przyznam, że o niektórych nawet nie pomyślałem. Ale będzie powrót chyba jednej z najlepszych bijatyk w historii gier :D Tekken 3 wraca do gry! ale to co prawda było do przewidzenia. Bardziej interesuje mnie powrót pierwszego GTA. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 MIL0SZ

MIL0SZ

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 08:49

Tekken był spoko. Chociaż, czasem można było dostać do głowy, jak ktoś używał tylko jednego ciosu i tak przez całą walkę. Mi się podoba, że będzie Rayman i gra, której zawsze zapominałem nazwy, czyli Oddworld: Abe's Oddysee

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 mroz_ek

mroz_ek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 08:58

Co do tamtego okresu, to ja jednak wolałem grać na GameBoy'u. Wieczorami na koloniach się grało i walka w pokoju o to, kto kiedy gra ;) Ostatnio zastanawiam się, czy by nie kupić. Na Matrix Media znalazłem Nintendo Switch w wersji Pikachu. Bądźmy szczerzy, Pokemony mimo upływa lat, dalej są fajne i to niezależnie od wieku :P zwłaszcza, że w przyszłym roku czeka nas premiera nowego filmu z Pikachu w roli głównej ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: playstation, konsole, czy warto, gdzie kupić, playstation classic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0