Podróże

kartod

Zbanowany
Dołączył
19 Kwiecień 2018
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wielkimi krokami nadchodzi lato a wraz z nim gorące dni spędzone na wyjazdach. Ze swojej strony polecę wam wyjazd wraz z ekipą togo.to na obóz w jednym z wielu kierunków. Diametralnie różni się to od podróżowania na własną rękę, oczywisćie na plus. Do tego ma się okazję poznać wspaniałych towarzyszy i dzięki temu wszystkiemu na koniec pozostają wspaniałe wpsom,nienia
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
kartod napisał:
Diametralnie różni się to od podróżowania na własną rękę, oczywisćie na plus.
To zalezy kto co lubi. Ja tam nienawidzę, jak mi ktos ustala plan działania i wolę jechać w zgranym zespole, a nie z obcymi ludźmi, którzy moga mi zepsuć wakacje, działając na nerwy.
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
36
No właśnie, co kto lubi. Jedni wolą zapłacić i jechać, a inni czerpią radość z planowania i organizowania wyjazdu samemu. No i niektórzy cenią sobie wolność i możliwość zwiedzania bez planu co, kiedy i o której :)
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Ehh te reklamy.
Fajnie jest nieraz pojechać gdzieś z obcymi ludźmi, ale bez przesady ze zbytnim zachwalaniem takich rzeczy ;)
 

Emanuela31

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
19
Punkty reakcji
0
My co roku nad polskie morze z sentymentu. Ale aż strach jechać w sezonie, ludzie jeżdżą... zupełnie nieodpowiedzialnie. Co chwila nowe kampanie uświadamiające: zobaczcie tu ale na niektórych kierowców to chyba nie ma sposobu :/
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Super opcja

Chociaż osobiscie polskiego morza nie lubie
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja to może dziwak jestem, ale lubię podróżować po Polsce. Najlepiej tak kilka dni to, kilka gdzie indziej. W tym roku całe wakacje tak spędzimy z rodziną, akurat trafiłam na 30% promocję jak rezerwowałam apartamenty. Łącznie w 6 miejscach. Będzie szaleństwo, zwiedzanie, łażenie po górach i leżakowanie nad morzem.
 

kartod

Zbanowany
Dołączył
19 Kwiecień 2018
Posty
24
Punkty reakcji
0
my już nad morzem pozdro!
 

Attachments

  • togo.to.jpg
    togo.to.jpg
    780,3 KB · Wyświetleń: 0

tami277

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja latem bardzo lubię jeździć w góry, wbrew opinii, że to tylko kierunek zimowy. Spragnionych odpoczynku od zgiełku miasta na pewno zachwyci Muszyna. Jest naprawdę sporo miejsc do zwiedzenia, dodatkowo liczne rozrywki: kompleks basenów otwartych, Ogrody Zmysłów, Aquapark w Hotelu Klimek. Ja jak najbardziej polecam odpoczynek w tym miejscu!
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Z czym?

Ja jeżdżę na dłuższe urlopy we wrześniu np. Jest taniej i nie ma tłumów ( a ja nie lubię tłumów ) i upałów, no a krótsze to różnie. maj, grudzień, marzec. Najlepiej w sumie jak w Polsce jest zimno i się ucieka gdzieś, gdzie jest ciepło.

Słyszałem jeszcze, że warto w czerwcu jeździć. Nadal tanio, a dzień dłuższy.
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
36
W czerwcu taniej nawet, bo to jeszcze nie jest ten wysoki sezon. Pogodę też można fajną trafić :) tylko jak nad morze, to Bałtyk jeszcze chłodny ;) najcieplejszy w sierpniu, ale z pogodą różnie bywa. Ja bywałam w różnym bardzo czasie, trafiały się i upały, i zimnica niesamowita, jak na jesieni. We wrześniu było przyjemnie, ale nie na opalanie i kapiele, tylko raczej na siedzenie tak o na plaży, spacery i wdychanie jodu. Odpoczynek. Ludzi rzeczywiście mniej w czerwcu i we wrześniu :)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
marseilaa napisał:
. Pogodę też można fajną trafić tylko jak nad morze, to Bałtyk jeszcze chłodny
Matko, jaki Bałtyk, Bałtyk na wakacje to grzech śmiertelny! Ceny zachodnie, a morze zimne jak w Polsce. Brr... Grecja, Włochy, cokolwiek - tak. i taniej wychodzi nawet! ;)
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Zależy co się trafi, ja akurat jadę teraz na tydzień i płacę za nocleg... nieco ponad 300 zł ;) w domku, gdzie wszystko mam. No ale fakt, że fajne ceny zagranicznych wycieczek można dorwać, ja planuję gdzieś w zimę skoczyć w ciepłe miejsce :D
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
marseilaa napisał:
Zależy co się trafi, ja akurat jadę teraz na tydzień i płacę za nocleg... nieco ponad 300 zł w domku, gdzie wszystko mam. No ale fakt, że fajne ceny zagranicznych wycieczek można dorwać, ja planuję gdzieś w zimę skoczyć w ciepłe miejsce
No to ja w Tajlandii za 6 nocy w hotelu na 2 osoby płacę 580 :) Porównamy sobie stosunek cena-jakość i cena-przeżycia? :D

We Włoszech, w kurorcie turystycznym rok temu we wrześniu 3 noclegi w apartamencie, 2 osoby 5 stówek. Przykłady można mnożyć.
 

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
A ja uwielbiam i wyjazdy za granice, ale też bardzo lubię zwiedzać na piekny i kochany kraj ;) Teraz byliśmy na spływie kajakowym z rodziną w Bardzie Śląskim ;) Swietna przygoda ;) Polecam równiez zaopatrzyć się w jakieś dobre plecaki czy nerki wodoszczelne. Ja mam nerkę wodoszczelną, którą kupiłam na Fish Dry pack ;)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
W Bardzie bardziej się opłaca spływ pontonowy przy tym poziomie rzeki, ale fajna sprawa, rzeczywiście.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
My w tym roku skorzystaliśmy z uroków naszej ojczyzny i wylądowaliśmy na zamku w Janowie Podlaskim. Mogłam się trochę zrelaksować w końcu w pięknym spa! :)
 
Do góry