Fałszywe banknoty z czarnymarket.pl co myślicie ?

Status
Zamknięty.

Jaroao

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem nowy, więc serdecznie witam wszystkich forumowiczów :D

Pytanie chociaż może niemoralne to jednak chciałbym zadać.
Ostatnio trafiałem na mnóstwo ogłoszeń dotyczących sprzedaży fałszywych/podrabianych banknotów, no i nie powiem zaciekawiło mnie to, wciągnąłem się w temat i zacząłem szukac i porównywać oferty. Wiele wyglądało mi na zwykłe oszustwa więc nawet nie pokusiłem się o zamawianie, ale ciągle miałem ta chęć dowiedzieć się czegoś więcej ( chciałem się szybko dorobic,nie zaprzecze)
W końcu trafiłem na pewną stronę czarny market.pl i o dziwo wygląda na naprawdę wiarygodną itd..
Teraz moje pytanie, czy macie z tą stroną jakieś doświadczenia lub opinie ? Myślę,że odkryłem moją "żyłę złota" :D
jednak najpierw wole się upewnić i czekam na opinie jak i na pewno też nagonki, że tak się nie robi. Pozdrawiam :D
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
A może na policję?


Co powiesz na zgłoszenie Twojego tematu nie tyle do moderacji, co na policję właśnie? W takim przypadku moderacja będzie miała obowiązek ujawnić Twoje IP, Twoje konta społecznościowe i telefony staną się obserwowane przez służby, a gdy przyjdzie pora, do Twoich drzwi zapuka o 5 rano ( i wejdzie zanim zdążysz otworzyć ) grupa z CBŚP.

Fajny scenariusz? To teraz zastanów się, czy warto bawić się w trolling, albo w reklamę, albo być pożytecznym idiotą. Za każdą z opcji czeka Cię proces. Zatem ogon pod siebie i won.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 312
Punkty reakcji
199
Jaroao napisał:
Teraz moje pytanie, czy macie z tą stroną jakieś doświadczenia lub opinie ? Myślę,że odkryłem moją "żyłę złota" jednak najpierw wole się upewnić i czekam na opinie jak i na pewno też nagonki, że tak się nie robi. Pozdrawiam
Jaja sobie robisz czy jesteś tak głupi?
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Hahahahaha. Serio? Albo jesteś idiotą, że o czymś takim piszesz na forum - w sieci nikt nie jest anonimowy!, albo jesteś zwyczajnym trollem. Tak czy inaczej, śmiechłam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry