Na jaki serwis warto postawić - VW Transporter?

PiotrEK29

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cześć,
Chciałbym się Was poradzić na jaki serwis warto postawić jeżeli chodzi o busa VW Transporter już po okresie gwarancyjnym w Warszawie bądź okolicy? Zależy mi na pewności wykonywanych napraw i też dobrych cenach, pomożecie?
 

Domik43

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiesz co myślę, że warto może pozostać przy aso nawet jeżeli samochód jest po gwarancji, a szczególnie jeżeli jest to model kilkuletni w dobrym stanie to też później dużo łatwiej będzie Ci go sprzedać za dobre pieniądze i masz pewność że wszystko na serwisie jest dokładnie sprawdzone.
 

FilipK32

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z opinią poprzednika. Ja również byłem zaskoczony, ale rzeczywiście zapewniają lepsze warunki m.in na zakup części czy stałą stawkę za pracę mechaników. To też składa się na dużo niższą cenę :)
 

Sebekk32

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak najbardziej, cena za części może być niższa nawet o 20%, do tego też warto wspomnieć o przedłużeniu gwarancji mobilności do kolejnego przeglądu dzięki czemu w razie zdarzeń drogowych gwarantują darmową pomoc drogową, holowanie, czy m.in samochód zastępczy. Ja także jestem za tym, ale na pewno najlepiej będzie jeżeli sam to sobie wszystko dokładnie przekalkulujesz.
 

RafalSek

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hmm a ja o tym nie wiedziałem :/ Ale przekonaliście również mnie do sprawdzenia jak to dokładnie wygląda w moim mieście. Natomiast jak obejmuje wszystkie serwisy aso VW to super, bo z samochodami dostawczymi trzeba uważać komu zleca się wykonywanie napraw
 

PawelRek

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Też zostałbym jednak przy serwisie autoryzowanym. Ja mam również bardzo dobre zdanie na ich temat i uważam, że tutaj zdecydowanie wyróżnia ich najwyższy poziom obsługi, wysoka jakość realizacji i te warunki o których wspominacie dla aut starszych są tylko dodatkowym atutem dlaczego warto na nich stawiać.
 

PiotrEK29

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dzięki ogromne Panowie za Wasze wypowiedzi, czyli jednak praktycznie jednogłośnie jesteście za tym abym postawił na autoryzowany serwis VW. Zaraz poszukam informacji dokładniejszych jak to wygląda o czym wspominacie i może przedzwonię jutro do serwisu zapytać jak to wygląda w rzeczywistości.
 

Wojtik

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
I ja się dołączę do tego i powiem, że raczej tak. Jeżeli są to samochody dostawcze to nie ma co ryzykować i lepiej wiedzieć, że nasz samochód jest sprawny pod każdym względem i jednocześnie zabezpieczyć się gwarancją mobilności która przedłuża się kolejnymi przeglądami wykonywanymi u nich.
 

Sebekk32

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
To daj nam znać jak to dalej się potoczyło i na kogo w końcu postawiłeś na pewno przyda się również innym dokładna opinia z twojej strony, pozdrawiam
 

PiotrEK29

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Własnie w zeszłym tygodniu byłem i jakoś nie miałem chwili aby napisać. Jak najbardziej teraz mogę zgodzić się z wypowiedziami forumowiczów bo się opłaciło. Serwis zaoferował mi właśnie przystępne warunki, realizacja wymiany hamulców i tarcz przebiegła po naszej myśli już w lepszej cenie i poziom obsługi również zdecydowanie zasługuje na duży plus.
 

EmilUl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja również jestem zadowolony z podejścia serwisu Volkswagena który moim zdaniem nie pozostawia żadnych zastrzeżeń jeżeli chodzi o jakość świadczonych usług, ich zakres i do tego bardzo dobre ceny tak jak piszecie w przypadku samochodów już kilkuletnich.
 

Wojtik

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
A w jakich miastach korzystacie z tych serwisów może to też będzie wskazówka dla niektórych osób szukających pewnych miejsc do wykonywania napraw swoich Volkswagenów. U mnie jest to Warszawa, ale z tego co się zdołałem zorientować to praktycznie w każdym serwisie w moim mieście poziom jest porównywalny tak samo jak ceny.
 

EmilUl

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja w Poznaniu i tutaj akurat byłem w kilku aso i nie mam co do ich pracy zastrzeżeń. Fachowo, uczciwie i oczywiście z uwzględnieniem tych warunków o których tutaj piszecie..
 

RafalSek

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
A czy jesteście w stanie mi dokładnie podać listę samochodów jakie obejmuje ten program, bo jakoś nie do końca mogę znaleźć wszystkie a też byłoby to przydatne dla innych. Od razu podziękuję!
 

PawelRek

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Masz tutaj: Caddy / Crafter / LT / Amarok / Rodzina T: Transporter / Kombi / Caravelle / Multivan / California
 
Do góry