Portret numerologiczny - co mówią Twoje liczby

Seniorka

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2018
Posty
23
Punkty reakcji
5
Elementarna numerologia składa się z liczb prostych od 1 do 9. Data urodzenia przypisuje nas do pewnej, określonej liczby życia. Aby obliczyć tzw. drogę życia człowieka, należy wziąć pod uwagę
dzień, miesiąc i rok urodzenia. Należy zsumować wszystkie cyfry, które mamy w dacie urodzenia. Podam przykład dla osoby urodzonej 12 czerwca 1984. Należy dodać 1 + 2 + 6 + 1 + 9 + 8 + 4 = 31.Uzyskany wynik należy jeszcze raz zsumować, aż pozostanie jedna cyfra, czyli w tym przypadku 4 (3+1=4). Osoba urodzona 12 czerwca 1984 jest więc numerologiczną czwórką.
Zachęcam do dyskusji-zapoznajmy sie co nas czeka w nowym roku numerologicznym
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jeszcze jakbyś sama to napisała, a nie wkleiła z innej strony, to byłoby fajnie ;)

Nie wierzę w numerologię, ale chętnie przeczytam Twoją interpretację co oznacza jaka liczba, wpiszę swoją, jeśli i Ty to zrobisz oraz jeśli zapewnisz mnie, że potrafisz zinterpretować, co ta liczba oznacza ;)
 

Seniorka

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2018
Posty
23
Punkty reakcji
5
Jeżeli temat Cię nie interesuje to po co Ci moja interpretacja?nie rozumiem .
Od kiedy kopiowanie tekstu jest zabronione?
Pozdrawiam i miłego wieczorku zyczę
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Problem w tym, że wkleiłaś tekst z jakiejś strony, nie wytłumaczyłaś o co chodzi i nie dałaś nic od siebie, napisałaś pusty temat, który jest skazany na śmierć. Nie mam pojęcia co oznacza w numerologii cyfra 4, 9, ani jakakolwiek inna.

Zakładając temat Twoim moralnym obowiązkiem jest " zająć się nim ", czyli chociażby wysilić się w tym kopiowaniu na tyle, by wyjaśnić co będzie oznaczała poszczególna cyfra ( w sumie liczba to złe sformułowanie ), która może komuś wyjść.

To raz, dwa - co złego jest w kopiowaniu? Ano generalnie wiele, teraz nikt nie zwraca na to uwagi, bo forum umarło śmiercią naturalną, teraz już dogorywa, jednakże pamiętam czasy, gdy jako moderator forumowiska osobiście usuwałem takie tematy za to, że zawierają kopiowaną treść z innej strony bez wkładu własnego, a jego autora zaszczycałem wiadomością prywatną zawierającą ostrzeżenie pisemne ;)

Dlaczego? Ponieważ jest to niezgodne z regulaminem.
Cenimy na forum unikalną treść. Nie chcemy by pojawiały się u nas newsy czy artykuły "żywcem" skopiowane z innych stron. Jeżeli dowiedziałeś się o czymś ciekawym i chcesz się tym podzielić z innymi forumowiczami - nie kopiuj wiadomości z innej strony, napisz sam(a) w kilku zdaniach czego ciekawego się dowiedziałeś(aś). Kopiowane tematy będą usuwane. Jeżeli użytkownik nagminnie będzie kopiował teksty z innych stron otrzyma ostrzeżenie.


Administracja.
Coś takiego widnieje przypięte w tym dziale na samej górze pod tematem " treści kopiowane ". ;)
 

Seniorka

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2018
Posty
23
Punkty reakcji
5
Zrozumiałam -nie było tematu i kropka .Więcej już nie będę nic dodawała-dzięki i pozdrawiam
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czyli jednak napisanie czegokolwiek od siebie to za duży wysiłek ;)
 
Do góry