Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Darmowa muzyka do komercyjnego użytku

beats hip hop creative commons music free instrumental happy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Skibka Music

Skibka Music

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 02:45

Oto moje strony soundcloud z moją muzyką na licencji creative commons do komercyjnego użytku

Music for your project My Production - Skibka Music

Music Free For Commercial Use

...download enabled - Creative Commons Music Licenced

... Music free for commercial use (tv, movie, internet) Free music To Movies Free Music To Video

w Google wpiszcie skibka music soundcloud

• 0

#2 WujekAlfa

WujekAlfa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 09:59

Fajnie, że ludzie robią coś z pasji :)

Sprawdziłem tak na szybko kilka utworów i całkiem spoko jest. 

• 0

#3 hm2

hm2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 74 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 11:46

W bankach dźwięków często jest udostępnionych kilka utworów do dowolnego wykorzystania, równeiż komercyjnego. Może warto tam posłuchać. Nie są to szlagiery, ale zawsze coś.

• 0

#4 Skibka Music

Skibka Music

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 12:08

Fajnie, że ludzie robią coś z pasji :)

Sprawdziłem tak na szybko kilka utworów i całkiem spoko jest. 

Fajnie że się podoba

• 0

#5 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 70 postów

Napisano 02 lipiec 2018 - 10:16

Wybór jest duży, ale z drugiej strony jakość tej  muzyki pozostawia moim zdaniem wiele do życzenia.

• 0

#6 Skibka Music

Skibka Music

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 04:51

Wybór jest duży, ale z drugiej strony jakość tej  muzyki pozostawia moim zdaniem wiele do życzenia.

chodzi o moją muzykę?

A co konkretnie znaczy jakość muzyki według Pana, co konkretnie w jakim sensie nieprzypadła do gustu moja muzyka - może niech się inni też wypowiedzą na ten temat.

Oto moje strony soundcloud z moją muzyką na licencji creative commons do komercyjnego użytku

Music for your project My Production - Skibka Music

Music Free For Commercial Use

...download enabled - Creative Commons Music Licenced

... Music free for commercial use (tv, movie, internet) Free music To Movies Free Music To Video

w Google wpiszcie skibka music soundcloud

Prosiłbym o ocenę jakości muzyki względem kompozycji czy fajnie się słucha czy może miernie i ocenę jakości instrumentów, których użyłem w moich kompozycjach - co się podoba a co nie.

Prosiłbym o ocenę jakości muzyki względem kompozycji czy fajnie się słucha czy może miernie i ocenę jakości instrumentów, których użyłem w moich kompozycjach - co się podoba a co nie.

Niektóre odnośniki znalezione w Google nie działają - wejdźcie na stronę soundcloud kropka com i wpiszcie skibka music

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 13:53

Raczej niektórzy nie czytają wpisu i odpowiadają, widząc sam temat. Dlatego mało kto przesłucha Twoje kawałki i powie cokolwiek na ich temat, większość będzie pisać, że darmowa muzyka w internetach jest taka se. ;) 

Nie mam teraz jak, ale jak będę miała możliwość, to przesłucham. Kumpel też tworzy muzykę i też ma konto na soundcloud (tak mi się zdaje, że tam) tyle że on leci w mocniejszy metal, melodic metal itd. Ale fajnie, że ludzie mają pasję i tworzą :D 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: beats, hip hop, creative commons, music, free, instrumental, happy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0