Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki wózek 3w1?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 karolinaeff

karolinaeff

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 11:30

Jaki model polecacie? Na miejskie tereny, nie za duży, ze zwrotnymi solidnymi kołami. Najlepiej żeby zmieścił sie w budżecie 2000zł, ale byłabym w stanie doplacic stowke dwie, jesli model bylby tego warty. Bede wdzieczna za wasze podpowiedzi!!

• 0

#2 ewkamarchewka1

ewkamarchewka1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 10:28

Hmm, wydaje mi sie, ze modele 3w1 zazwyczaj sa dosc duze, wiec nie wiem czy znajdziesz cos malego. A wagowo czego poszukujesz? Mieszkasz w bloku? Nie kupuj za ciezkiego, jesli czeka cie wizja wnoszenia go po schodach albo gdy nie masz duzo miejsca (nawet po zlozeniu takie wozki zajmuja sporo miejsca).

• 0

#3 tomrok

tomrok

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 10:05

No, współczuję tym, co muszą mieszkać na 3 lub 4 piętrze, w bloku bez windy. Wnoszenie jest karkołomne.

• 0

#4 karolinaeff

karolinaeff

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 18:01

Dzieki za odpowiedź!Mieszkam w bloku i ogolnie bedziemy spacerowac glownie po miejskich terenach. Zalezy mi na czyms dosc lekkim, ale zdaje sobie sprawe z tego, ze wozek 3w1 to nie parasolka i swoje wazyc musi :P

• 0

#5 sunkiss

sunkiss

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 18:39

Z takich nowoczesnych modeli to ja niedawno kupilam Xenona od Expandera i polecam :) Jesli chodzi o gabaryty to jest wlasnie taki zgrabny, proporcjonalny i dosc lekki jak na model 3w1. Ma dobra amortyzację (kola sa pompowane i mają regulowaną twardosc tylnego zawieszenia). 

• 0

#6 agness80

agness80

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:48

Z takich nowoczesnych modeli to ja niedawno kupilam Xenona od Expandera i polecam :) Jesli chodzi o gabaryty to jest wlasnie taki zgrabny, proporcjonalny i dosc lekki jak na model 3w1. Ma dobra amortyzację (kola sa pompowane i mają regulowaną twardosc tylnego zawieszenia). 

Znam tą markę, tzn. kiedys miałam od nich wózeczek Mondo i byłam zadowolona z jakosci. Teraz to pewnie unowocześnili te modele i pod wzgledem funkcjonalnosci tez poszlo wszystko do przodu.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 naus

naus

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 17:48

my też jezdzimy wózkiem marki Expander ale zdecydowaliśmy się na model Storm. Przede wszystkim dlatego, że ma funkcję regulacji wysokości siedziska i gondoli. poza tym super materiały, które łatwo utrzymać w czystości. Dobra amortyzacja, mocne koła i stabilny stelaż. No i nie oszukujmy się, ceny tych wózków też są super :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 adicki

adicki

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 08:51

w xenonie fajna jest ta dodatkowa amortyzacja pod gondolą i siedziskiem. Doceniamy to z żoną szczególnie wtedy gdy jedziemy w odwiedziny do dziadków na wieś i tam spacerujemy po delikatnie mówiąc mniej równych terenach :) Poza tym ma też fajny wygląd, szerokie siedzisko z wysokim oparciem. Gondolę też wspomniam ok.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0