Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

apteka internetowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 unikat1

unikat1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2018 - 17:37

Cześć, dawno już nie kupuje leków stacjonarnie, ale apteka internetowa z której korzystałam do tej pory bardzo podrożała. Czy możecie mi podać z jakich Wy korzystacie? raczej nie mam możliwości przeglądać wszystkich w necie ;)

• 0

#2 robson12

robson12

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 540 postów

Napisano 03 październik 2018 - 09:53

To zależy, gdzie kupujesz. Czasem warto przeglądać kilka aptek, bo bywają różnice cenowe. Inna sprawa, że ta sama aspiryna dzisiaj może być tańsza w aptece A, a za tydzień droższa niz w aptece B. Zazwyczaj nie kupuję dużo leków, więc transport odgrywa znaczenie w ostatecznej cenie. Dla mnie najlepiej wychodzi doz.pl. bo łatwo zamówić i odebrać w stacjonarnej aptece, czyli bez kosztów transportu. Dla mnie to jest najlepsza opcja, bo jak uderza się z buta do pierwszej lepszej apteki, to czasem czegoś nie ma, a tak idzie się tylko odebrać.

• 0

#3 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 05 październik 2018 - 07:39

Jeest bardzo wiele aptek i kupuję w różnych :) 

• 0

#4 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 17 październik 2018 - 11:05

Bardzo dobra ofertę ma apteka internetowa Apteka Mirowska. Najczęściej korzystam z zakupu supelemntów dla dzieci i dorosłych.
  • 0

#5 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 23 październik 2018 - 10:41

Ja dość często korzystam z takich aptek, ogólnie lubię sobie ułatwiać życie w taki sposób ;) Ostatnio nawet testowałam wideo konsultację z doktorem przez LekarzObok. Słyszeliście o tym? :) 

• 0

#6 Krzys_M

Krzys_M

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 23 październik 2018 - 17:47

Ja coś słyszałem, że to nowość i bardzo fajnie się sprawdza :) ale nie wiem czy przy jakichś cięższych doległościach to zadziała bez badania. Ale jako rozmowa na dystans z lekarzem jak najbardziej. No i receptę mozna dostać. Ale nie wiem też jaki mają zasięg.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 madziulek1985

madziulek1985

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 236 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:08

Ja robię zakupy w doz online. Zamawiam sobie nie tylko leki, które w każdej apteczce muszą być, ale kosmetyki botame, tylko tam je mają a są świetne. Niestety z receptowymi jest trochę trodniej bo trzeba biegać do stacjonarnej po odbiór, mimo że zamówione, ale przynajmniej są i na nas czekają.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:59

Też mam to przetestowane, a kupuję głównie rzeczy z zielnika i kosmetyki, bo mają rozbudowany dział z dermokosmetykami i w dobrej cenie moje Vichy. :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0