Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Przedwczesny wytrysk.Co może pomóc?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Bernaciak

Bernaciak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 08:33

Przewija się tutaj kilka wątków ale poleca sie na nich tabletki a sam nie chcę ich brać. Cierpię na tę dolegliwósć i naprawde przeszkadza mi to w życu uczuciowym.Członek jest tak pobudliwy,ze zpuszczam się albo przed stosunkiem albo w klka do kilkunastu sekund.Co robić? 

• 0

#2 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 13:56

Drugi stosunek też jest taki krótki? Próbowałeś z prezerwatywą opóźniającą wytrysk?

• 0

#3 Bernaciak

Bernaciak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 08 sierpień 2018 - 12:52

No właśnie tak, Jest tak samo krótko. Może o kilka sekund dłużej. Generalnie muszę poczekać jakieś 40 minut aby móc drugi raz no i za drugim razem nie jest tak przyjemnie jak za pierwszym.

• 0

#4 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 13:00

W takim razie proponowałbym poszukać sposobów na obniżenie czułości żołędzi. Bo właśnie pobudliwość żołędzia powoduje tutaj problemy z przedwczesnym wytryskiem. Dobrą opcją jest kupienie przykładowo chusteczek Orgasm control.Nie wiem czy o nich słyszałeś ale takie chusteczki są nasączone substancją lekko znieczulającą członek. Czułość żołędzi obniża się i dzięki temu możesz się o wiele lepiej kontrolować. Generalnie naucz się również rozpoznawać ten moment, kiedy jesteś tuż przed i wtedy lekko przerywaj stymulację.

• 0

#5 Bernaciak

Bernaciak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 12:57

Jeszcze o nich nie słyszałem. Gdzie je kupię ? Ogólnie ten przedwczesny wytrysk jest dla mnie mega drażniący. Ledwo zbliżę się do kobiety a tutaj już koniec :( Nie wiem, może też intensywność seksu ma tutaj znaczenie bo kocham się z kobietą raz na tydzień czy dwa i jak się zbliża ten czas to jestem mega podniecony.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 13:13

Przez internet: https://intymnosc.pl...k-hit-2015.html Jest jeszcze w serii sprawy orgasm control i również jest ok, możesz również kupić po tym jak zobaczysz czy chusteczki na Ciebie działają czy może nie. Intensywność stosunków również ma znaczenie aczkolwiek jeśli tak szybko kończysz to nie wiem czy będzie to miało aż tak duży wpływ.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0