Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Na jaki serwis warto postawić - VW Transporter?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 PiotrEK29

PiotrEK29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 13:52

Cześć,

Chciałbym się Was poradzić na jaki serwis warto postawić jeżeli chodzi o busa VW Transporter już po okresie gwarancyjnym w Warszawie bądź okolicy? Zależy mi na pewności wykonywanych napraw i też dobrych cenach, pomożecie?

• 0

#2 Domik43

Domik43

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 11:10

Wiesz co myślę, że warto może pozostać przy aso nawet jeżeli samochód jest po gwarancji, a szczególnie jeżeli jest to model kilkuletni w dobrym stanie to też później dużo łatwiej będzie Ci go sprzedać za dobre pieniądze i masz pewność że wszystko na serwisie jest dokładnie sprawdzone. 

• 0

#3 FilipK32

FilipK32

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 11:05

Zgadzam się z opinią poprzednika. Ja również byłem zaskoczony, ale rzeczywiście zapewniają lepsze warunki m.in na zakup części czy stałą stawkę za pracę mechaników. To też składa się na dużo niższą cenę :)

• 0

#4 Sebekk32

Sebekk32

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 18:08

Jak najbardziej, cena za części może być niższa nawet o 20%, do tego też warto wspomnieć o przedłużeniu gwarancji mobilności do kolejnego przeglądu dzięki czemu w razie zdarzeń drogowych gwarantują darmową pomoc drogową, holowanie, czy m.in samochód zastępczy. Ja także jestem za tym, ale na pewno najlepiej będzie jeżeli sam to sobie wszystko dokładnie przekalkulujesz. 

• 0

#5 RafalSek

RafalSek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 20:53

Hmm a ja o tym nie wiedziałem :/ Ale przekonaliście również mnie do sprawdzenia jak to dokładnie wygląda w moim mieście. Natomiast jak obejmuje wszystkie serwisy aso VW to super, bo z samochodami dostawczymi trzeba uważać komu zleca się wykonywanie napraw

Użytkownik RafalSek edytował ten post 09 wrzesień 2018 - 20:53

• 0

#6 PawelRek

PawelRek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 październik 2018 - 21:16

Też zostałbym jednak przy serwisie autoryzowanym. Ja mam również bardzo dobre zdanie na ich temat i uważam, że tutaj zdecydowanie wyróżnia ich najwyższy poziom obsługi, wysoka jakość realizacji i te warunki o których wspominacie dla aut starszych są tylko dodatkowym atutem dlaczego warto na nich stawiać. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 PiotrEK29

PiotrEK29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 październik 2018 - 21:57

Dzięki ogromne Panowie za Wasze wypowiedzi, czyli jednak praktycznie jednogłośnie jesteście za tym abym postawił na autoryzowany serwis VW. Zaraz poszukam informacji dokładniejszych jak to wygląda o czym wspominacie i może przedzwonię jutro do serwisu zapytać jak to wygląda w rzeczywistości. 

• 0

#8 Wojtik

Wojtik

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 październik 2018 - 08:03

I ja się dołączę do tego i powiem, że raczej tak. Jeżeli są to samochody dostawcze to nie ma co ryzykować i lepiej wiedzieć, że nasz samochód jest sprawny pod każdym względem i jednocześnie zabezpieczyć się gwarancją mobilności która przedłuża się kolejnymi przeglądami wykonywanymi u nich. 

• 0

#9 Sebekk32

Sebekk32

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 październik 2018 - 13:01

To daj nam znać jak to dalej się potoczyło i na kogo w końcu postawiłeś na pewno przyda się również innym dokładna opinia z twojej strony, pozdrawiam

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 PiotrEK29

PiotrEK29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 11:02

Własnie w zeszłym tygodniu byłem i jakoś nie miałem chwili aby napisać. Jak najbardziej teraz mogę zgodzić się z wypowiedziami forumowiczów bo się opłaciło. Serwis zaoferował mi właśnie przystępne warunki, realizacja wymiany hamulców i tarcz przebiegła po naszej myśli już w lepszej cenie i poziom obsługi również zdecydowanie zasługuje na duży plus.  

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0