Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Pies w domu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:19

Obecnie piesek śpi w przedpokoju, ale zastanawiam się nad wygospodarowaniem jakiejś przestrzeni. Jak to u was wygląda?

• 0

#2 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 08:16

Moim zdaniem powinien mieć jakieś miejsce, swój azyl - który wie, że jest jego i tylko jego.

Możliwości jest kilka, może to być jakaś forma legowiska, a może to być też domek. Domek taki jak ten tutaj: https://www.obroza-e...domki-dla-psow/

Nie jest to duży koszt, a jednak wygląda to dobrze, jest też praktyczny, bo łatwy w czyszczeniu.

• 0

#3 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 11:34

Spoko, dzięki czegoś takiego szukałem.

• 0

#4 lucsk

lucsk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 12:32

Stosowaliśmy i sprawdzało się bardzo dobrze.

• 0

#5 bianka_86

bianka_86

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 14:26

podłączając się do tematu o zwierzątkach, a w szczególności spach, może będziecie się lepiej orientować. Psiak ma już 10 lat i ostatnio zaczął linieć na potęgę. Nie ważne ile razy zamiat, wszędzie na podłodze znajduje się sierść. Próbowałem już wszystkiego. Odkurzacz nie daje rady. W jaki sposób można z tym walczyć?

• 0

#6 stelllajka

stelllajka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 14:08

My swojego psiaka szczotkowaliśmy przynajmniej 3 razy w ciągu dnia i jakoś to pomagało. Z tym że czasochłonne, ale piesek był zadowolony, bo okazywało mu się jeszcze więcej uwagi. W sumie nie przeszkadzało nam to i miło było. Po pewnym czasie się przyzwyczailiśmy i teraz stało się to u nas normą. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 poletka

poletka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 15:05

Ja naprawdę wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale to skoro odkurzacz nie daje rady, to może lepiej kupić nowy odkurzacz, a nie tak kombinować? A zaoszczędzony czas i tak przeznaczyć na zabawę z psem, a nie tylko na jego czyszczene? My mamy odkurzacz Miele matrixmedia.pl/odkurzacz-miele-complete-c3-cat-dog-2017.html/, który całkiem nieźle sobie radzi z sierścią zwierzaków i skończyło się roznoszenie sierści po całym mieszkaniu. 

• 0

#8 orii

orii

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 14:01

Powiem tak, mi w pewnym momencie zbrzydło ciągłe bieganie z udkurzaczem po domu i dałem sobie spokój. Odkurzałem 2 razy w tygodniu, czyli w sobotę i środę. Bo po prostu nie chciało mi się co chwilę czyścić dywanów, podłóg, o ubraniach nie wspominając, ale to już nie odkurzaczem.

• 0

#9 karpatka_25

karpatka_25

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 08:57

Każdego chyba w pewnym momencie łapie już taka rezygnacja. Jak jeszcze mieliśmy psa, to mężowi nawet chciało się biegać z odkurzaczem i czyścić, żeby był porządek. Potem już miał serdecznie dość. Jakiś czas temu wraca do domu i mówi, że koniec z odkurzaniem. On już palcem nie kiwnie. okazało się że na Matrix Media kupił Odkurzacz SAMSUNG VR10M703PW9, czyli POWERbot i urządzenie samo odkurza całe mieszkanie.

Użytkownik karpatka_25 edytował ten post 21 sierpień 2018 - 08:57

• 0

#10 Magdalena787

Magdalena787

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 22:53

U mnie pieseł śpi w domu, ma swoje posłanie u nas w sypialni, gotuję mu mięso z warzywami a dodatkowo dostaje witaminy na mocne kości z gamedog, zabieram go też do psiego fryzjera, to jest pełnoprawny członek rodziny

• 0

#11 orii

orii

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 08:34

Faktycznie fajna sprawa, ale to chyba nie bardzo można mieć zwierze w domu, bo chyba by padły na zawał, co nie? Już widzę, jak mój pies reaguje na taki wynalazek. Albo gdzieś na kanapę, albo by nieustannie obszczekiwał...

Użytkownik orii edytował ten post 29 sierpień 2018 - 08:34

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 karpatka_25

karpatka_25

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 16:31

Też się tego baliśmy, ale psiak na spokojnie przyjął nowe urządzenie. Było kilka komicznych sytuacji, kiedy psiak chciał walczyć z odkurzaczem, ale ogólnie jest spokój i to jest najważniejsze. I plus taki, że nie musimy co jakiś czas latać z odkurzaczem, tylko włącza się robocika i sam jeździ. A pies tylko leniwie go obserwuje

• 0

#13 qleszcz

qleszcz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 18:01

Jeśli chodzi o moje zdanie w tym temacie, to wydaje mi się że najciekawszą opcją jest właśnie ten automatyczny odkurzacz. Pies wcześniej czy później się przyzwyczai. 

• 0

#14 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 07:57

A gdzie u was pies śpi? Pozwalacie spać, leżakować na kanapie? Czy raczej ma swój kąt w którym przesiaduje?

• 0

#15 hm2

hm2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 10:59

A gdzie u was pies śpi? Pozwalacie spać, leżakować na kanapie? Czy raczej ma swój kąt w którym przesiaduje?

Moim zdaniem, pobowiązkowo piesek powinien mieć swoje miejsce typu jakieś legowisko lub mata. Zależy kto ma jakiego psa, jaką sierść itd.

Ważne, aby tworzywo z jakiego zostanie wykonane, było stosunkowo łatwe w doczyszczaniu.

Na https://www.obroza-e.../maty-dla-psow/można sprawdzić ich specyfikację.

Trzymanie psa na kanapie, łóżku itd - to moim zdaniem nie jest dobry pomysł. Trzeba wyznaczyć pewne granice.

• 0

#16 poletka

poletka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 11:59

U nas piesek śpi razem z nami. Ma swoje legowisko, ale i tak na noc wpycha się do łóżka. Psiaki, są świetnymi towarzyszami, ale potem walczyć z ich sierścią, to jest utrapienie... Ale no cóż zrobić, taki ich urok. Sąsiad doradził  żeby kupić ten model matrixmedia.pl/odkurzacz-samsung-vr20k9000ub.html/ i nie trzeba przynajmniej samemu odkurzacz, tylko maszyna zrobi to za nas

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#17 mazi07

mazi07

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 11 październik 2018 - 17:01

Wszystko zależy jakiego masz psa. Moja siostra kupiła z hodowli http://nowofundlandy.com.pl/małego pieska Shih tzu który nie zajmuje dużo miejsca więc ma zrobione legowisko w pokoju nie daleko łóżka. A miski z jedzeniem w kuchni.  

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0