Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Podróże

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 kartod

kartod

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 14:38

Wielkimi krokami nadchodzi lato a wraz z nim gorące dni spędzone na wyjazdach. Ze swojej strony polecę wam wyjazd wraz z ekipą togo.to na obóz w jednym z wielu kierunków. Diametralnie różni się to od podróżowania na własną rękę, oczywisćie na plus. Do tego ma się okazję poznać wspaniałych towarzyszy i dzięki temu wszystkiemu na koniec pozostają wspaniałe wpsom,nienia

• 0

#2 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 405 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 18:57

Diametralnie różni się to od podróżowania na własną rękę, oczywisćie na plus.

To zalezy kto co lubi. Ja tam nienawidzę, jak mi ktos ustala plan działania i wolę jechać w zgranym zespole, a nie z obcymi ludźmi, którzy moga mi zepsuć wakacje, działając na nerwy.  

• 0

#3 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 08:25

No właśnie, co kto lubi. Jedni wolą zapłacić i jechać, a inni czerpią radość z planowania i organizowania wyjazdu samemu. No i niektórzy cenią sobie wolność i możliwość zwiedzania bez planu co, kiedy i o której :)

• 0

#4 WujekAlfa

WujekAlfa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 19:59

Ehh te reklamy.

Fajnie jest nieraz pojechać gdzieś z obcymi ludźmi, ale bez przesady ze zbytnim zachwalaniem takich rzeczy ;)

• 0

#5 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 08:59

Z fajniejszych kierunków to Portugalia. Zwłaszcza Madera. Tropikalny, przyjemny klimat, przyjaźni ludzie. Taki mini eden.

• 0

#6 Emanuela31

Emanuela31

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 19:11

My co roku nad polskie morze z sentymentu. Ale aż strach jechać w sezonie, ludzie jeżdżą... zupełnie nieodpowiedzialnie. Co chwila nowe kampanie uświadamiające: zobaczcie tu ale na niektórych kierowców to chyba nie ma sposobu :/

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 tomrok

tomrok

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 13:16

Super opcja

Chociaż osobiscie polskiego morza  nie lubie

Użytkownik tomrok edytował ten post 26 czerwiec 2018 - 13:16

• 0

#8 madziulek1985

madziulek1985

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 229 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 14:49

Ja to może dziwak jestem, ale lubię podróżować po Polsce. Najlepiej tak kilka dni to, kilka gdzie indziej. W tym roku całe wakacje tak spędzimy z rodziną, akurat trafiłam na 30% promocję jak rezerwowałam apartamenty. Łącznie w 6 miejscach. Będzie szaleństwo, zwiedzanie, łażenie po górach i leżakowanie nad morzem.

• 0

#9 kartod

kartod

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:38

my już nad morzem pozdro!

Załączone pliki

• 0

#10 tami277

tami277

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 czerwiec 2018 - 12:39

Ja latem bardzo lubię jeździć w góry, wbrew opinii, że to tylko kierunek zimowy. Spragnionych odpoczynku od zgiełku miasta na pewno zachwyci Muszyna. Jest naprawdę sporo miejsc do zwiedzenia, dodatkowo liczne rozrywki: kompleks basenów otwartych, Ogrody Zmysłów, Aquapark w Hotelu Klimek. Ja jak najbardziej polecam odpoczynek w tym miejscu!

• 0

#11 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 09:21

Podobno jak na wakacje, to w pierwszej części lipca, bo później może być z tym różnie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 405 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 14:36

Z czym? 

Ja jeżdżę na dłuższe urlopy we wrześniu np. Jest taniej i nie ma tłumów ( a ja nie lubię tłumów ) i upałów, no a krótsze to różnie. maj, grudzień, marzec. Najlepiej w sumie jak w Polsce jest zimno i się ucieka gdzieś, gdzie jest ciepło. 

Słyszałem jeszcze, że warto w czerwcu jeździć. Nadal tanio, a dzień dłuższy. 

• 0

#13 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 14:47

W czerwcu taniej nawet, bo to jeszcze nie jest ten wysoki sezon. Pogodę też można fajną trafić :) tylko jak nad morze, to Bałtyk jeszcze chłodny ;) najcieplejszy w sierpniu, ale z pogodą różnie bywa. Ja bywałam w różnym bardzo czasie, trafiały się i upały, i zimnica niesamowita, jak na jesieni. We wrześniu było przyjemnie, ale nie na opalanie i kapiele, tylko raczej na siedzenie tak o na plaży, spacery i wdychanie jodu. Odpoczynek. Ludzi rzeczywiście mniej w czerwcu i we wrześniu :) 

• 0

#14 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 405 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 15:01

. Pogodę też można fajną trafić tylko jak nad morze, to Bałtyk jeszcze chłodny

Matko, jaki Bałtyk, Bałtyk na wakacje to grzech śmiertelny! Ceny zachodnie, a morze zimne jak w Polsce. Brr... Grecja, Włochy, cokolwiek - tak. i taniej wychodzi nawet! ;) 

• 0

#15 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 84 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 08:18

Zależy co się trafi, ja akurat jadę teraz na tydzień i płacę za nocleg... nieco ponad 300 zł ;) w domku, gdzie wszystko mam. No ale fakt, że fajne ceny zagranicznych wycieczek można dorwać, ja planuję gdzieś w zimę skoczyć w ciepłe miejsce :D 

• 0

#16 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 405 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 16:40

Zależy co się trafi, ja akurat jadę teraz na tydzień i płacę za nocleg... nieco ponad 300 zł w domku, gdzie wszystko mam. No ale fakt, że fajne ceny zagranicznych wycieczek można dorwać, ja planuję gdzieś w zimę skoczyć w ciepłe miejsce  

No to ja w Tajlandii za 6 nocy w hotelu na 2 osoby płacę 580 :) Porównamy sobie stosunek cena-jakość i cena-przeżycia? :D

We Włoszech, w kurorcie turystycznym rok temu we wrześniu 3 noclegi w apartamencie, 2 osoby 5 stówek. Przykłady można mnożyć. 

Użytkownik glowonog edytował ten post 04 lipiec 2018 - 16:42

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#17 monia12qwerty

monia12qwerty

Nowicjusz

• Piaskownica