Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Jak urządzić mieszkanie?

jak urządzić nowe mieszkanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 lucsk

lucsk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 197 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 13:26

Nie widziałem sklepu, ale zajrzę. Niedługo mama moja będzie sobie kupowała nowe meble do salonu i poprosiła mnie o znalezienie czegos nowoczesnego ( kiedyś lubiła meble tradycyjne, ale znudziły jej się z czasem oraz planuje coś zupełnie nowego).

Jesli chodzi natomiast o temat dekoracji okien, to równiez i moim zdaniem lepiej jest zamawiać w sklepach online.  I nie chodzi tutaj nawet o ceny, co o fakt, że wybór dekoracji w sklepach internetowych będzie na pewno o wiele większy.

Ciekawe aranżacje są na przyklad tutaj:

http://i-firany.pl

• 0

#22 hm2

hm2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 202 postów

Napisano 09 maj 2019 - 09:45

Aktualnie mam mieszkanie w stylu klasycznym. W przeciwieństwie do aranżacji pałaców styl klasyczny jest bardziej stonowany i zachowawczy. Osoby lubiące przepych zdecydowanie go tu nie znajdą. Spokojna aranżacja zdecydowanie określa styl klasyczny. 

Polecam zajrzeć sobie na tę stronę:

https://www.villadec...2-sofy-i-kanapy

Znajduje się na niej wiele mebli i dodatków właśnie w stylu klasycznym. Możecie również zajrzeć sobie na ich bloga i zobaczyć jakie są tam inspiracje. Jest tam wiele wpisów na temat tego jak urządzić mieszkanie w tych klimatach. 

• 0

#23 Zosia_K

Zosia_K

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 maj 2019 - 10:05

Zastanawiam się czy białe meble są jeszcze w modzie. Chciałabym zmienić wystrój salonu - to bardzo ciemne pomieszczenie więc białe byłyby w sam raz. Nawet upatrzyłam sobie już szafy i komody z mirjan24.pl tylko zastanawiam się jak to jest z tą bielą - czy nadal w trendach czy raczej już odchodzi do lamusa.

• 0

#24 kermelaa

kermelaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 131 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 08:28

Ciekawą opcją jest taki mech na ścianie:

mech-chrobotek-reniferowy.png

Kiedyś był bardzo drogi, ale obecnie wbrew pozorom nie jest to takie kosztowne jak sie moze wydawać. Polecam to miejsce: http://www.kwiaciarn...e/obrazy-z-mchuJest to kwiaciarnia w Lublinie, w której można zamówić piekne kwiaty ale równiez obrazy z mchu na ścianie. Można kupić mniejsze obrazy ale również powiesić mech na całej ścianie. 

• 0

#25 wazera

wazera

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 10:32

A polecicie jakieś wygodne meble wypoczynkowe do salonu? 

• 0

#26 gniewnyy

gniewnyy

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 09:43

A jaki jest salon? Daj tutaj zdjęcie pomieszczenia bo jeśli nie dasz to trudno jest Ci coś podpowiedzieć. Inny wypoczynek pasuje do pomieszczenia klasycznego, inny do nowoczesnego . No i duze tutaj znaczenie ma również wielkość pokoju bo do niewielkiego pokoju nie wstawisz dużego narożnika.

Proponuję zerknąć sobie tutaj:
W sklepie jest sporo mebli wypoczynkowych. Do łask wracają powoli pufy. Podobaja mi się te z materialem z aksamitu, bo są bardzo eleganckie, jak na przykłąd taka okrągła:
pufa-almia-niebieska_medium.jpg
Czy taka na nóżkach:
lawka-vilma-popiel-sklep_medium.jpg

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 kolec55

kolec55

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 13:14

Polecam, sprawdzić stronę steelove.pl/sklep mają naprawdę świetne meble. Dużą zaletą jest to, że są wykonywane pod wymagania klienta. Do tego pasują do każdego rodzaju wnętrza i są bardzo efektowne co nie umknie uwadze znajomych. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0